Jump to content

halfbeer

Kasutajad
  • Sisu loend

    193
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik halfbeer postitused

  1. Trenn kodustes tingimustes

    Hantlitega on ka võimalik jalgu teha. Käsikuid käes hoides kükid ja käärkükid.
  2. hüppekava võrkpallurile

    Kui jõuad võid proovida, kuigi isiklikult arvan, et aktiivse treeningu kõrvalt muutub see programmi lõppus päris raskeks. Algus on väga lihtne
  3. Stepper

    Pane raamat põrandale, mine ühe jalaga sinna peale nii, et kand poleks raamatu peal ja tõsta ennast üles ja alla. Toetuda võib seinale.
  4. Millega veel tegeled

    Ise tegelen korvpalliga ja kunagi tegelesin suusatamisega.
  5. Omlett

    Ega vist ilma ei saa jah. Muidu kõrbeb põhja.
  6. süsivesikud

    See ei tekita suhkru haigust. Suhruhaigusele ei ole vist kindlat vastust ka, miks see tuleb.
  7. Omlett

    Munadele peab vist natuke vett lisama ja seejärel õli pannile, kui õli kuum siis tegema.
  8. Kael

    Kui treeniksid kaela jämedamaks ja laia keha siis usun, et paistab normaalne välja.
  9. ArnoldConan

    Räigelt rebib
  10. proteiin

    Jah aga kõik ei raatsi äkki nii palju raha raisata. Ma arvan, et kuidagi ajab ikka asja ära. Parem ikka, kui mitte midagi.
  11. proteiin

    Ise kasutan ka praegu sama proteiini. Tund enne trenni joon kakaoga ja kohe peale trenni soovitan juua viinamarjamahlaga. Enne magamaminekut tund või kaks segan proteiini kakaosse, et imendumine oleks võimalikult aeglane ja varustaks keha valguga öö läbi.
  12. Avaldage arvamust.

    http://img453.imageshack.us/img453/9818/pc2800480gt.png http://img453.imageshack.us/img453/6808/untitled14zd.png http://img453.imageshack.us/img453/8938/pc2800517mc.png Olen 14 aastane.
  13. Kava

    Sooviks endale kava 3ks päevas nädalas+ harjutused ja nende tutvustus. Olen 14 aastane, siiamaani on põhirõhk olnud jalgadel. Jõusaalis olen alati teinud samu harjutusi kuigi lihased peaksid rohkem puhkama. Selleks küsingi kava.
  14. Kava

    Kas keegi annaks enda kava koos harjutustega?
  15. lõualott?

    Lõua lottist ei saagi nii ruttu lahti. Trenni peab tegema kaua aega ja intensiivselt.
  16. selg:D

    Selg on tõesti väga hea. Kuigi natuke proportsioonidest väljas. Ühel pool lihased natuke suuremad. Aga eks see kaasnebki suurte lihastega. Vist. Igatahes jõudu ja jaksu talle ka edaspidiseks.
  17. ABI:)

    Mahlaga endale ei meeldi. Ma soovitan juua kakaoga enne, kuna kakao shokolaadi maitsega siis whey maitset sa eriti ei tunnegi. Aga muidugi kakaos on piim, mis on aeglasti imenduv. Seega ei soovita seda peale trenni juua, küll aga enne trenni ja magamaminekut.
  18. Õlad

    Endal aitas ka ultra geli joomine.
  19. rinna üla ja- siseosa

    Äkki ikka hantlitega pikali lendlemist?
  20. rinnalt surumine

    Kui palju suruvad rinnalt kulturismi ja fitnessiga tegelevad inimesed? Eelkõige loodan vastuseid Kalmuselt Vähilt ja Kiivikaselt. Koolis üks jobu väitis, et kulturistid on nõrgad.
  21. Tere, tahaks abi!

    Soovitan sul süüa vähem aga tihedamini. Hommiku söök on kõige tähtsaim ja just siis söö kõige rohkem. Õhtuti proovi vähem süüa kuna õhtul läheb enamus toidust rasvadeks. Kindlasti pead ka trenni tegema. Soovitan esialgu rohkem aeroobilist teha. Ujumine ja jooksmine on kindlasti väga head. Kaalu langetamisel pead olema väga kannatlik kuna see on pikk protsess. Arvesta umbes 3 kuuga. Kasuta ka fitness.ee kodulehel olevat otsingut, märksõnaks "diiet"
  22. Kreatiin

    Ma olen 14 ja trenniga tegelenud 12 aastasest peale, kuigi algul peamiselt jooksin. Kas ma võin hakkata kreatiini manustama? Proteiini juba kasutan. Mõned räägivad, et kreatiini ei tasu nii noorelt manustada. Mida teie arvate?
  23. kael

    Pead ise rohkem pingutama ja kaela tagasi hoidma.
  24. mis te arvate mu rinnalt surumisest?

    Endal koolis vist 10ne kilone, vähemalt sisetunne ütleb nii : Ma jõuan umbes 35-40 kilo üles suruda ja olen 14 aastane. VÄHE
  25. kuidas võtta proteiini õigesti

    Ise olen 14 ja võtan proteiini. Ma ei usu, et proteiini võtmisel mingi kindel vanus on.
×