Jump to content

Indrek K

Kasutajad
  • Sisu loend

    330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Indrek K postitused

  1. Vastseliina Rammumees

    Pungitsal selg jah haige!
  2. Maailma tugevaima mehe õla treening.

    Samamoodi võiks öelda, et sa võiks oma Soome, Vene, Prantsuse keele kallal vaeva näha, igaüks pole sündind ajastul, mil Inglise keel A ja O on!!!!!!!!!!!!!!!! Ta räägib Inglise keel piisavalt hästi, kõik, kes tema tegevusest lugu peavad, saavad sellest aru Kolige Inglise keele filoloogide foorumisse
  3. PÄEVA NAEL, PEDEPIDU!

    Asi ei ole kitsarinnalisuses, kindlasti mitte, kaenlakarvad olid rohkem naljana mõeldud, minu pärast pügage neid, ma pole elu see pügand ja mingit pahmakat seal küll pole, ju oleneb inimesest ka ikka! Üks mu sõber ütles kunagi väga hästi, mu küsimuse peale, miks sa saunas käies basseini ei lähe, et ujun järves, päevitan päikese käes ja jalkat mängin muru peal (see viimane on seotud mu küsimusega, miks saali jalka trenni ei lähe ) Aga noh, meil siin maal lihtsam kah, esimeste päikeseliste ilmadega võime rahulikult paljaks koorida ennast, ei pea põdema, et näpuga hakatakse näitama, linnas käiakse ja sel ajal veel Armanide ja Nikedega ringi
  4. PÄEVA NAEL, PEDEPIDU!

    Ei ole käind, ei ole praegu seal ja ei lähe ka tulevikus! Norras olles, oli toas selline asi olemas, seal korra sai pikali visatud, ei meeldind millegi pärast! Ja arvan, et sollis käimine ei ole enda eest hoolitsemine eriti, kordan eriti, hoolistsemine on küünte lõikamine, keha, juuste, hammaste pesemine, et ei haiseks kõrvade puhastamine, ninakarvade piiramine (kaenlakarvad minu hinnangul arvesse ei lähe) jne. Solaarium on juba ehtne eputrilla teema, pededeks ma seal käivaid mehi ka ei nimeta, aga väike kiiks on neil juures küll Aga päevitunud naised on küll ilusad
  5. Ise tegin randmele haiget sirge kangiga pealthaardes biitsepsit/käsivart tehes. Üritan küll kätele nüüd puhkust anda, tegelen jalgade eelisarendamisega
  6. Jõutõstmise EM

    Super mehed on ikka Eestimaal olemas! Palju õnne!
  7. Treening

    Ega algajad enne baasharjutusteni ei jõua, kui tükk aega ainult rinda-biitsepsit-triitsepsit teinuna avastavad, et arengut netu!!! Baasharjutusi tehes tõstetakse suurimaid raskusi, loogiline ju, et sedamoodi tuleb nii jõud, kui mass kõige kiiremini!
  8. probleem jalaharjutustega

    Sirgete jalgadega jõutõmme on baasharjutus reie tagumise osa jaoks, seda võid kasutada! Isiklikult mõjus see väga hästi, tegin 4-5 seeriat ja kuni 12 kordust ja just viimased 3-4 kordust, nende ajal oli räigelt tunda, kuias reie tagaosa töötab! Good morning ka muidugi jah.
  9. Bodyweight training

    Väga tubli! Soovitusi, sorry, ei oska anda
  10. Kulturistide eluiga

    Eeldusel, et ei kasutata steroide, elab kulturist keskmisest kauem, arvan mina! Minu arvates on variant, et esikohal on jõutrenn ja teisel kohal aeroobne-, vastupidavustrenn üldse kõige kasulikum variant ennast vormis hoida. Toidulisandid vaevalt eluiga lühendavad. Samas arvan, et ka osad steroidihundid võivad väga vanaks elada, väga individuaalne asi pakun, samamoodi nagu mõned elupõletajad, kes sinna 100 aasta kanti välja viskavad, olles samas vähemalt pool elu alko peal ja teine pool "astrat"-"priimat" kopsudesse kakkund! Mida statistika näitab, seda mina ei tea Ja olge no normaalsed, millest siin raske aru oli saada, pean silmas teemaalgataja esimest posti?
  11. Venemaa lahtised karikavõistlused

    Loe JamesC viimast posti
  12. Martin Padar krooniti Judo Euroopa meistriks.

