Jump to content

Corrosion

Kasutajad
  • Sisu loend

    140
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Corrosion

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 27.08.1986

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    EW
  1. Põhiasjad mis alati külmikus olemas.

    sixpäck õlle Tegelikult suurem hulk liha, soovitavalt vähe pekist..Piimatooted erinevad, oliiviõli jne...
  2. Milliseid jalatseid kannate?

    ketsid rikuvad jalavõlvi:( Lampjalgsusele kalduvatele sel juhul täiesti välistatud.
  3. Kes on kõige kollim ?

    3) Rühl:Tehke järgi! Ja juhul kui veel elus olete, näeme võistlustel!
  4. jalgratturi ÜKE jõusaalis

    No rattatrenni aegadel käisime 2X nädalas saalis, enne seda 10 km jooksu, jalgpall vms. Aegajalt jooksime ka lauluväljaku treppidest ülesse ja alla kaaslane kukil:P Vot see oli raske... Saalis oli üldjuhul 4X10-15 kordust algul, hiljem ka vähem aga seeriad olid üldjuhul ikkagi pikemad kui lühemad. Rinnalt surumine, alaselg, kõht, lõuatõmbed, kükk ja säär. Nii see käis omal ajal..
  5. Eesti MV 2007- ENNUSTA JA VÕIDA!

    Kuhu siis kuni 80 kg kategooria omad absoluudist jäid?
  6. Kõhu ja rinnalihased

    nojah Perfektse sel juhul kui eesmärk oli Maydaneki koonduslaagri vangi meenutada jõudu!
  7. Eesti MV 2007- ENNUSTA JA VÕIDA!

    1.Ott Kiivikas 2. Imre Vähi 3.Marek Kalmus 4.Indrek Viska 5.Valju Jagomäe Teine ja kolmas koht ongi kõige problemaatilisemad...
  8. Mida saab teha Photoshopiga

    Nonoh mina kui EKAlane tahaks sellele vastu vaielda, kui on mingi kindel visoon ja konseptsioon, siis on igasugused nipid lubatud. Pealegi kõik tuntud reklaampildid stockmannis, kaubamajas jne edasi on tehtud mitmetest piltidest kokku. Ala on täiuslik õllepudel koos vahuga, 2 head ei saa. Vaht ja pudel pildistatakse eraldi, sest valgus on üldjuhul pudeli läike ja vahu jaoks erinev. PS on kunnide tööriist, enamus kasutab ainult liigselt ja maitsetult filtreid. PS tehnilisi oskusi saab omandada pea igaüks, stiili ja esteetikaga on juba raskemad lood.
  9. Omatehtud kavad.

    No aga esmap võtab peale rinda ühe pitsi vähemalt
  10. pähklid

    Aga palju neid teisi pähkleid oleks soovitav süüa? Erinevad pähklid on erineva rasva sisaldusega teatavasti...
  11. Millest mõtlete treeningu ajal?

    Mõtlen et milleks ma seda teen... Aga sellised mõtted torkavad harva pähe...
  12. Jooksmine vs Rattasõit

    Ei tee ta midagi suureks, kõik oleneb ka sõidustiilist ja geneetikast. Kui ikka mingi selline "tugevam" isik raskema rauaga kogu aeg kangutab siis jalad saavad suurema koormuse ka. Või vaadake mägironijaid, kõik väga väiksed mehed ja ka peened jalad. Pealegi jooksmine rikub põlved ära.
  13. 800km rattamatkale!!!

    Ma sõitsin üleeelmine suvi u pool sellest distantsist u 11 h Muidugi maanteel ja hea tempoga suhtselt aga süsivesikud ja jook olgu alati ligi, dehüdratsiooniga oli nii, et iga 15 min tagant peaks vett jooma, kuna vastasel juhul võis töövõime langeda ligi 20%. Kuskilt on kõrvu jäänd selline asi. Loomulikult peaks hea sadul olema!Muidu kõnnid nädal aega nagu pingviin.
  14. Jalgade treeningu Tähtus ?

    No mis siin ikka, kui püksid kogu aeg jalas on pole ju mõtet jalgu teha Jalad on ju mingi eputajate värk niikuinii
  15. probleem

    No ma ei tea, asi pole alati kavas vaid muudes iseärasustes. Mina veel hiljuti võtsin siit mingi suht algaja kava ja kõik toimis ilusti. Tehnika, toitumine jne peaksid ka paigas olema. Aga no ma olen algaja ka veel, mida ma ikka tean.
×