Jump to content

sass90

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

sass90

  • Tase
    Algaja
  1. Kas kasutaksite steroide

    Teen sporti endale, et ennast hästi tunda ja olla füüsiliselt heas vormis. Ise ma steroide ei kasutaks kunagi aga noh, kui keegi teine tahab proovida ja riskida, siis pole mul selle vastu midagi - tema keha, tema tervis.
  2. kui vanalt oleks normaalne alustada?

    Ma alustasin 14-aastaselt ja praegu olen 15. Pikkust juba natuke üle 180 cm ja muudkui aga kasvan. Kus juures teen ka kükke ja jõutõmmet aga lihtsalt peale trenni venitan korralikult selga ja jalgu.Ma arvan, et on täiesti induviduaalne kuidas jõusaal kasvule mõjub - mõni kasvab tänu sellele pikemaks, mõni jääb aga lühikeseks.
  3. põlved

    Nimelt asi selles, et olen käinud jõusaalis paar kuud. Kükke hakkasin tegema paar nädalat tagasi. Kuid kükkimisel on põlved natuke valusad. Ja järgnevatel päevadel peale trenni ka. Ise olen 15- aastane. Kas on üldse nii noorelt mõtet kükke teha? Ma mõtlen just põlvede seisukohalt. Ei tahaks eriti endal põlvi pe...e keerata. Kas oleks parem kasutada jalapressi ja muid selliseid aparaate, mis ei ole põlvedele nii kormavad.
  4. Millega veel tegeled

    Suvel kindlasti kihutan mootorrattaga. Muidu mängin jalkat, ujun ,käin jõusaalis, kui lund on siis ka suusatan.
  5. Õla tagumine osa

    Käsikute tõstmine kõrvale horisontaalpingil kõhuli või ettekallutatult on vast levinumad.
  6. süsivesikute lisamine

    Aga kas see Viinamarja suhkur ( Traubenzucker) seda valgu sheiki vastikult magusaks ja läilaks ei tee ?
  7. Algajate kava ja rusika kava

    Kas keegi oska öelda kuidas see rusika kava mõjub algajate kavaga koos.
  8. Kas neid koos teha oleks mõtekas ? Kuidas mõjub lihaskasvule, jõuarengule?
  9. Schwarzenegger now

    Ei usu eriti et see pilt õige on. Arnold ju ise propageerib tervislike eluviise ja sporti. Kuskil alles oli uudis, et Arnold tahab karastusjooke Californias keelustada kuna need tekitavad palju ülekaalulisust.
  10. Algajate kava

    Aga kui algajate kavale lisada Amazoni rinnaltsurumise programm,kuidas see mõjub lihaskasvule ja jõuarengule ?
  11. Whey 1 : mis maitsega?

    tänud , ostan siis sokolaadi maitsega
  12. Whey 1 : mis maitsega?

    Millise maitsega whey 1 soovitate.
×