Jump to content

Kaval

Kasutajad
  • Sisu loend

    152
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kaval postitused

  1. Teadjad vastake...

    Kas ei jätku teadjaid siis? ikka leidub neid spetsialiste ja kunne siin ju, väga huvitab... palun vastake
  2. Teadjad vastake...

    ok suur tänu... mõni veel suurem teadja võiks kommenteerida mu eelmist küsimust... ega terve päeva toimingud ei toimu nendes tsoonides, et mõtlen seda, et kas siis kõik valk mis tarbitakse läheb siiski lihaste heaks ja energiat võtab keha keharasvast?
  3. Teadjad vastake...

    ahhaaa... nii lihtne ongi? täitsa kindel? et kui sööd tõsiselt vähe süsikaid ja rasvu kuid normaalselt ütleme 2g valku kehaKG kohta siis valk läheb siiski osaliselt lihastesse ja energia tuleb rasvast mis on kehal? nii? teadjad? õige?
  4. Kui suur peaks oelma?

    Selline küsimus, et olen 20 aastane, kaalun hetkel 81,5 kilo... käin vast 4-5 korda jõusaalis ja tahaks teada kui suur peax mu päevane kaloraax umbkaudu olema, kui soovin lihasmassi suurendada... valku söön piisavalt, kuid nende süsikad ja rasvad... et kui suur peax olema mu päevane kaloraax siis.... mitte et ma kohe metsikult ja maximaalselt tahan kasvatada seda lihast koos suurema hulga rasvaga... aga palju peax olema enam vähem? kes ise on sellises kaalus umbes kui suur teil on? Suured tänud...
  5. Kui suur peaks oelma?

    lihtsalt enda jaox ja enda meele heax ning enda välimuse parandamisex...
  6. Kui suur peaks oelma?

    sorry jah ise kah vaatasin nüüd pealkirja:D aga muidu nagu aktiivsus väga suur pole päeva jooksul... et kooli ja koju muud erilist ei midagi ja siis jõusaali trenn, sinna kah autoga või bussiga... et jah... umbes et 3300 olex umbes üldiselt? saan aru jah et väga individuaalne muidu see...
  7. Kaloriarvuti

    tore olex küll ku seda täiendatase... sest see on väga kasulik ja vajalik asi... palju tooteid võix lisada sinna ja dl ja grammide ja igast suhte kuidagi...
  8. Sportlandi hinnad ??

    Olen tähelepannud et sportlandis on hakatud kah toidulisandeid müüma, Pärnus vähemalt on Fasti ja Tai Kane-i tooted... ja imelik tundus see et No. 1 Tai Kane proteiin maksis 355 krooni ja samas Fasti Hera80 maitsetu maksis 395 krooni ja siin fitnessei poes vaid miski üle 200 natuke , et on teistes sportlandides kah sellised hinnad, või on seal exitud? ja näiteks maxab Fasti Whey3 kah 355 krooni Hera80 395 vastu... et ma ei tea mis te arvate?
  9. Millest koosneb just Sinu trenni eelne või trennijärgne koks... olex tore teada millest koosnevad nii tegijate kui ka kõigi teiste trenni eelsed ja trenni järgsed koksid, mis ainetest ja mis toodetest täpselt? Mina ise: Peale trenni Fast Whey3 + Fast Malto6 ja kui enne trenni korralikumat kõhutäit pole saand siis enne trenni kah väike...
  10. Millest koosneb teie koks ??

    jah seal rääkisin siiski tootenimedest... aga seljuhul siis veel küsimus et mis vahet sel on kas võta valku peale trenni dextroga ehk lühikeste ahelatega süsikaid või siis maltoga ehk pika ahelatega süsikatega ?
  11. Millest koosneb teie koks ??

    Ei saa veel pihta sellele, et osad võtavad proteiini enne ja peale trenni dextroga teised aga malto6-ga mis vahe selles on või mis vahe neil on? süsikad mõlemad?
  12. Craig Titus-mis temaga seal tehaxe?

