Jump to content

Siim Rast

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    362
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Siim Rast postitused

  1. 1. Ain-Alar Juhanson 2. Allar Raja 3. Ott Kiivikas 4. Aleksei Budõlin 5. Argo Ader 6. Andrus Murumets 7. Ingemar Teever 8. Märt Israel 9. Tanel Leok 10. Gert Krestinov 11. Olle Kärner
  2. Kükkimine!

    Ise arvan,et see nn. kangus tekib sellest,et ennem kükkimist ei venitata korralikult selga lahti. Ise tavaliselt ennem jõutõmmet ja kükkimist venitan selga ligi 10min ja teen kergemate raskustega soojaks. Alaselja harjutuseks ,kui jõutõmmet teha ei soovi on Good morning, koormab korralikult selja ära ning samuti aitavad keretõsted.
  3. Mina olen seda proovinud ning tuleb tunnistada,et see toimis 100% minu puhul. Nimelt kaotasin umbes 4 kuuga kehakaalus 20kg. Tegelikult ongi seal peamine asi see, mida sa tohid koos süüa ja mida mitte ning kui kaua peab toidukordadel vahet olema. Sinu vereanalüüsi põhjal saadakse teada ained mida tohid süüa ja mida mitte ning selle järgi koostatakse sulle menüü ja ongi kõik.
  4. Haarde tugevus

    Mina ostsin rihmade asemel magneesiumi ning ei kahetse, treenib ka haaret, kuid just väldib ära libisemist.
  5. Kus saalis käite treenimas?

    MyFitness Rocca al Mare, endine Coral Club, väga hea on kõik,aga uus varustus võiks kiiremini kohale jõuda, kangid on kõverad ning kükipuur puudub.
  6. Rinnalt surumise areng kuus

    Mina leian,et see on siiski väga individuaalne, endal on 6 kuuga rinnalt surumise max tõusnud 85-lt 135ni. Tundub suur areng, kuid enda kehakaalu juures ma seda väga üle ei tähtustaks.
  7. Kus saalis käite treenimas?

    Mina käin MyFitness Rocca al Mares (vana Coral Club). Hind suht kallis küll uutele liitujatele 1099 krooni kuu vist hetkel, aga vanad Coral Club liikmetele jäi hind samaks, ehk 1000 krooni kuu, suurim pluss selle hinna sees on ujumis võimalus. Saal on üldiselt suur ja korralikult sisustatud, hantlite valik on hea, 12-50kg hantlide 2kg vahedega (12,14,16 jne), Klubiga hetkel rahul seega mujale ei tiku
×