Jump to content

Mart Muru

Kasutajad
 • Content count

  1,259
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Mart Muru last won the day on January 22 2014

Mart Muru had the most liked content!

Community Reputation

17 Natuke juba nagu teab midagi

About Mart Muru

 • Rank
  Tegija
 • Birthday 11/10/1989

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://www.youtube.com/user/Balzzar

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tartu
 • Interests
  Kiirjooks
 1. YouTube videod

  FitGames 2016 Tartu Tähtvere pargis :
 2. Pakun spordimassaaži

  Soovitan! Korralik ja kvaliteetne teenus! Ise läksin sinna oma pöiaprobleemide tõttu ja sain kiirelt abi. Positiivne oli veel see, et massöör ei peljanud nö nokitsemise tööd, mida paljud ei viitsi kahjuks teha. Ehk siis 2-3 tundi põhjalikku massaaži ainult taldadele/pöidadele polnud mingi probleem.
 3. HIIT, intervalltreening

  Tartus http://youtu.be/HI1CftuxAYI?list=UUVskctVWHjMEPJlBRXQ_lhA
 4. YouTube videod

  Keevitasin väikse video kokku : Korra aastas võiks jalgu ka teha
 5. Ainult jahutooted tekitavad täiskõhutunde

  Ehk on tegemist psühholoogilise programmeeringuga? Küpsised, koogid ja moogid oled sidunud tugevalt heaolutundega ja teised toidud ei suuda enam pakkuda võrdväärset konkurentsi.. Aitama peaks see kui leida teine viis ennast energilisemaks muuta või proovida teistsugust enesehäälestust.
 6. YouTube videod

 7. Kas venitada on üldse vaja?

  Loomad tõesti ainult sirutavad või siis ringutavad korraks.. see pole aga eriline venitamine.
 8. Kas venitada on üldse vaja?

  Ikkagi tekib küsimus, miks näiteks gepard peale meeletut sprintimist ei tegele lihaste venitamisega.. Kas inimene on siis tõesti ainuke hädavares, kes vajab peale igat trenni kõvasti venitamist ja "haavale puhumist"?
 9. Kas venitada on üldse vaja?

  Tääma jätkuks : http://etv.err.ee/index.php?05593527&video=10556#.Ut-7RxD8KUn "Mikk Pärn on füsioterapeut, kes venitamisse ei usu. Venitamine on tema sõnul ajast ja arust tehnika, mille asemel võiks tänapäeval kasutada muid vahendeid. Ühe ideena pakub ta välja vahurulli kasutamise, mille peal võiks ennast venitamise asemel rullida. Lihaste venitamine vähendab Pärna sõnul nende tundlikkust, nii et inimene ei tunne seda valu, mille on endale trenniga lihastesse tekitanud. "
 10. YouTube videod

 11. Pildikonkurss. Palun abi

  Tervist! Head vana aasta lõppu ja uue algust! Kui see teema on sinu jaoks häiriv, siis lihtsalt ignoreeri. Osalen Aceri pildikonkurssil ja mõtlesin, et ehk leian siit veidi toetajaid. Nädal aega olen juhtinud.. üpriski mage oleks viimasel päeval kaotada Täna on viimane päev hääletamiseks. Pilt on siin : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=566704863403706&set=a.566704520070407.1073741830.115546221852908&type=3&theater Võidu puhul saaksin uue arvuti protsessori, mis aitaks mul videotöötlust palju hõlpsamini harjutada. Võistluse info : http://www.aceresport.com/en/xmas13_raffle_winners.htm Kui see vastumeelne pole, palun pane pildile (like). Tänan!
 12. Jõusaal ja taastumine

  Närvisüsteemi treenimine ja arendamine ongi osadele raskem. Kui peale trenni on toss väljas, siis järelikult pingutus tõmbas aku päris tühjaks. Ajapikku peaks aku võimekus ja kestvus paranema. "Research from the Soviet Institute of Physical Culture has shown that training with loads in excess of 90 percent of your one repetition maximum is the best way to increase the number of motor units activated, as well as trigger a response of anabolic hormones from your endocrine system. Not only do the number of motor units have an impact on your ability to generate strength, but the rate at which you activate motor units plays a role as well. This is referred to as rate coding, and the faster you activate motor units, the quicker you generate strength. Athletes with high levels of rate coding are often referred to as explosive, and this is a quality demanded by many sports, from track to mixed martial arts. Read more: http://www.livestrong.com/article/357690-central-nervous-system-lifting-weights/#ixzz2jThNYmBc"
 13. YouTube videod

 14. Pistol hüpped

  Ühele soojendus, teisele kõva treening
 15. Kuidas hüpata koheselt kaugemale

  Paigalt kaugust saab ka siledal hüpata Ka tugitoolil istudes saab ennast vigastada..
×