Jump to content

Indrek K

Kasutajad
  • Sisu loend

    330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Indrek K postitused

  1. Otseselt ajupõrutust, mis nad puu otsast alla kukutaks, rähnid ei saa, aga nad surevad ajukahjustusse... viimne kui üks neist!
  2. Biitsepsi mõõdud

    Seda et... biitsepsi ümbermõõtu saab mõõta kõige lihtsamalt mingi ora ees ja mõõdulint järel, läbi käe torgates, teemaalgataja peab silmas ikka vast õlavarre ümbermõõtu, kuigi võin ka eksida Kui eksin, siis sel juhul soovitan eelpool mainitud soovituse järgi talitada Käsivars, küünarvars, õlavars, keeruline kurat, või on esimesed kaks sünonüümid?
  3. 2 K duell - kes keda ?

    Marek Kalmus Humal@särgijaht.eeevõikomm
  4. Jay Cutler võitis Mr.Olympia!

    Hee... tore, minu arust oleks küll jama, kui Coleman koguaeg võidab ja Cutler on seda väärt ka juba, et võita!
  5. Mr. Olümpia jooksev ülevaade, vormid, uudised

    Kas keegi hea inimene teab, millal tulemused tulevad, kas asi kestab terve nädalavahetuse või aind laupäeva?
  6. Turku Body & Fitness 2006

    Töökaaslane ka osales ja vaata aga, võitiski! Palju õnne Jonne Berg!
  7. Vesi

    OldMan, ma kaalun 105 kg umbes, ma joon mingi 2l vett trenni ajal lõdvalt ära... eee... kas seda on palju??? Higistan ka palju! Kas Su viimane post ütleb seda, et jooge pigem rohkem, kui tunnete, et peaks jooma!?!?
  8. Kõvad mehe palju jaxate...

    Hea teemaalgataja, enne, kui oma teema postitad, võiksid pealkirja ikka läbi lugeda, ok, kui posti tekstis mõni rumal kirjaviga on, siis pole eriti hullu, aga PEALKIRJA võiks ikka õigesti kirjutada! Teemasse ei viitsigi kirjutada, sest nagu keegi juba ütles on tegemis järjekordse kes-keda teemaga ja foorumisse, ma kujutan ette, mis arve mürsikud ja pubekad kirjutavad - mõttetu! Muidu väga asjalik foorum!
  9. Kulturismi maine

    Kopin siia osa ühest oma postist enam-vähem sama teema kohta!!! Mingil imelikul põhjusel pole see ala Eestis eriti pop. Loomulikult kulturism erineb ka nö. tavalistest spordialadest nati, aga see ei tohiks ju põhjus olla unsure.gif Tohutu vaev, mida nad näevad ja tähelepanu nulli lähedane... Üks asi, millest tahaks veel rääkida... Kulturism on vist ainuke spordiala Eestis, mille kohta saab nõu küsida ala absoluutsete tippude käest, ehk siis siitsamast foorumist! Kas on olemas mõni netileht, kus saab nt. Erki Noole käest küsida kümnevõistluse trenni kohta või Veerpalu õpetaks, kuidas parem on ja kasulikum... hui on, ma arvan! Siikohal tänakski Hr. Kalmust, Hr Kiivikast ja ka muid teadjaid, kes selle foorumi asjalikuks muudavad ja loodan, et nad ka tulevikus sama agarad on! Pakuks ise ka hea meelega Teile laval konkurentsi, aga hilja vist mul asjaga alustada 28-selt tongue.gif, õigemini olen nati üle poole aasta teinud. Tegutsen rohkem hobikorras, enda jaoks! Ja kui siiani pole ühtegi võistlust vaatamas veel käind, siis tulevikus teen seda kindlasti! Edu kõigile!
  10. Öine telesaade kanal kahes.... 00.15

