Jump to content

Indrek K

Kasutajad
  • Sisu loend

    330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Indrek K postitused

  1. Madalalaubalisus!

    No ma eeldasingi tegelt, et see on kõigil enam-vähem selge, löömist ikka poisid harjutavad tavaliselt, maasvõitlus on enamuse jaoks must maa, neid koomilisi püherdajaid on küll nähtud
  2. Madalalaubalisus!

    Mitte et ma tahaks, et kõik nüüd tänavatel kõiki tülinorijaid peksma hakkaks, aga kas tasuks mõelda siukse asja peale... igakord ikka ei tasu sõnadega asju paika panna, kui tunned, et oled vastasest üle, siis vääna ta maha, anna kasvõi mõni sõbralik litakas, et ta saaks õpetust, mitte, et enda rahulolu saavutada!? Laias laastus ja mõnikord võib sellest kasu isegi olla, sa küll võid pasakäki sõnadega ära rippida, aga ta läheb järgmise juurde, see järgmine äki hakkab kokutama ja saab pärast lõuga hirmsat moodi! Siuksed abordijäänused pigem rahunevad vähemalt selleks õhtuks maha, kui nendega tänavat juba korra on pühitud! Loomulikult see variant ei kehti kõikide situatsioonide puhul! Ja minu arust tänavakakluseks üks tähtsamaid asju, mida õppida, on maasvõitlus, eriti see osa, kus on tegemist vastase haardest lahtirebimisega nii, et vastane ise maha jääb, siis on juba suht lihtne ta kahjutuks teha ja sul on ülevaade ümbruses toimuvast parem, ses mõttes, et kas äkki vastasel sõbrad-tuttavad-sugulased kuskilt lähenemas pole!
  3. No selles teemas oleks see küll nati OT, aga tänavavõitluse ABC nt. siukseid linke on kindlasti, mina, kui mitte spetsialist ei oska midagi asjalikku välja otsida!
  4. Selle vaidluse asemel võiks mõni spetsialist siia mõne asjaliku lingi visata!!! Mitte, et mulle seda vaja oleks. Siin foorumis kõik taolised löögi-peksmise-peksasaamise teemad on kõik suht ühe põhjusega tehtud... et end tänaval kindlamini tunda! Selleks piisab sellest, kui ennast piisavalt suureks pumbata, psühholoogiliselt vastu hakkamiseks valmis olema ja poksikotti ka peab peksma! Tõenäosus, et sinuga tänaval tahab kaklema hakata inimene, kes on pühendunud võitlusaladele, on imeväike!!! Kõik siuksed teemad lõpevad siin sellega, et üks kindel seltskond härrasmehi hakkab rääkima enamusele ebahuvitavat teaduslikku juttu, see teema tipnes isegi mingite valemitega
  5. Proovige ka...

    Päris hull Arvan, et proovin ise ka ära millalgi, usun, et 30-40 teeks ära heal juhul!
  6. Head naistepäeva!!!

    Head naistepäeva ka siitpoolt!
  7. Käte treening

    Pigem olid need mehed lihastes, st. lihas joonistus ilusti välja, väikese rasva protsendiga, mitte suured! Lihase kasvatamine ja raske füüsiline töö on kaks eri asja! Mulle tulevad siinkohal meelde vastused mu küsimustele, et miks üks või teine inimene jalgu ei treeni... a ma käin jalkat mängimas või sõidan jalgrattaga, jalad saavad sealt oma trenni... ometigi teevad ülakehale massi suunitlusega trenni ja arvavad, et jalad kasvavad aeroobset tehes kah!
  8. Raskem harjutus ikka enne jah, ehk siis hantlitega surumine rinnale, seal triitseps nagunii saab vatti juba! Isiklikult arvan, et kui oled juba kogenud treenija, siis vahel harva võib väiksemad lihasgrupid enne teha, selleks, et suudaks neid treenides ka suuremaid raskusi kasutada! Aga muidu ikka suurem lihasgrupp enne.
  9. Ma tegelt mõtlesin neid täiskohaga proffe, võib-olla keelatud ained võimendavad veel seda tissikadu, igatahes, kas nad on plangud või kannavad rõvedaid võltstisse, mõlemad variandid on minu jaoks vastuvõetamatud!
  10. Kobisen veel nati siin teemas, kõva jõutrenni tehes kaovad naistel rinnad ära, mis on minu arvates kole, kordan, minu arvates! Ja silikoonid mõjuvad plangu rinna peal täielike võõrkehadena...
  11. Triceps: lamades prantsuse surumine ???

    Mina olen juba tükk aega kasutanud veneaegset spets kangi, millega tehes käte asend on sarnane hantlitega tegemisel, ehk siis peopesad on vastamisi! Väga mugav ja ei vääna-kääna midagi Kas keegi veel kasutab sellist asja?
  12. Kuidas te ise aru ei saa, et see on absoluutselt mõttetu vaidlus!!! Nagu lasteaia lapsed! Ma respekteerin neid naisi, aga nad ei meeldi mulle mitte üks raas, ei meeldi, kui naised, kui sportlased, ok, aga naistena mitte, isegi need fitness ja figure on nati liig, amatöör tasemel samad alad on igati tip-top! Aktivist, Sulle läheb ikka eriliselt korda, mida mõned kulturistidest arvavad, pohhui pole või, rahune maha ja tegele oma alaga. Mulle kulturism meeldib, meeldib jälgida, ise sellise suunitlusega trenni ei tee, pigem jõud ja üldine mass, aga arvan sellegi poolest, et kulturistid on ilged eneseimetlejad, see on selge, selle ala jaoks peabki olema! Peace!
  13. Imelik jalavalu?

