Jump to content

tom19

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

tom19

  • Tase
    Vaatleja
  1. massi lisamine ei taha õnnestuda

    Nujah aga aeroobne on liiga armas mulle, et vähendada teda ja rasvumist ma küll väldiks...siiani ei ole ma pidanud rasvumisele veel kunagi mõtlema...kehatüüp on lihtsalt selline, et ei rasvu. Tahangi lihasmassi arvelt juurde võtta. Aga siiski tänan nõuande eest
  2. Tere. Selline probleem on jalgu jäänud, et kaal ei taha kuidagi tõusta. Üritan juba aastaid, aga noh tõsisemalt viimase poole aasta jooksul. Olen 77,5 kg praegu, aga pikkust on ka 192 cm. Olen praegu võtnud viimased 4 kuud Pro Gainerit, mis on idee järgi massilisaja. Segan peale jõusaali veega 40 g pulbrit ja jõusaalis käin 3 korda nädalas. Söönud olen ma alati kontrollimatult ja tohutult, sest mingit rasvumise muret lihtsalt ei ole. Kui kaal tõuseks tasapisi, oleks ka rahul..aga kaal hoopis langeb vaikselt. Peale jõusaalipäevade teen ma siis kas korvpalli, pikamaajooksu, sprinti või kargan niisama. Ka nende jaoks oleks teretulnud lihasmass. Ma muidugi jätkan vapralt, aga peaga vastu seina ka ei taha joosta...kui midagi valesti on, siis üritan seda muuta. Seega oleksin tänulik iga mõttevälgatuse eest. Ette tänades, Toomas.
  3. Tere Vend Vähk! Sooviks väikest abi. Nimelt võtsin eesmärgiks keskenduda lihaste kiiruslike omaduste arendamisele (kujutan ette et sprinterid ja poksijad arendavad kiiruslikku jõudu ja seega on neil saalis tavalisest erinev systeem). Praegu teen oma mõistusega sellist meetodit, et esimene seeria keskmise kiirusega, teine ja kolmas väiksema raskusega ja poole kiiremini ning neljas nagu esimene. 3 päeva nädalas teen jõusaalis, 3 päeva käin jooksmas. Ega pikka seletust ei ootagi, sooviks Teie käest teada, kas teen midagi kapitaalselt valesti ja kas oleks mõtekas siit veebitreeneri käest treeningkava tellida? Ette tänades, Toomas
×