Jump to content

bohemianrhapsody

Kasutajad
 • Content count

  1,299
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutraalne

About bohemianrhapsody

 • Rank
  2005 Juuniorite MM 8 koht
 • Birthday 10/21/1985

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 • Asukoht
  Tartu

Recent Profile Visitors

7,573 profile views
 1. Toitumiskava ja vadakuvalk

  Pärast treeningut võiks valgusheik kindlasti olla. Võib ka muul ajal lisaks tarbida. Mida mina soovitan on see, et ära kindlasti tavatoitu sellega asenda kui just mõjuvat põhjust pole. Ehk siis kui sa pole just ei kaalu 120kg 10% keharasva juures siis saab toidust kõik vajaliku kätte, mugavuse ja kiirema taastumise eesmärgil olgu sheik pärast trenni.
 2. Hetkel käib Kuku raadios saade kus lahatakse seda teemat koos, külalised on Kristjan Port ja Arnold Tokko. Saadet saab ka järelkuulata.
 3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Ma siin proovisin ka eile skorpionid ära aga üks küsimus tekkis. On see normaalne, et jalad lähevad paiste ja silmanägemine kaob?
 4. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

 5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

 6. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Et võistlema ei lähegi ja piinad niisama ajaviiteks ennast?
 7. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Mul on ka alati nii olnud, et hack-kükk tavakükist oluliselt väiksema raskusega. Kui kükki tegin enda jaoks ok raskusega, siis hackis ikka lasteraskusega millegipärast. Küki ja tõmbe vahe on suur jah. Pole pingsalt kogu teemat läbi lugenud, aga ehk on küki raskus millegipärast rohkem langenud dieedi tõttu. Vaatasin uuesti viimast küki videot ja võin öelda ka põhjuse. Kükk sooritatakse "liiga korraliku" tehnikaga kui nii võib öelda Ehk siis Kirp kasutab suht vähe tuharat ja alaselga kükkides võrreldes mõne totaalse good-morningu vennaga. Lihtsalt väike tähelepanek.
 8. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  hmm
 9. Vähe sööki!

  Ma pigem tõesti jooks piima, teeks piimast ja piimatioodetest süüa. Endalgi paremaid ja halvemaid aegu üle elatud, viinereid, vorste jms olen ikkagi üldiselt vältinud.
 10. Mis on kõige mustem töö kulturismivõistluse korraldamisel? Autasustamine.
 11. Jalg paika ja ülakeha tuleb järgi...
 12. Sven Gürnbergi muusikale poleks küll vabakava ootanud, ses suhtes respekt!
 13. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  Tubli! Teatavasti ju EKFL ei ole mitte Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit vaid hoopis Eesti Kirjanike ja Filosoofide Liit, niiet oled õigel teel! Aga ei, päriselt ka keep up the good work. Ah jaa... niiet Ida-Virus on siis Talibani treeningbaas?
 14. Reputatsioonipunktid

  Mina küll ei saa aru, miks peaks selle eest midagi saama? Minu arust on see küll väga ok vidin, siinne foorumi rahvas ei ole ilmselt harjunud seda eriti kasutama. Aga vaadake näiteks bodybuilding.com foorumit, seal asi suht koht toimib ja on aja jooksul välja joonistunud tegelased kelle juttu on mõtet lugeda.
 15. Kui oleks võimalik osaleda, siis teeksin seda kindlasti ja soovitan ka teistele, kes veel kahtlevad.
×