    Leian ka, et vägagi ebaõiglane kulturistide suhtes Mingil imelikul põhjusel pole see ala Eestis eriti pop. Loomulikult kulturism erineb ka nö. tavalistest spordialadest nati, aga see ei tohiks ju põhjus olla Tohutu vaev, mida nad näevad ja tähelepanu nulli lähedane... jobokari, kas kanal2 tegelased või siis mingid muud instantsid, kes neid asju ajavad! Üks asi, millest tahaks veel rääkida... Kulturism on vist ainuke spordiala Eestis, mille kohta saab nõu küsida ala absoluutsete tippude käest, ehk siis siitsamast foorumist! Kas on olemas mõni netileht, kus saab nt. Erki Noole käest küsida kümnevõistluse trenni kohta või Veerpalu õpetaks, kuidas parem on ja kasulikum... hui on, ma arvan! Siikohal tänakski Hr. Kalmust, Hr Kiivikast ja ka muid teadjaid, kes selle foorumi asjalikuks muudavad ja loodan, et nad ka tulevikus sama agarad on! Pakuks ise ka hea meelega Teile laval konkurentsi, aga hilja vist mul asjaga alustada 28-selt Tegutsen rohkem hobikorras, enda jaoks! Ja kui siiani pole ühtegi võistlust vaatamas veel käind, siis tulevikus teen seda kindlasti! Edu kõigile!
  11. Biolabi toidulisandid

    Aa, või sedaviisi, selle peale ise ei tulnudki Ei otsi ma midagi, loodan, et Sa soovitad
  12. Biolabi toidulisandid

    Kas see toode sobib alustuseks? Teen päris intensiivselt kodus trenni, nii 3-4 korda nädalas. Kaalun nati üle 100kg, kas see tähendab, et minu ühekordne kogus oleks ca 70g korraga? Tänud!
  13. Millega veel tegeled

    Kaks korda nädalas võrkpall, mis on võrratu ja kord korvpall, mis on kahjuks see hooaeg vahele jäänud. Põhirõhk ikka võrkpallil, nüüd kangid ja hantlid kah!
  14. Üks sigar nädalas ja ei tee eriti paha vast, kuigi parem oleks, kui seda ka ei teeks! Ise suitsetasin ka mingi 15 aastat, kusjuures alustasin ikka väga vara Milleniumi vahetusel, ehk aastal 2000 jätsin maha, siis ükskord mingiks paariks-kolmeks-neljaks kuuks kukkusin uuesti tõmbama, seda ka rohkem joogi all olles, ja nüüd kuu aega tagasi ka täis peaga tegin paar-kolm korda, hiljem kahetsesin ilgelt! See asi ei käi spordiga ikka üldse kokku, sigarit olen vahel tõmmand selle viie aasta jooksul mingi 10-20 korda, see pole minu arust eriti hull! Nüüd olen kindel, et ei tee suitsu enam kunagi, isegi sigarit eriti ei soovi, ega soovita... mille jaoks!? Ainuke häda on selles, et peale loobumist 2000-l võtsin kuue kuuga 20kg juurde, enne kaalusin kuskil 74-76kg, siis vastavalt 94-96, nüüd on eluskaalu vabsee 105kg ja vahel rohkem isegi, ehk üle 0,1 tonni Aga pole hullu, mees peabki mu arust suur olema, ja kui trenni ka nati teha, siis vormist päris välja see ülekaal ka ei vii! Vabandan suht teemavälise posti eest, aga suitsetamine on minu jaoks tähtis teema ja pidin eelneva lihtsalt kirja panema! Ja see enesetunne, mis kaasneb sellega, kui sigaret on kus see ja teine saadetud, on tundmist väärt, enesehinnang tõuseb ja üldse tunned ennast tükk maad paremini, kui enne! Ok, aitab nüüd kah!!!
  15. Inimesed õppige kirjutama

    Igati Rebasega nõus! Asi pole tõesti ju selles, et kõik peaksid hakkama 100% õigesti kirjutama, vaid pigem selles, et seda asja paranda, ja see, kui selline teema üles on võetud, on igati tänuväärne. Need pubrteedieas olevate tegelaste z-d;c-d ja muud taolised vigurid häirivad ikka lugemist küll, eriti, kui neid terve postitus täis on! Minu arust on isegi liigne inglise slängi kasutamine kurjast, kuigi see küll rohkem minu isiklik probleem, aga Eesti keel on selle pärast juba kannatanaud ja kannatab ka edasi arvatavasti! Aga üldiselt... PEACE!
  16. Inimesed õppige kirjutama

    Need "pärlid" võiks tõesti kuhugile üles seada! Lohutuseks Sulle, ütlen, et kasutan peale fitness.ee foorumi nii mõndagi muud Eesti foorumit veel ja pilt on igalpool samasugune (autofoorumid nt.) Kirjutatakse täpselt nagu "jummal" juhatab!
  17. Hea võrrelda!

