Jump to content

Indrek K

Kasutajad
  • Sisu loend

    330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Indrek K postitused

  1. Kava!!

    Kas on võimalik ikka seda kava saada? Oleks väga tore, kui oleks humalasulane@gmail.com või vivus@hot.ee Tänan!
  2. Metal

    Vana Heavy Metal on parim, vähemalt minu arvates! Kaheksakümnendatest. Manowar, Iron Maiden, Judas Priest, Helloween jne.
  3. Ma küll oma õllekõhuga ei pretenteeri kuidagipidi kulturistks, aga nende naiste tööd ja vaeva küll hinnata oskan!!! Ja mingite rinna ja biitsepsipedede lolle kommentaare ei ole tegijatel vaja kindlasti tõsiselt võtta PS. Hea post Joker!
  4. Vennad Paul'id

    Ei propageeri ka piraatlust aga google otsingusse filmi nimi ja torrent ja voila! Siit ka abi!
  5. Jällegi ei suutnud naeru pidada

    Vahva arusaam mõnel huumorist
  6. Neegrid ja testotase

    Autojuhid autojuhtideks, aga miks pole mustanahalisi ujujaid või jalgrattureid???
  7. Neegrid ja testotase

    See artikkel peaks nii mõnelegi küsimusele vastama!
  8. rind ja selle kuju

    On see ikka samamoodi nagu biitsa 21, pool liigutust, teine pool ja täisamplituut?
  9. Saalihuumor.

    Ära võta igasuguseid liiga tõsiselt, ei tasu ära, ma tean!!!
  10. rind ja selle kuju

    Õnneks endal on rinnaltsurumine just kõige vastukäivam harjutus! Lemmikuteks just kükk ja jõutõmme! Samas rinnatrennis horisontaalpink reeglina tegemata ka ei jää, kuigi viimasel aja just positiivse kaldega surumisele rohkem tähelepanu pööranud. Ja baasharjutustest on ta tõesti kõige mõtetum, kuigi vajalik ikka. Minu puhul on nii, et küki ja jõutõmbega higi leemetab, nii et jube, rinnaltsurumisel aga mitte, see juba näitab, milline harjutus rohkem lihaseid tööle rakendab!
  11. Alkohol

    Ja seda kaa, et olen ka varem näind neid äärmuslikke kainureid, pole nad targemad kui äärmuslikud usuhullud!!! Küll vist ei lase nad end keset süütuid rahvamasse taeva alla, aga oma teistele päheistumise himu poolest on küll nad võrreldavad! Mul tekkis siinkohal küsimus, et kuidas mõjutab lihaskasvu, kehalist arengut üldse auto sumbutajatest tulev saast, äkki peaks kuhugi mägedesse ära põgenema ja sinna jõusaali püsti panema! Muidu lihas ei kasva juuuu....
  12. Alkohol

    Seda teemat on siin varem ka lahatud ja alati on arvamused kaheks jagunend, arvad, et Sa suudad siin oma suht räpaka tekstiga kedagi ümber mõtlema panna we???
  13. Alkohol

    See PoerhouseGym on siin viimastel päeval oma matslusega kõvasti silma paistnud, üle hakkab viskama vaikselt! Igaüks joob mida tahab ja nii kaua, kuni inimene oma eluga hakkama saab, pole üldiselt häda midagi!
  14. Kohe TV3-s... "Jooksev MEES"

    On üks siuke hea tarkusetera, et igaüks on võhik mingil alal, CharlesRoos näiteks on täielik võhik filminduse alal, anname talle selle andeks, muidu on ta tubli poiss ju, blogib siin usinasti jne! Arnie filmide kohta seda, et polnd just väga palju aega tagasi, kui omandasin ebaseaduslikul teel omale netist Commando ja vaatasin seda, lihtsalt pidin seda veelkord nägema!
  15. käte areng.

    Erinevused pole mitte ainult jäsemetel, vaid kogu kehal!
  16. Kuna pole võimalust kasutada masinaid, siis just jalatrenn on see, kus jääb nagu nati harjutustest puudu või nii, äkki keegi oskaks sovitada, kuidas teha jalgu ilma masinateta!? Hetkel teen nii: Kükk - 5-6 seeriat Jõutõmme sirgete jalgadega - 4 seeriat Säärtele kangiga 3-4 seeriat Kas peaks käärkükki, good morningut vms. lisama või on piisav? Tänan tähelepanemise eest!
  17. Jalatrenn ilma masinateta?

    Tänan, vot sellist vastust ma lootsingi näha! Kuid kas reie tagaosale piisab sirgete jalgadega jõutõmbest, visuaalselt oleks nagu kõige mõjuvam ikka kõhuli aparaaadil Samas kusagil oli mingi baasharjutuste nimekiri lihaste kaupa, seal oli reietagaosale just baasiks seesamune rumeenia jõutõmme!?
  18. Ülakeha!!

    See on tõesti jabur põhjendus jalgade mittetreenimiseks, et mängin võrku/kossu/jalkat või sõidan ratast!!! Sõber on ratast teind mitu head aastat ning kas oli see 60kg kang või 70-ne, millega tal jalad all värisesid! Ja see pole kindlasti ainuke siuke näide! KÜKI!
  19. Tahtejõu olemasolus või selle puudumises minu puhul vaja kahelda pole, ma tean, et tahtejõudu mul on, võiks osa kellelegi ära isegi anda! Ja mul suva, millest see motivatsiooni puudus tuli, mina mõtlen, et see oli suitsust, tänu sellele, et nii mõtlen, olen sellest s....t nüüd lõplikult prii
  20. No praeguseks on lisandunud kuskil 40kg, millest mingi osa on rasvapolster, aga mul pole selle vastu midagi ja lihasmassi on ikka väga-väga palju juurde tulnd. Ja samas olen umbes poole tugevam füüsiliselt, mängin võrku, kossu ja tunnen ennast üldse väga hästi!
  21. Oleks mõned head nõuanded vaja

    No otse loomulikult ju, mis muud saakski olla!
  22. Kahjulik on suitsetamine nagunii, loomulikult, kui 1 sigaret päevas tõmmata, siis midagi eriti hullu see pole. Kuigi ma ikka ei usu, et teemaalgataja sellest ühest suitsust mingit nö. laksu püüab nagu ta väitis vist! Aga üldiselt, suitsetamine ja sport ei sobi kokku kuidagi, vähemalt minu arust. Ise jätsin suitsetamise maha 8 aastat tagasi, peale seda olen vist 3 korda 2-5 kuud uuesti tegema hakand ning need 2-5 kuud ei tulnd trennist midagi välja, lihtsalt ei leidnud motivatsiooni!
  23. Jalad...

    Jah, ma polegi väitnud, et kükk on ainult jala harjutus! Ning kui masinad ei asenda vabade raskustega trenni, siis mina isiklikult ei näe põhjust, miks neid kasutada. Rasket kangi kõigile!
  24. Jalad...

    Alessandroga 100% nõus, kükk on raudselt parim jalaharjutus! Isiklikult olen seda meelt, et masinaid võiks kasutada ainult kulturistid, aga niisama harjutajad ja jõu taga ajajad saavad vabalt vabade raskustega hakkama.
×