    Ei ole head ilma halvata
  13. et kas võib öelda et muskel kasvab mõistuse arvelt??

    Vastus: Ei või! Huvi pärast küsin teemaalgatajalt vastu kah, millest selline küsimus??? Kas said mõnelt musklis vennalt vastu tatti või milles asi, et sellise ajuvaba küsimuse esitad? Guugelda seda teemat, äkki saad teadusliku vastuse oma küsimusele
  14. Jõutsükkli ajal jooksmine

    Kirjutad kõigepealt jõutsükkli ja siis jõutsükli!? Selle, kumb õige on, pead ise välja selgitama...
  15. Steroididega on tegelt samamoodi nagu alkoholi ja narkootikumidega, lollile neid aineid anda ei tohi!
  16. kust osta hantleid

    Mul on kõrvalhoonesse endale ise jõusaal sisustatud, osad hantlid on originaalid, osad aga ise tehtud, kõige lihtsam viis on põmst nii, osta jupp keermelatti, (30mm läbimõõt) neli seibi ja neli mutrit, lõika parajad jupid keermelatist, lase seibid õigetele kohtadele kinni keevitada ja ongi olemas, usun, et 0,5kg, 2,5kg ja 5kg raskused ise ostes tuleb hantli hind ikka suht madal! Mina isoleerisin käepideme tavalise isoleerpaelaga ja on väga mugav! Tegin ka kaks ekstreemsuurt hantlipulka, kuhu saab panna üle 100kg raskusi, nii et see jutt, et kuskil saates oli Eesti suurim hantel on jama, mina võin teha kaks 100+kg hantlit Edu!
  17. Pole ise naine, niiet päris teemasse kirjutada ei saa, aga mis ma öelda tahaks on see, et mina ei tea küll ühtegi teist spordiala, mille kohta saab küsida nõu Eesti absoluutsetelt tippudelt (Kiivikas, Kalmus, Otsus, Vähi, Ader jne.) Kas teiste spordialade tippude käest saab Eestis otse nõu küsida??? Seoses sellega arvan, et see seltskond, kes selle alaga tegeleb on nii lahe küll, et võid saalis alati juurde ja küsima minna Eriti naiste käest, nende puhul on võimalus, et mingi machodebiiliku otsa satud ka kaduvväike
  18. Magusasõpradele

    Suhkur tee sees, marmelaad pannkoogid moosiga ja šokolaad
  19. Yks inspireeriv video :)

    Vääega hea kui kõik inimesed siukse pühendumisega oma rida ajaks, oleks maailm palju parem paik
  20. Mul on olemas Veneaege spets kang, millega nt. Prantsuse surumist tehes peopesad on vastamisi, kas on mingi vahe ka käte asendil, selle minu kangiga tehes ei vääna kätt küll kuidagi, sirge kangiga ikka kergelt vääna, eriti suuremate raskuste puhul!? Hantlitega on ka lamades käte sirutamise harjutus igal pool ette antud, aga sellist spets kangi pole tänapäeval kohand, kas sirge kangiga tegemisel on mingi eriefekt või vahet eriti pole??
  21. Kas on võimalik, et

    Selle suuruse koha pealt seda, et Coleman'i taolistel pidavat massiperioodil öösiti jalad küll ära surema oma massi tõttu, ei tea, kas seegi on tõsi, aga kuskilt olen lugend vähemalt! Aga see näopesu jutt läheb küll sinna kalamehejutu kategooriasse tõesti
  22. Püramiid vs. 5x5, 3x3, 6-12 jne?

    Ega paljuks läheb küll nagu jah, aga kui sel päeval aind rinnaga piirduda, siis äkki on enam-vähem?
  23. Harjutuste lingid.

    1 2 Need mõlemad on väga head
  24. Harjutuste lingid.

    Kes see targutas? Kui kollektsioneerima hakkad neid saite, siis on teine lugu Guugelda ise, neid on väga palju erinevaid! Hakka otsast pihta!
  25. Harjutuste lingid.

    Mida lisaks sul veel vaja??? Seal on sisuliselt kõik olemas, mida vaja!!! Olin ise ka kunagi samasugune, et erinevaid saite vaja, kust harjutusi näha, igal pool on samad asjad väikeste erinevustega. Pane googli otsingusse "secret exercises" või sama asi kuhugi torrenti otsingusse, siis saad mõned siuksed harjutused, mida mujal eriti ei näe! Kõige parem soovitus oleks siiski, et tee lihtsalt nende siiani antud saitide järgi trenni
×