Jump to content

Indrek K

Kasutajad
  • Sisu loend

    330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Indrek K postitused

  1. treening korvpalliks(hüppe võime)

    Kunagi, kui keegi samuti küsis hüppevõime arendamise kohta, ma soovitasin k Air Alerti! Kasutaja argonaut pistis mu kallal see peale õiendama, et AA on ük mõtetu kommerts treening programm vms. Igatahes ta ei soovitnud seda. argonauti galerii all on igatahes pildid, kus ta on peaga peaaegu korvirõnga kohal, nii et ma arvan, et ta teadis, mida räägib, kui AA-d ei soovitand! Üldiselt kasuta foorum otsingut märksõna: "hüppevõime" saad hullult teemasid selle kohta! Muide, ma tõmbasin huvi pärast mingi aeg AA III-e video ja see just samas stiilis tehtud nagu teleturu reklaamid
  2. jalgrattasõit

    Kõige hullem on see, et sa ei oska nalja teha, kuigi kõigest väed püüad, ei siin teemas, ega ka teistes teemades, kus täna sõna oled võtnud!
  3. Link Soovitan ka kommentaare lugeda...
  4. Anna andeks, aga see lõik on puhtamakujuline, tüüpiline puberteedi jutt, nii et eelkõnelejad ei eksi ühti!!!
  5. jõu-treeningu saated

    Ise olen kasutanud youtube'i ja erinevaid failivahetuse programme nagu ares nt. Samuti torrentitena on igasugu treeningvideosid päris palju saada! praegu vaatan Jay Cutleriga mingit asja, vaadatud said just sama mehega filmid One Step Closer. Oli päris hea, seal on toitumisest ka juttu. PS. Ei propageeri kindlasti piraatlust sellega, aga enda tarbeks neid tõmmata pole vast väga suur patt
  6. ARNOLD CLASSIC WEEKEND REPORT

    Jutt küll teemaväline pisut, aga seda videot vaadates hüppas mulle pähe mõte, et ma pole vist näinud eriti mustanahalisi rammumehi! Kulturismis on mustanahalised pigem domineerivam pool, nende parematest eeldustest sel alal on siin lehel ka juttu olnud. Aga jah, jõumehed on vähemalt minu arvates rohkem valged! Või mis Te arvate?
  7. Fight Night III

    Väga kõva, kas videosid on võimalik kusagilt näha!?
  8. Vaatasin mingi aeg tagasi Tuvikeste esimesi hooaegasid, seal Al ja ta pokerisemud panid kokku oma ideaalnaist Kelle jalad, kelle pepu, kelle rinnad jne. Siit ka idee, panna kokku PARIM kulturist, võtta parimad lihased, võib ka ühelt konkreetselt nimelt mitu lihasgruppi võtta, peaasi, et kõik lihased oleks nimetatud! Pildide lisamine oleks ka tore, kuigi see võib tüütu olla, nii et pole nii väga tähtis, aitab ka nimedest. Arvan, et sellest saaks päris huvitav lugemine ja loodan, et see teema ei lähe "kakluseks" kätte nagu siin foorumis paljud teemad lähevad... Teema teine mõte on siis see, et kellel on parim biitseps, parim triitseps, parim rind jne. On ju mõnel atleedil ülikõva triitseps, aga, mõni muu kehaosa jääb teistele tunduvalt alla. Ise pole oma parimat välja nuputanud veel, nii et palun äkki keegi teeb algust
  9. Rahunege no maha natikene, Joker ja Co. on asjaga väga hästi hakkama saand, on olnud meeskulturiste, naiskulturiste, meesfitnessiste, (Kalmus nt.) naisfitnessiste, (fitnessistid - äge sõna ju : ) jõumehi, välismaalasi... kõik on esindatud! Viimases videos tegid kaks kena naisterahvast trenni, minu arust oli küll hea vaadata. Takkinen võib noortele neidudele õpetada, kuidas pildi peal sex välja näha, ta ei peagi oskama seletada, rinna pealt surumine täpselt käib! Mingid Capicornid teevad sõna otseses mõttes seda saiti maha... õudselt kihvt on vaadata, kuidas Aktivist samu harjutusi järele vehib.... kui mulle nt. mingi sait ei meeldi, ma ei mulise selle saidi tegijate kallal, vaid ignoreerin seda saiti!!! Ja kuidas ei saada aru, et see sõnaotseses mõttes mölisemine ei anna ju midagi, näitate vaid oma ÜLImadalat inteligentsuse taset, muud ei midagi, hakka krt või uskuma, et osade puhul jõusaalis iga tõstetud kilo, tüki ajutegevusest hammustab! Mõni võiks tõesti peale biitsepsite ja triitsepsite pumpamise ajugümnastikat ka vahelduseks harrastada!
  10. Komplekteerime maailma parima kulturisti!

