Jump to content

Indrek K

Kasutajad
  • Sisu loend

    330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Indrek K


  1. OOOOOOO, Mr kõva ise platsis jälle! ;) No tavai, lase oma pasavood valla. Mees kes sa kõikidest kõike tead. Julge oled sa ainult siin foorumis. Saaks kokku, :) vaatame kui julge sa siis oled.Ah, mis, mr kõva.

    Moded võiks vaadata üle selle lolli postitused, tehku neist statistiline ülevaade. Ma pakun , et 90% neist on pasamaigulised. Aga noh, see on ka esimene teema kuhu sa oma sisutihedate kommentaaridega sobid. Tubli töö!

    Ära võta igasuguseid liiga tõsiselt, ei tasu ära, ma tean!!!


  2. Õnneks endal on rinnaltsurumine just kõige vastukäivam harjutus! Lemmikuteks just kükk ja jõutõmme! Samas rinnatrennis horisontaalpink reeglina tegemata ka ei jää, kuigi viimasel aja just positiivse kaldega surumisele rohkem tähelepanu pööranud.

    Ja baasharjutustest on ta tõesti kõige mõtetum, kuigi vajalik ikka. Minu puhul on nii, et küki ja jõutõmbega higi leemetab, nii et jube, rinnaltsurumisel aga mitte, see juba näitab, milline harjutus rohkem lihaseid tööle rakendab!


  3. Ja seda kaa, et olen ka varem näind neid äärmuslikke kainureid, pole nad targemad kui äärmuslikud usuhullud!!!

    Küll vist ei lase nad end keset süütuid rahvamasse taeva alla, aga oma teistele päheistumise himu poolest on küll nad võrreldavad!

    Mul tekkis siinkohal küsimus, et kuidas mõjutab lihaskasvu, kehalist arengut üldse auto sumbutajatest tulev saast, äkki peaks kuhugi mägedesse ära põgenema ja sinna jõusaali püsti panema! Muidu lihas ei kasva juuuu....


  4. jah võib teha omakehaga mida tahes. aga joomisega teistele käib närvidele kui karjutakse kellegi aknaall, lällamine. veel hullem need kangelased kes uhkustavad kuda nad täispeaga sõitsid ja vägitegusid tegid...teiste tervisele ja varale ohtlikud ju

    siin on spordifoorum, ma teen alko joomist maha! õige mees on see kes heaks kiidab?

    Seda teemat on siin varem ka lahatud ja alati on arvamused kaheks jagunend, arvad, et Sa suudad siin oma suht räpaka tekstiga kedagi ümber mõtlema panna we???


  5. On üks siuke hea tarkusetera, et igaüks on võhik mingil alal, CharlesRoos näiteks on täielik võhik filminduse alal, anname talle selle andeks, muidu on ta tubli poiss ju, blogib siin usinasti jne!

    Arnie filmide kohta seda, et polnd just väga palju aega tagasi, kui omandasin ebaseaduslikul teel omale netist Commando ja vaatasin seda, lihtsalt pidin seda veelkord nägema!


  6. Õige jalatrenn ongi ilma masinateta. Hack - kükk või rinnaltkükk võib ka vahelduseks sees olla, käär võtab hästi tuharat.

    Hack-kükil lihtsalt on kang seljataga - mõjutab just reit tugevalt, selg saab vähem koormust.

    Tänan, vot sellist vastust ma lootsingi näha! Kuid kas reie tagaosale piisab sirgete jalgadega jõutõmbest, visuaalselt oleks nagu kõige mõjuvam ikka kõhuli aparaaadil :) Samas kusagil oli mingi baasharjutuste nimekiri lihaste kaupa, seal oli reietagaosale just baasiks seesamune rumeenia jõutõmme!?


  7. Kuna pole võimalust kasutada masinaid, siis just jalatrenn on see, kus jääb nagu nati harjutustest puudu või nii, äkki keegi oskaks sovitada, kuidas teha jalgu ilma masinateta!?

    Hetkel teen nii:

    Kükk - 5-6 seeriat

    Jõutõmme sirgete jalgadega - 4 seeriat

    Säärtele kangiga 3-4 seeriat

    Kas peaks käärkükki, good morningut vms. lisama või on piisav?

    Tänan tähelepanemise eest!


  8. See on tõesti jabur põhjendus jalgade mittetreenimiseks, et mängin võrku/kossu/jalkat või sõidan ratast!!! Sõber on ratast teind mitu head aastat ning kas oli see 60kg kang või 70-ne, millega tal jalad all värisesid! Ja see pole kindlasti ainuke siuke näide!

    KÜKI!


  9. Motivatsiooni ei olnud selle pärast, et suitsu tegid, või võis põhjus ka muus olla? Pole kuulnud küll, et mõni kogus nikotiini inimese tahtejõudu kärpida suudaks.

    Tahtejõu olemasolus või selle puudumises minu puhul vaja kahelda pole, ma tean, et tahtejõudu mul on, võiks osa kellelegi ära isegi anda!

    Ja mul suva, millest see motivatsiooni puudus tuli, mina mõtlen, et see oli suitsust, tänu sellele, et nii mõtlen, olen sellest s....t nüüd lõplikult prii


  10. Kahjulik on suitsetamine nagunii, loomulikult, kui 1 sigaret päevas tõmmata, siis midagi eriti hullu see pole. Kuigi ma ikka ei usu, et teemaalgataja sellest ühest suitsust mingit nö. laksu püüab :lol: nagu ta väitis vist!

    Aga üldiselt, suitsetamine ja sport ei sobi kokku kuidagi, vähemalt minu arust. Ise jätsin suitsetamise maha 8 aastat tagasi, peale seda olen vist 3 korda 2-5 kuud uuesti tegema hakand ning need 2-5 kuud ei tulnd trennist midagi välja, lihtsalt ei leidnud motivatsiooni!


  11. e-ee ...

    kükk ei ole ainult jalaharjutus,sellepärast ta nii vajalik ongi, ;)

    Kohe üldse mitte EI OLE NÕUS,et masinaid võiks kasutada ainult kulturistid.Masinad on ka teiste jaoks omal kohal;küll ei asenda nad vabaraskusega trenni.

    Jah, ma polegi väitnud, et kükk on ainult jala harjutus!

    Ning kui masinad ei asenda vabade raskustega trenni, siis mina isiklikult ei näe põhjust, miks neid kasutada.

    Rasket kangi kõigile!


  12. Alessandroga 100% nõus, kükk on raudselt parim jalaharjutus! Isiklikult olen seda meelt, et masinaid võiks kasutada ainult kulturistid, aga niisama harjutajad ja jõu taga ajajad saavad vabalt vabade raskustega hakkama.

×