Jump to content

SanderK

Kasutajad
  • Sisu loend

    44
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik SanderK postitused

  1. Massikava vaja.

    Otsing leidis ühe kava mis oli jaotatud 3ele päevale ,kuid mul läheb 4jast vaja.
  2. Särgid

    http://forums.amazon.ee/uploads/post-17-1146730696.jpg See on parim.
  3. jõud

    3-4 x 5 treenib kõige paremini jõudu?
  4. paide 2 lamades surumise meitri võistlused

    Tere, Kindad tohivad olla ja liibukad ei kohustuslikud. Lugupidamisega Paide Tervisekeskus
  5. paide 2 lamades surumise meitri võistlused

    Ma võtsin selle tabeli aga mis seal rooma numbrites 1 2 3 tähendavad?
  6. 1. päev Rind, Biitseps, Triitseps, Kõht Seeria Info » Lamades surumine kangiga 3 x 6 - 8 » Kaldpinnal surumine kangiga 3 x 8 - 10 » Lamades hantlitega lendamine 3 x 10 - 12 » Pullover ( ületõmbed ) hantliga 3 x 8 - 10 » Biitsepsile üle scottpingi kangiga küünarvarte kõverdused 3 x 8 - 10 » Biitsepsile istudes kaldpinnal hantlitega küünarvarte kõverdused 3 x 8 - 10 » Triitsepsile lamades prantsuse surumine kangiga 3 x 6 - 8 » Triitsepsile ploki alla surumine seistes 3 x 8 - 10 » Kõhulihastele jalgade tõsted rippes 3 x max » Kõhulihastele keretõsted kõhupingil 3 x max 2. päev Reie esiosa, reie tagaosa, säär Seeria Info » Täiskükk kang turjal 3 x 8 - 10 » Jalapress 3 x 8 - 10 » Säärte sirutused ette trenazööril 3 x 10 - 12 » Jalatagaosale jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 3 x 8 - 10 » Istudes trenazööril jalgade kõverdamine 3 x 8 - 10 » Säärtele pöiale tõus hack- masinal 3 x 8 - 10 » Säärtele istudes trenazööril pöialetõus 3 x 10 - 12 » Säärtele " eesel " trenazööril või partneriga 2 x 6 - 8 3. päev Õlg, selg, kõht, alaselg Seeria Info » Istudes kangi surumine kukla tagant 3 x 8 - 10 » Lendamine hantlitega küljele 3 x 10 - 12 » Lendamine trenazööril 3 x 8 - 10 » Lõuatõmbamine ( rippes käte kõverdamine ) 3 x 6 - 10 » Ettekallutatult kangi tõmbed vastu kõhtu 3 x 8 - 10 » Ploki tõmbed ülalt kitsas haare 3 x 8 - 10 » Trapetsile eest ülestõmbed plokiga 3 x 8 - 10 » Seljasirutajale keretõsted pukil 3 x 8 - 10 » Keretõsted kõhupingil 3 x max » Kerepöörded trenazööril 3 x max Tere. Probleem selles et päev 2el on liiga vähe harjutusi. liiga vara ei taha ka jõusaalist ära minna ja oleks vaja sinna mingid harjutused juurde lisada. Ott kuna sina oled selle kava autor saaksid sa mõned harjutused lisada? Teised võivad muidugi ka abistada.
  7. Treeningkava jaotatud 3meks

    Pullover ( ületõmbed ) hantliga 3 x 8 - 10 Võib asendada plokitõmbega seljataha ?
  8. pilt!!!!minust

    Ma ei saa aru kuidas sa nii pikk oled. Muidu on ikka julm 14a kohta
  9. Kõhu lihased

    100+ sellepärast pandud kui ma arenen veel. Aga siis igapäev 3 X 30?
  10. Kõhu lihased

    OT: Ma ei hakka sellepärast uut tegema aga kui ma teeks igapäev 100+ kõhulihast kas siis võib ületreening tulla?
  11. Kehakaal.

    Olen käinud jõusaalis varsti juba 2 kuud aga kehakaal ei suurene ega vähene. Rinnaltsurumises olen saanud ligi 10kg juurde aga kehakaal mitte midagi.
  12. Kehakaal.

    v.k kaua sa jõusaalis käind oled?
  13. Kehakaal.

    Hommikuti ei söögi.
  14. Oleks siis vaja teada kuidas kerepöördeid teha kui trenazööri pole? Kas kang selga ja hakata keerama keha. (jalad püsivad maas) Tänan..
  15. Kindad

    Tahaks osta siis Jõusaalikindad randmetugevdusega amazon poest aga ei tea mis suurus sobib. Kas 15 aastasele M suurus on liiga?
  16. andke nõu kuidas teha

    aga miks mitte 12?
  17. selg:D

    Kaua tegelend on siis?
×