Jump to content

Kaval

Kasutajad
  • Sisu loend

    152
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kaval postitused

  1. Valk, kui tihti?

    veel üks küsimus... siin poes müüdan Malto - Maltodekstriin, on sellega kellegil kogemusi ja mis tingib selle madala hinna?... on see normaalne?
  2. Valk, kui tihti?

    kui nüüd valgusheiki teha, kas siis kasutada neid müüdavaid süsivesikuid, igast energia värke... võib piisab täiesti trauben zuckeri lisamisest? :| üritan kõik endale nüüd selgex saada...
  3. Valk, kui tihti?

    hmm ei arvandki kohe et neid süsvesikuid nii tähtis on sinna lisada... et valku ilma süsivesiku lisata pole kohe üldse eriti mõtet võtta?... kindel?....
  4. Valk, kui tihti?

    tähendab kui ma hakkan valku algul võtma, kas ma pean siis kindlasti veel eraldi süsivesikuid juurde ostma? või saab kuidagi muud moodi kah?
  5. Valk, kui tihti?

    kas olex nüüd väga tähtis, et ku hakkad esimest korda valku võtma... et siis kreatiini kah võtta?... või aint valgu peal?
  6. Valk, kui tihti?

    jah olen juba varem kõik ise läbi lugend... aga numbrid võivad numbrid olla... aga mida te isiklikult eelistaksite... kas see on väga paha et WHEY1 sisaldab veidi rasva ja siis valkude imendumine on veitsa aeglasem?
  7. kava ja muu

    ok... aga siis on ta normi maitsega ja seguneb hästi?... olene biolabi tooteid lollipeaga lihtsalt proovind... kohe üldse ei lähe alla :S
  8. Valk, kui tihti?

    Millist proteiini isiklikult eelistaksite ja mix... kas Protein No1 või Whey1 tänud..
  9. Valk, kui tihti?

    ok tänx...
  10. Valk, kui tihti?

    polegi veel eriti pihta saanud selle vadaku ja kreatiini teema kohta... kõik ikka hullult söövad kreatiini vaatan... ehk keegi selgitax?
  11. mix kõik jsut kreatiinist räägivad?... kas mitte vadak pole parem?... või oskate öelda?
  12. kava ja muu

    atsetoon... kas see whey1 on aitand kaasa kah ja mõjunud?... kaalun kah selle ostmist...
  13. kava ja muu

    ok sellest saan aru et intensiivsus tähtis... aga... siiski ju liigud edasi järjest raskemate juurde... aeg ajalt...
  14. kava ja muu

    keeruline keeruline... aga jõud võrdub ju ENAM VÄHEM kah reljeefiga või kuidas? või on siin kindlamad piirid?
  15. Valk, kui tihti?

    djclubber@hot.ee on siis e-mail kui keegi viitsix midagi kirjutada nende kohta?... mis mulle peax sobima aga muidu siis ikak robocop jah? või kuidas... mis ise kasutate?
  16. kava ja muu

    ei saandki nüüd täpselt pihta... kuidas mõjub rohkem reljeefile ja kuidas rohkem jõudu tunda... rasked raskused ja vähem võrdub jõud ning kerged raskused ja rohek võrdub reljeef? aga rasked raskused ja vähem annavad ikka kah reljeef ja vastupidi?
  17. Valk, kui tihti?

    Ok kui nüüd validagi üx või kax korda päevas lihtsalt veidi abistamax treeninguid... kuu aega on intensiivselt käidud jõusaalis 30st päevast 20 korda... nüüd läheb teine kuu ja veidi harvemini... olen sisi 181 pikk kaalun 74 kilo ja ehk soovitaxite mingit toodet valku... mis olex mõistliku hinna ja kvaliteedi suhtega... sest ei aja kõige hullemat taga... vaid lihtsatl veidi kontuuri ja jõudu ehk soovitate midagi... kuulsin et neid biolabi tooteid ei tasu eriti osta...
  18. Valk, kui tihti?

    seda mõtlesin kah jah, et kas puhkepäeval on mõtet või tasub kah võtta... või aint trenni päeval? kui valida üx kord, kas siis olex targem enne või peakle trenni võtta?
  19. Valk, kui tihti?

    ok tänan... aga siis jäbäki küsimus, et kas ühest korrast piisab ilusti peale trenni või trenni ajal või kax korda päevas? peale ja trenni ja õhtul toidukõrvale?
  20. Selline küsimus, et olen veidi juba jõusaali teinud... ise ja üksinda... on näha kuidas rinnalihas on arenenud... aga selline küsimus... et kuidas rinnalihast venitada... nad on nagu väga väiksed või oleneb see väga inimese keha ehitusest ja ei annagi kõigil seda just suuremax ja laiemax venitada... noh et nad pisut mingit vormi võtax... laiemad olexid.... on see väga inimese kehaehituses kinni millised nad on või on võimalik seda igalühel sellisex vähe kandilisemax ja sellisex venitada/muuta ? kui ja siis kuidas? milliste hajrutustega...
  21. Rinnalihaste venitamine ???

    Ei ei ma ei mõtlegi nüüd et räigelt kudagi kuju või nii muuta... kirurgiliselt ega midagi... ei ei ei... lihtsalt onju harjutusi rinnalihaste venitamisex... ja mõtlesin lihtsalt kui palju on meie endi/harjtuste teha et rinnalihast laiemax trennida või suuremax pindalalt... või on see väga rangelt meie kehaehituses kinni millised nad on?
  22. Selline küsimus, et olex vaja täpseid harjutusi, kuidas treenida suure rinnalihase täpselt ja kindlalt alumist osa... tean et surumine rööbaspuudel treenib seda kohta, aga see pole päris algajatele ja seda väga ei jõua... et ehk saaksite loetleda harjutusi kuidas seda kohta treenida algul...?
  23. Vabandust kirjavea pärast... jutt käib Suure rinnalihase alumisest osast!
×