    Päris huvitavaks on läinud Keegi tõepoolest võiks photoshoppi teha, endal puuduvad igasugused kogemused ja oskused ses vallas!
  11. Seal lõpus ju minu arust näitas, mis muusikat on kasutatud! Ei viitsi kontrollida kah, aga mu arust oli igatahes!
  12. Igaühel on õigus oma arvamusele, selge see, aga kui see arvamus välja öeldes kedagi solvata võib, siis oleks targem see välja ütlemata jätta! Iseasi muidugi, kas mingil konkreetsel inimesel kahe kõrva vahel asuv mõtlemiseks ettenähtud organ on suuteline seda välja genereerima!? Siinkohal kordaks Jokeri sõnu, tuletagema president Ilvese kõnet meelde... ehk ärgem mölisegem üksteise kallal asjade pärast, mis pole mölinat väärt!!! Aktivistile ja Jokerile jõudu ja jaksu tulevaste tegijate treeningute tegemisel
  13. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    S ei kõlba, XXXXXL kõlbab Või mõnesmõttes peaks just tegelt vastupidi olema
  14. Moderaatorid

    Ükskõik kuidaspidi seda teemat lugeda, mulle tuleb esmalt pähe üks sõna... LASTEAED!!! Julgen väita, et see jama on siin kahe inimese vahel Mõelge nüüd mõlemad järele, kas see jura ajamine ja serveriruumi rasiskamine on seda kõike väärt!? Foorumis vaidlemine... nagu pihku l.....e, kribad mingi jama kokku ja ise pigistad peenikest naeru! MEE-l on jah vahel vajadus nagu ära panna, sellest vähemalt mina olen aru saand, a mind negramm ei koti see, mu elu ei liiguta see kuidagipidi! Samas ajab ta jummala tarka juttu, jäta aind meelde ja oled jälle nati targem! Isiklikul tasemel mölisemine on jah väääega madal, muidugi ei tea, kumb pool alustas tegelt, kuigi see ei loegi, sest kui üks alustab midagi, siis teine pool ei ilmtingimata asja lõpuni viima! Aga oleks äge, kui iga teisest või vähemalt kolmandastki foorumi teemast samasugune arutelu tekiks, kurrat, kus oleks lugemist Ja MEE, kui oled asja nõus avalikult arutama... helista Võsa Petsile! No offense!
  15. Ülakeha

    Mida krt Te hädaldate, Bigpunisher ütleb ju selgelt, et ta jättis jalad AJUTISELT ära, mitte ei loobund nende treenimisest lõplikult!!! Mõne jalavigastuse korral ju ka ei saa neid eriti treenida, kui üldse, kas siis samal ajal ei tohi ülakehatrenni ka teha??? See, kui AINULT ja järjepidevalt ülakeha treenitakse on muidugi lauslollus! Nagunii tatsame jalgade peal ringi ka koguaeg, mingi koormuse annab see ka ju ja soojenduseks tehakse ka tavaliselt jooksu, mis on ka mingismõttes jala trenn! Nii et, kui ajutiselt kavast välja lülitada, siis maailmalõppu see küll ei tähenda!
  16. Vastulöök ! ! !

