Jump to content

daemon

Kasutajad
  • Sisu loend

    11
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

daemon

  • Tase
    Algaja
  1. kuna 12. ja 13. koht olid juba pakutud, siis mina pakuks 14. kohta
  2. kuidas siis futbolkadega on? mina arvan, et peaksid saama vähemalt need, kes pakkusid kahekohalise numbri (selliseid on kokku kolm)
  3. Ega ei ole veel teada kes sel korral suurtest meestest lavale astub? Eelmisel aastal oli juba mitu kuud kõik ette teada, pildid ja saavutused uhkelt üleval
  4. 2 K duell - kes keda ?

    Kõikidele T-särkide jahtijatele Parem muretsege endale piletid 25ks kuupäevaks ja minge oma lemmikutele kaasa elama Megavõimas šou peaks tulema ja see, et saate endale särki, mis on enamusele teist 2-3 suurust liiga suur ei ole selle puhul kõige tähtsam!!!
  5. Minu arvamus 1. Ott Kiivikas kulturism - 90kg 7. koht 2. Valju Jaagomägi kk - 170cm 16. koht 3. Kaido Voogla kk - 178cm 12. koht 4. Marek Morozov kk - 178cm 16. koht 5. Indrek Viska kk +178cm 16. koht
  6. Palju Janaril praegu kaalu? Ja millal teda jälle võistluslaval näeb ning mis alal?
  7. Kas siiski Ott või Marek?

    Vabandust, et see teema jälle tõstatatud sai. Lihtsalt piltide alusel on raske otsustada, kes parem. Nädalavahetusel aga avanes võimalus mõlemat meest korraga kasvõi ühes ruumis oma silmaga näha Järeldused tehku igaüks enda jaoks ise. Minu arust Eesti kulturismi arengu jaoks pole sugugi hea, et konkurentsi kunstlikult piiratakse, ning võistlustele tulles juba teada, kes millise medaliga koju sammub. Loodan, et kunagi näeb mõlemat meest ikkagi ühe lava peal võistlemas, ning pärast ausat võistlust enam selliste teemade üle ei vaielda
  8. Oma silmaga nähtu põhjal võib öelda, et praegusel hetkel on Kalmus Marek absoluutselt Eesti parim kulturist Teine asi on muidugi, et WFF (isegi selle profiliiga vist) ei ole IFBB-ga võrreldav, aga võistelda EKFL egiidi all mees oma sõnul enam ei taha. Marek, oled parim ning isegi Dennis Jamesiga sobid samale pildile Edu sulle edaspidiseks!!!
  9. EKV 2006 - tulekul !

    Tahaks, et seekord tuleks kasvõi mingi rebimine, mitte nii nagu alati, et juba enne võistlust on teada, kes mis kohale jõuab P.S. Kuulujutud liiguvad, et Ott on üsna nõrgaks jäänd, nii et edu tema konkurentidele
  10. Ott vs. Kalmus

    Kes neist kahest on praeguse seisuga paremas vormis? Kas on lootust , et kevadel näeb neid kahte vägevat ühel laval võistlemas??!!
×