Jump to content

Indrek K

Kasutajad
  • Sisu loend

    330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Indrek K postitused

  1. Oh veel midagi humoorikat

    See on ikka suht vana nali, aga et video ka tehtud Ja minu arvates said küll neiud aru, millest jutt käib
  2. VIIN

    See, et sportlased ei joo, on küll väga vale, üks naiivsemaid arvamusi üldse, mis ma üle tüki aja olen kuulnud! Ning jah, ma ei pea silmas, et nad ei joo vett ja muid mittealkohoolseid jooke, vaid panevad tina nii, mis hirmus ja sellele pole üldse mõtet vastu vaieldagi, vähemalt mulle küll mitte
  3. Ühisteenused

    To aktivist Siit ka nimi... ühistransport, ega need, kes sõidu eest raha küsivad küll vastutada ei saa, kes ühistransporti kasutab! Eelmisel aastal elasin pool aastat pealinnas, siis kasutasin vahel bussitransporti, ülemõistuse hull küll asi polnd, kuigi ega kümmet punkti kümnest ka ei annaks! Jala käies tulevad tänaval need samad tegelased vastu, keda bussiski võid kohata, kuigi jah, distantsi on neist tänaval lihtsam hoida Ja üldse, kuidagi palju vingute seal Tallinnas, maale peaksite mingiks ajaks kolima, küll neist räuskavatest venelastest veel puudust hakkate tundma siin Humal @ läbi ja lõhki maamees ja üli rahul sellega Edit: Rebasega 100% nõus, väga hästi öeldud, mõtlesin ise ka midagi samasugust kirjutada, aga tundub, et talle ei tee midagi selgeks!
  4. Ühisteenused

    Ammu aeg juba!!!
  5. Ühisteenused

    Jah, aga selle loogika järgi võib sarimõrvar ka öelda, et sõnaraamatu järgi olen ma inimene, kes on tapnud rohkem, kui ühe inimese vms., aga mis siis!
  6. Ühisteenused

    Seniste matti postituste põhjal mina isiklikult küll ei osanud arvata, et tegemist sellise ülbe, mõtlemisvõimetu, egoistliku seaga !!!
  7. Uudis siin, kommentaaride lugemine kohustuslik!!! Ei teagi enam, kas Eestil tasub kekata, et ollakse infomaailmas esireas?
  8. New in town

    Nice words, really man
  9. Eesti enamuse arusaam kultursmist!

    Ma pole küll ei esikulturist ega ka ka Tokko, kuid mõte ise hea! Kulturistid ikka on nõus, mina arvan vähemalt, aga vastasteks ei tule kahjuks neid idioote, kes seal kommentaariumis ja ka päriselus( ) kulturiste maha teevad, vaid lihtsad, lahedad inimesed, kuigi see vist ongi eesmärk
  10. Eesti enamuse arusaam kultursmist!

    Võta heaks
  11. Eesti enamuse arusaam kultursmist!

    See arutamisest loobumine ainult pikendab aega, mil asjast jagama hakatakse!
  12. Eesti enamuse arusaam kultursmist!

    Ei usu, et tõsiselt treenivat kulturisti need kommentaarid stressi viivad, vastasel juhul peab oma treeningfilosofia hoolega üle vaatama!
  13. New in town

    Good luck! What you think about Estonia so far ?
  14. Nikolai Valujev

    Wikist lugemist Valujevi kohta Tegemist pidi olema tegelt väga intelligentse mehega, välimus petab lihtsalt ja paneb paljusid mõtlema, et mees on loll, suur, kuri ja ainuke asi, mida oskab, on PEKSTA Nati veel omi mõtteid kah, poks on sellises seisus momendil nagu on, pole mõtet vaielda teemal, kes tegelt see KÕIGE-KÕIGE on! Mitte ainult läbi ajaloo, vaid loomulkult ka kes neis kuradi erinevates poksi organisatsioonides tänasel päeval KÕIGE-KÕIGE on! Need imbetsillid, kes teda nendertaaliks nimetavad sobivad seda nime ise kandma päris kenasti ma arvan. Kui maailmas on olemas elualasid, kus välimus maksab, siis sport pole seda küll kidlasti, maailma tipus on väga palju sportlasi, kes välimuselt, vähemalt minu arust, pole just need KÕIGE-KÕIGE, aga sellegi poolest on neil sadu/tuhandeid/miljoneid fänne!!! Nii et võtaks asja enne mõistusega... Mürsikud, pubekad, niisama tattninad ja lihtsalt lollpead peavad ikka Valujevi sugust just nimelt nendertaaliks, sest nohh.... teate isegi!!!
  15. Ullike Oksmaa...

  16. Mulle tundub, et mõeldi seda, et seda lauset võib lugeda umbes nii... keegi põletab jõutreeningut, samal ajal tehes rasva Aga muidu parim artikkel vist üldse, peaaegu nii, et algaja loeb selle läbi ja on valmis saali minema! Ten points Oskar!
  17. Kes see äge tegelane siit poste kustutab? Kui mõne lambikasutaja kohta midagi krõbedamat öeldakse, siis pole häda miskit, aga kui mõne mode kohta sama teha, siis on postid käbedad kaduma! Jõudu ja jaksu Aktivistile ja Jokerile TT-te tegemisel, pole nende videote peategelaste valikul häda miskit
  18. MMA poistele ka siis film valmimas

    Norris pole küll üheski filmis alguses peksa saand, ta aind peksab ise ju, filmi algusest lõpuni
  19. Mis lihased kõige pealt???

    Edit: Krt, kaks korda sai postitatud, kustutasin teise.
  20. Mis lihased kõige pealt???

    Ausõna, nii mööda kirjutada, see pole enam foorumi/msn-i kirjastiil kah, see on puhtamakujuline düsgraafia!
  21. jõutsükkel

    OT, aga kuidas näeb täpselt välja harjutus: hantel jalgevahel kõhuli pingil, mis on antud asendusharjutusena sirgete jalgadega jõutõmbe kõrval teemaalgataja poolt toodud kavas? Kas kuskilt pilti või videolõiku selle kohta näeks? Tänan tähelemanemise eest!
  22. Peksa saamine

    Pole küll päris teemasisene, aga ikkagi postitaks selle, Bas Rutten õpetab kaklema!
  23. hüppe treening programm

    Kasuta otsingut, siin foorumis on sellest kordi-kordi juttu olnud!!!
  24. Küsimus?

    Jah, kui igal õhtul hakata mingeid kätekõverdusi ja kõhulihaste harjutusi tegema, siis see aitab küll, kasvatab lihast ja annab jõudu jms.
×