    Sirvisin vana foorumi teemasid ning leidsin sellise teema! Mõtlesin, et jätkaks seda rida ka siin, minu arust on tõesti hea võrrelda raskusi, loomulikult saan aru, et need on igaühel personaalsed, aga kuidagi hea on teada, mulle andsid seal olevad postid motivatsiooni juurde kuidagi. Eriti selles suhtes, kui palju mul veel arenguruumi on Edu siis kõigile!
  18. Pange oma raskused üles

    RIND: 50kg 5-10x15... pole lihtsalt raskemat kangi kodus BIITS: 20kg hantliga 5x10-12 või kuni 40kg kangiga althaardes ka 5x10-12, pealthaardes kuni 30-...kg kangiga samuti 5x10-12 Samuti kahe 15kg hantliga kõike, mida teha annab (istudes ja seistes ja konserteeritult) TRIIPS: 20kg hantliga kahe käega seljatagant mingi 5-10x10-15 või 10-12kg kickpack (oli vist) või ühe käega kuklatagant. Lemmik on siiski 50kg kangiga minimaalse haardega lamades surumine, seda ka 5-10x15 ÕLG: 20kg hantliga 5x10-12 või ca 35kg kangiga istudes nii eest kui kukla tagant surumine Lennutamisi peaks ka hakkama tegema SELG: nõrk koht, suht vähe teind, aga kui, siis ka 50kg kangiga ettekallutatult tõmbed üles või 20kg hantliga ettekallutatult ühe käega ülestõmbed...asi on töös, harjutusi juurde ja loodetavasti ka raskust JALAD: pole üldse teind, mängin oma 105kg kehakaaluga võrkpalli hoolega ja peaks hakkama tegema, et kõrgemale lennata oskaks Lennutamisi pole üldse teind jah, aeg oleks vist alustada, vaatan, et kõigil kuulub kavvaa see! PS. Kuna kang nii kerge, siis näiteks jõutõmmet polegi teinud!
  19. Vastake teadjad! Kuidas selle asjaga siis on? Kas tohib teha, ei tohi üldse või tohib kergelt? Õigemini pean silmas, et valus on rinnalihas, kas näiteks õlale võin nüüd teha? Ja valus on loomulikult eelmisest (antud juhul eilsest) trennist. Kasutasin ka otsingut, aga kuna foorumis on infot nii, et tapab, siis selle õige asja ülesleidmine võtab aega, äkki keegi viitsib informeerida mind! Tänud!
  20. Kuna olen suht vähe asjaga tegelenud, siis küsiks siinselt rahvalt, et milliseid harjutusi te "biitsule" ja "triipsule" kasutate, kas on olemas mingid harjutused, mida kasutades tulemus eriti hea on? Teen trenni kodus, olemas on kuni 30kg-ne kilone hantel või kaks 15 kg-st ning samuti kang (50kg). Nende lihaste treenimiseks on ju eriti palju võimalusi, kuid tahaks teada, mida spetsialistid kasutavad!? Samuti huvitaks mind ka raskused ning seeriate ja korduste arv, mida kasutate!? Tänan tähelepanemise eest! Edit: Kirjavead.
  21. Valusate lihaste peale trenni tegemine...

    Tänud Aksel Sullegi! Üks küsimus veel: kas seljale parim harjutus ainult kangi olemasolul on põmst see ja hantliga too? Selg on minu arust selline teema, mille puhul harjutuse liigutust on suht raske paika saada, ei saa nagu hästi aru, kas tööd teeb seljalihas või tõmban hoopis rohkem kätega!? Loodan jälle Teie lahkele abile!
  22. Valusate lihaste peale trenni tegemine...

    Tänud theONE1 Ega igapäev vist ei tasu suht algajal teha üleüldse!? Samas olen pisitasa tegelenud asjaga, aga just teaduslikult pole trenni tegemisse suhtunud! Samas ei taha nagu vahele ka jätta, midagi tahaks ikka teha. Kaalun 184cm-se pikkuse juures 105kg, eesmärk on isegi nats juurde võtta lihase arvelt, aind kõhtu võiks alla saada nati PS. Olen 27a. vana, kas võrreldes noortega võin asja julgemalt võtta, selles mõttes, et kasvuiga jms?
  23. õlu

    Nonoh, aga liiga vara ka ikka ei tasu alustada
  24. õlu

    Põhimõtteliselt rohkem õllet ja trenni, ning vähem möla Humal on rääkinud!
  25. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    184cm, 105kg ning 27a.
×