Jump to content

TsF

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

TsF

  • Tase
    Vaatleja
  1. Selle jooksmie kohe pealt, et kui sa pole trenni teinud, siis ega seda võhma olegi kohe palju. Ajapikku pead distantsi suurendama. Alguses on 1km, hiljem vaikselt suurendad teepikkust. Ja kinni jooksmise põhjus võib peituda ka soojenduse mitte tegemises. Kindlasti tuleb sooja teha. Ja kui jooksed siiis tuleb meeles pidada, et rasvapõletuseks on just parim sörk.. kuidas enne jooksu soojendust teha ?- mul on jäänud koguaeg mulje et jooks ongi soojendus...
  2. kuna ma olen nagu täielik võhik kahjuks sellel alal , siis kysiksin otse , et kas alati vähem söömine ei olegi kasulik kilode alla võtmisel ?
  3. Tervist , probleem on järgmine - 1,5 aastat tagasi olin täiesti normaalses vormis , Kaalusin 67kg ja pikkust 178. Nimelt jätsin just siis suitsetamise maha ning piisavalt trenni ei teinud. Tulemuseks võtsin juurde aastaga 20 kg. Sai muidugi rohkem sööma ka hakatud. Hetkel on aga probleem selles et enam ei söö palju üldse , kuid kaal ei muutu kuskile suunas. Hea meelega võtaks kuskil 10-12 kilo uuesti alla tagasi. Kuid trenni tehes - näiteks jooksma minnes- jooksen ennast esimese km peal nii kinni et trenni tegemine on täielik piin. Söögikava on üldiselt selline et kui ärkan siis vahest söön midagi, kuid mitte alati. Õhtusööki söön mingi 17-18 ajal ning peale seda veel mõned võileivad enne magamaminekut. Kuidas soovitaksite alustada sellisest olukorrast välja tulemisega. Millest alustama peaks et saaks kaalus uuesti alla võtta ning enda fyysilist vormi hakata järkjärgult parandama. Ette tänades, Tsf
×