Jump to content

SanderK

Kasutajad
 • Content count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About SanderK

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 02/02/1980

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://
 1. Liit- ja lithsüsivesikud

  Tere! Lihtsüsivesikud peavad/võivad moodustama süsivesikutest 20-25% ning ülejäänud siis liitsüsivesikud. Mis juhtub, kui lihtsüsivesikud moodustavad 50%? Kui aga 90%? Kuidas see mõjutab keha massi kogumise nurgast vaadatuna? Kui juba süsivesikute juttu tuli, siis mis juhtub, kui süüa tatart toorel kujul ehk kõvana? Ma usun, et kõhtu see ei täidaks, kuid kuidas see kehale mõjub ning kas kõik vajalik toitaine saadakse samuti kätte. Kui selline viis töötab, siis mõnikord oleks hea lahendus, kui süüa ei jaksa.
 2. Küsimus: ujumine

  Lähed puusadeni vette ja hakkad proovima erinevat tehnikat - olgu selleks siis konn või koer.
 3. Milline kodujuust teile maitseb?

  Ise söön: Alma rasvatu Kodujuust(200g) 100g sisaldab: Valk: 18g Süsi: 2g rasv: 0,1g Soola maksimum: 1% Maitset pole aga käib kah. Kellegil soovitus on kuidas maitsestada?
 4. kohupiim ja kodujuust

  Tere! Milline kohupiim ja kodujuust on kõige parema valgu ja hinna suhtega? Tänan!!
 5. Whey Lemon Super

  Mahlaga on hea aga veega ei soovita.
 6. Kanafilee

  Mis lihaga keetes juhtub? Valgu kogus suueneb, väheneb või jääb samaks?
 7. Vahvad sheigid

  Huvitav kaua selline sheik soojas säilib?
 8. 2 K duell - kes keda ?

  Kui postiga maksan ise postikulu kinni Aga palju õnne Ott!
 9. Veel kanepist

  "Risk haigestuda kasvab reaalselt väikesel osal rahvastikust ja seda ainult kindlal välja kujunemise ajal." Saadud andmeid ei tohiks kasutada ärevuse tekitamiseks ega tõlgendada asitõenditena kanepi äärmise kahjulikkuse või kasulikkuse kohta. "Kumbki vaade ei ole faktidega tõestatud ja igaüks kes selliseid ideid propageerib, teeb karuteene mistahes riigi noortele." Kogu rahvastiku osas ei kujuta kanepist tingitud vaimuhaigused märkimisväärset ohtu. ---- Arvud olid siis sellised: umbes 25% rahvast on geen, mis mõjutab tundlikkust keskkonna patogeenidele "vulnerability to environmental pathogens", nagu originaalis öeldud. Neist 15%-l on tõenäosus saada mingit laadi psühhootiline reaktsioon (kuni kolmandikul skisofreenialaadne) juhul kui nad suitsetavad TEISMELISENA kanepit. Ma ei tea kust võeti Ekspressis avaldatud 75% (!) aga veerandist 15 protsenti oli minu ajal veel 3.75%. Eraldi teema on kanepi võrdsustamine "keskonna patogeeniga," õigustatud on see ainult kanepi tüüpilise tarvitamisega kaasneva vingu kohta. THC ei ole toksiline ja üldjuhul on ta toime organismile neutraalsest positiivseni, senini ei ole teada ühtegi organit mida THC kahjustaks, sest sama organit peaks kahjustama ka - keha oma toodetud - Anandamiin, mis on absurdne. Kokku võtaks ma selle nii: alaealised ei peaks kasutama asju, mis võivad mõjutada nende arengut s.h. mistahes psühhoaktiivseid aineid. Eriti suures ohus on umbes 3.75% alaealistest, kellel on teatav geenikombinatsioon (milles autorid ei ole tegelikult väga kindlad). Seega oleks kasulik kehtestada seadusega kanepile samasugune vanusepiirang nagu on alkoholil ja tubakal. Aga kuidas seda teha kui kanep on illegaalne? Siin aitab ainult legaliseerimine. Heidit Kaio Ekspressi artikkel ise on tülgastav - ehtne näkkusülitamine lugejale, puudub igasugune seos algallikaga ja toimub totaalne hirmutamine ja massihüsteeria õhutamine. Sellest lõikavad kasu eelkõige ravimifirmad, kes saavad tänu sellele soperdisele müüa palju rohkem keemiatehases valmistatud psühhofarmakone, mille mõju arenevale ajule on kaugelt hullem kui kanepi vastav mõju. kanepi foorum Mina pole autor. Ja see tüüp on minuarvates allakäinud idikas.(Margus )
 10. Palavik

  Augusti esimesed 2-3 nädalat tegin Oti kava järgi. Raske päev1, Raske päev2, Kerge Päev1 ,Kerge Päev2. Muidu oleks pidanud olema raske1, raske2 , puhkus, raske1, raske2 aga kuna jõusaal oli kinni siis sai tehtud nii nagu ma kirjutasin ülevalpool. Enne Oti kava oli mul edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks ~3kuud. (Sain teada ,et see ei sobinud mulle, kuna ma olin liiga algaja veel) Treeningkoorums?
 11. Palavik

  No kui kõik teised asjad on korras? Tavaliselt olen ma väga harva haige. Ületreeningu kujunemises osalevad kesknärvisüsteem (hüpotalamus-hüpofüüs), vegetatiivne närvisüsteem ja hormonaalne süsteem (eriti neerupealised, kilpnääre, kõhunääre, kõrvalkilpnääre) oma hormoonidega. Vegetatiivne närvisüsteem s.o. autonoomne närvisüsteem, mis hoiab organismi sisekeskkonna püsivana ja kindlustab kohanemisreaktsioonid igasugusele koormusele mõjutades pulssi, vererõhku, kehatemperatuuri, higistamist, hingamist jt funktsioone ilma teadvuse osavõtuta. Vegetatiivse närvisüsteemi tasakaalu häirumise suuna järgi jaotatakse ka ületreening kaheks. Igatahes Esmaspäeval lähen teise arsti juurde.(kontrollib teisi asju)
 12. Palavik

  Mul on palaviku tunnused aga palavikku pole. Arsti juures sai käidud, vere kui ka uriiniproov olid normis. Ainuke võimalus on ületreening? Rääkige kas kuidagi proovidega kindlaks ei saa teha ,et ületreening? Ma laseks arstil teha siis.
 13. Mida sa ei usu? Seda ,et kanepi sõltuvus ei ole psüühiline vai füüsiline? See on teadlaste poolt ära tõestatud nagu ka paljud muud asjad! Üleval olev leht on nende jaoks tehtud, kes ei tea kanepist mitte tuhkagi! (Ning kohe arvavad ei tea mida)
 14. Sa võrdled kanepit ja joomist? kanepi sõltuvust võib võrrelda kohvi omaga. http://www.zone.ee/legaliseerige
×