    Seda küll, ise ka ajan küüslauku suust sisse nii, et vähe pole Ma mõtlesin seda, et kui ta öösel kaks korda sööb, kas siis peale neid söömisi hambaid ka puhastab kuidagi, hammaste hea tervise eesmärgil! Mind isiklikult küüslaugu lõhn küll ei häiri, pigem näitab see inimese teadlikust tervislikust eluviisist.
  17. Videod algajatele!

    Kuna ise ka veel tutvun kõigi jõusaali peensustega, siis otsisin netist treening videosid ning ühe failijagamise programmi kaudu leidsin otsisõnade muscle & fitness alt väga head videod, kus näitab nii treeningut, kui ka venitusi ja loomulikult väga põhjalik inglise keelne õpetustekst käib samuti asja juurde. Huvi pärast vaatasin ka juutuubist sama otsisõnade alt ning ka seal on samad asjad osade kaupa olemas, kuigi kvaliteet muidugi halb võrreldes nendega, mis ma ise tõmbasin, kuid reklaami millega tõmbasin ei julge eriti teha, äkki tembeldatakse piraatluse propageerimiseks, kuigi ise ma nii ei arva Sama asi on ka torrentina olemas! juutuubi variant siit Mina igatahes julgen küll algajatele soovitada.
  18. Vastulöök ! ! !

    Kas peale öist söömist hambaid ka pesed/puhastad?
  19. Vastulöök ! ! !

    Ootan juba huviga lahedaid vinguvaid kommentaare õhtulehte Või äkki seekord neid ei tulegi, kuigi kahtlane! Igatahes väga hea töö hr. Kalmus!
  20. Vabaraskustega kava?

    Kuna pahatihti pole võimalust masinaid kasutada, siis äkki keegi oskab öelda, kust saaks vabaraskustega kava? Äkki keegi teadjam viitsib midagi kähku kokku klopsida või on netis midagi, otsides igatahes midagi head ei leidnud ise!? Tänan tähelepanemise eest!
  21. Vabaraskustega kava?

    Treenin kodus, üritan jõudumööda jõusaalis ka käia, aga viimasel ajal on seda suht harva juhtund ja olen just kodus teind, olemas on surumispink ja kang max. 100kg ja hantlid, max vähemalt 30kg, ühe hantli saab 50kg-seks ka teha, kui vaja!
  22. Vabaraskustega kava?

    No see on nati liiga üldine, praegu teen kahte lihast päevas pluss kõhtu ka vähe peaaegu iga trenni trenni lõpus. Eks peab vist ise midagi mõtlema nagu siiani teinud olen, mõtlesin, et äkki on olemas kohe spetsiaalselt selline kava, kus masinaid ei kasutata. Aga tänud igatahes! Või kui on kellelgi ideid, siis andku teada
  23. Vabaraskustega kava?

    Mingi jama on selle lingiga! Äkki tšekkad üle
  24. kasutaja "Andreaz" küsib abi

    Väga paljud tipptreenerid, misiganes spordialadel pole ise tipptegijad olnud, nii et see 60kg jutt on küll puhas p..k!!! Vanuse asi on teine teema, usun ise ka, et üldistades võib öelda, et treener, mida kogenum, seda parem!
  25. lehkav haisukott!

    Lõhna vastu pidi aitama see, kui 3-5 kohviuba suhu panna ja hoida mõnda aega, keelatud pole ka mõne puruks närimine, kuigi aitama pidi ka niisama suus hoidmine! Proovind pole, aga Ema rääkis, rääkis ka seda, et ammustel aegadel, kui nad sõbrannadega eksameid tegid, siis kasutasid kohviubasid samamoodi, kofeiin pidi ajutegevust ergutama!
×