    Igatahes läheb elu palju keerulisemax ...... sport läheb keerulisemax!
  13. rasvaprotsent?

    tõesti küsimus nagu, kuidas need kaalud toimivad, kuidas nad mu rasvaprotsenti mõõdavad, nagu see uus tefali kaal mida telkus reklaamib... ta ju võtab mingi keskmise järgi... ta ei anna minu ja täpselt minu rasva ja lihasmassi protsenti või kuidas ta siis toimib???
  14. Craig Titus-mis temaga seal tehaxe?

    http://www.msnbc.msn.com/id/5278028/ lugege seda artiklit, esimene dokumenteeritud inimene kellel on see geen täiesti puudu... päris paha poiss võib sellest tulla... aga mõelge kui kunagi ongi nii nag väidetakse et paari aasta pärast on meil võimalik seda geeni blokeerida... mis siis saab kulturismist ja inimestest üldse? :D topelt liha põhimõtteliselt... metsik ju... ?
  15. vaatasin kah jah ebayst et seda müüakse juba ammu igasugustes variantides... rohkem rõhutaxe seal selle vastupanuvõime tõstmisele ja südame tugevadamisele...
  16. Mis targemad ja kogenumad ehk siis suuremate musklitega mehed ka sellest arvavad???? tore olex teada
  17. Whey3 või No1 ?

    Kumba eelistaksite kas Tai Kane no1 või Fasti whey3 ? endal sai just hera 80 otsa ja neid kumbagi pole veel proovinud, ei tea kumba soetada.... whey3 nagu ainult vadak aga no1 vadak ja kollageenvalk.... kumma valiksite? eesmärgiks lihasmassi suurendamine...
  18. Whey3 või No1 ?

    oki doki tänx..... soetasin siiski whey3 päeval ära juba... proovin nüüd selle kah... sokolaadi oma kõige parem piimaga... nagu kakao... näm nämmmmmmm
  19. Whey3 või No1 ?

    jällegi, jap ma võtan seda mis paremini mõjub, aga kuna ma kumbagi enne pole proovind, siis küsin kumba eelistataksite teie... võtaksite whey3 või no1 ja nende vahel valin sest just selles hinnas soovin ja nad on mõlemad sama hinnaga.... et kumma valiksite? kas vadakuvalgu segu või siis vada ja kollageen ? Äitähh Veel parem ku olete ühte või mõlemat nendest proovind...
  20. Maximize proteiinid?

    tere on keegi tarvitanud maximize proteiine? oskab keegi midagi halba või head nende kohta öelda, lihasmassi kasvatamise koha pealt? 3 Whey Complex ja Protein 95... kumbagi neist? http://shop.fitness.ee/index.php?manufacturers_id=27
  21. Sportlandi hinnad ??

    ma saan kõigest sellest aru... aga ma räägin lihtsalt hinnavahest... et fasti hera 80 on kallim kui tai kane seal? kuigi siin on fast palju odavam kui tai kane..... no ja ok kui mitte tootjaid võrrelda... siis veel näiteks fasti whey3 maxis 355 ja hera80 maxis 395 kus seal see loogika on? ma kardan et nemad on millegagi puitu pand... tahtsin lihtsalt teada kas teistes sportlandides on kah nii... ?
  22. Sportlandi hinnad ??

    Mis letihinnad on samad? sportlandis on samad letihinnad mis fitnessis? Ma olen mitu päeva juba sportlandis käind ja silma hakkand... ja täna lõpux küsisin, et ega te midagi hindadega sassi pole ajand... ja tõesti sellised hinnad seal on nagu kirjutasin, vähemalt pärnu sportlandis... et hera80 maitsetu maxab 395 ja tai kane no.1 maxab 355 ... imelik kas pole?? on teistes sportlandides kah nii?
  23. Kus oli ???

    Kuskil oli selline arvuti kus sisestasid oma pikkuse ja kaalu ja siis sai valida et kas tahad hoida kehakaalu või landada või suurendada... ja siis arvuti näitas palju mida sööma peab... süsikaid valke ja rasvu...... ma tean et see üldine värk... aga ei leia seda arvutit enam kuskilt... minu teada oli see kunagi isegi siin fitness.ee -s aga enam ei leia, vbla ka mitte... aga oskab keegi aadressi anda kus see asub?
  24. Kus oli ???

    tahaks kah täpsust teada...
  25. Kaalud !?!?!

    Tere selline küsimus, et mis arvata sellistest kaaludest mis näitavad keharasva kilogrammides ja lihasmassi kilogrammides, telkust just tuli selle uue tefali kaalu reklaam... et kas kellegil on taolist ja kuidas need üldse toimivad ja kas üldse arvate et toimivad ja näitavad õigeid numbreid... muidu olex päris tore sellist omada. Link siis kah millest räägin ja mõtlen: http://www.tefal.ee/?id=38,131,0,0,1,0
×