    Probleem siis järgmine... kunagi suvel valutas parema jala labaosa, väänanud seda oma arust ei olnud, kuigi tundus, et valu oli just selline, et oleks jalga väänanud, mitte hüppeliigesest, vaid just nagu jalalaba oleks väänatud! Samal ajal tegi nati valu ka vasaku jala hüppeliiges, mida polnud kindlasti väänanud! Siis sain neist valudest ajapikku üle, ei läinudki tegelt kaua aega. Nüüd aga on nädalase vahega vasaku jala hüppeliiges jälle valu teinud, eelmine nädal ikka mehemoodi, ei saand õieti jala pealegi, kusjuures üleeelmisel päeval olin suht kõva küki trenni teind, trenni ajal ei tundnud küll midagi, et miski valesti oleks! Üleeile tegin seljatrenni, kuhu kuulusid jõutõmme, mitte eriti suure raskusega ja kangi otsa tõmbed ja täna hommikul jälle jalg ülivalus, õnneks mitte nii hull, kui nädal tagasi. Üks tuttav rääkis, et tal oli taoline asi, mõlemad jalad olid valutand ja arst oli öelnud, et tegemist on seljanärvist tingitud valuga, mis lööb jalga... On siuke asi võimalik, kas ainult arst aitaks või on kellelgi samasuguseid kogemusi? Arsti juurde hea meelega ei läheks kuna puudub tänu praegustele segasele aegadele haigekassa Tänan tähelepanu eest
  14. Imelik jalavalu?

    Suur-suur tänu!
  15. Imelik jalavalu?

    Tüütan natuke veel Kas ROtter peab eelkõige ikka silmas kükki, good morning'ut ja teisi kang turjal harjutusi?
  16. Imelik jalavalu?

    Suured tänud!!! Nii et selga peaks siis hoidma praegu? Kükist, jõutõmbest ja muudest alaselga koormavatest harjutustest loobuma mingiks ajaks? Loodan, et üleüldist pausi treengutele ei pea tegema
  17. Pole ime, et 2006-ndal aastal liitund kasutajal juba 1700 posti poleks, kui inimene siukseid postitusi teeb Otsi omale abi ja mida, varem, seda parem!!! Teemasse kaa, väga tubli tüdruk tundub olevat, seal tantsusaates jättis ka tõeliselt hea mulje
  18. Endeli poolt väga hea kommentaar, aga ühe asjaga ei tahaks ma nõustuda, nimelt see enda väikemehe mittenägemine suure kõhu tõttu! Sama suhtumist on siin foorumis ka olnud, kõiki, kes kulturiside kohta s.....i ütlevad, peetakse pekimagudest õllejoodikuteks! Mul endal on ka punu ees , õllet ka joon, ju ta sellest ongi, samas teen nii jõutrenni, kui ka mängin võrkpalli, eesmärk ongi pigem lihtsalt suur olla, sixpack ei koti mitte üks raas! Rinna-biitsepsi pede ka pole, kükk-jõutõmme lemmik harjutused! Samas tean kõiki nimesid, kes on Mr. Olympia võitnud, loen kõiki uudiseid ja artikleid siit veebist, vahin igapäev foorumit jne. Ok, mis minust, vaadake rammumehi, jõutõstjaid, kas nendest enamus näeb oma väikemeest üle oma kõhu? Aga samas ma ei usu, et neist keegi kulturistide kohta s.....i ütleb! Pluss, nii palju, kui ma olen näind fotosid-videosid kulturismi võistlustelt, on seal alati pealtvaatajate-kohtunike seas sama kõhukaid, kui mina ja palju-palju hullemaid, kas nad käivad seal seepärast, et kulturism neid ei huvita või et nad kulturismi nõmedaks peavad!? Minu tuttavate seas on viimaseid kõrendeid, täielikke pekimagusid, kui ka nende kahe vahele jäävaid tegelasi, kes sellest alast ühel või teisel põhjusel aru ei saa, vot nii Tuli küll täielik OT, aga ju mulle läheb see üldistamine hinge lihtsalt, see võiks olemata olla!!!
  19. Tubli noormees, midagi pole öelda! Edu tulevikus! PS. Ja need kommentaarid... Nii kui Eesti meedias kulturismist juttu on, hakkavad imbetsillid kommentaariumis paraadi korraldama
  20. sulguni juust

    Väike guugeldamine andis sellise tulemuse! Kas see Rimis müüdud asi on sama, mis vasakpoolne sel pildil? Müügil Maximas! Õige nimi peaks olema suluguni juust. Pilt ja info sellelt lehelt!
  21. Tundub, et tegemist oli rohkem Araabia-Aafrika-Aasia meistrivõistlustega
  22. Ei saa magada

    Vut-vut ja ehituspoodi, sealt küsi 3M kõrvatroppe, need ongi need kollased, peaks asja ära ajama! Äkki on apteegis ka, ei tea? 3M muidu väga kõva firma, tropid on ka neil mugavad!
  23. Nordic Championships Iceland 2008 - Pictures+Comments

    Palju õnne Otile! Aga aru ma ei saa, miks Eestis siukest asja ei kajastata, spordiuudised jms. värk ei tee sellest juttugi! Või ma eksin???
  24. Spordiarstid

    Äkki keegi oskab soovitada head spordiarsti Tartus? Muret teeb kunagi kukkumisel viga saanud küünarnukk! Triitsepsile kõiksugu pea tagant tõsted, kaasa arvatud Prantsuse surumine loomulikult on ülivalulikud, teha kannatab ainult kitsa haardega surumist ja kicpacki, äärmisel juhul ka plokki! Tänud ette abi eest!
×