Jump to content

Kaval

Kasutajad
  • Sisu loend

    152
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Kaval postitused

  1. Selline küsimus, et kuda on sellega: Näiteks peale jõutrenni võetud kiirest imenduv vadaku shake või siis peale jooksmist võetud kiire valgusheik peatamaks lihaste lagunemist ja sellele järgnev toidukord... et ku juua shake ära? kui kiiresti see valk imendub üldiselt, kui on korralik valk ilma rasvata ja süsikatete.... ja kui kiiresti on mõtekas nagu see toidukord peale seda teha... et räägitakse ju see keha suudab omandada migni 30-40 g valku 3 tunni jooksul või nii... kas siis peale selle vadakushake mingi 45 mindi kuni tunni pärast on mõtekas süüa uuest valgurikast toitu? et kas mitte ei lähe "raisku" või ei koorma üle? Ei tea kas saite aru aga... loodan... tänx!
  2. Shake + järgnev toidukord

    küsin täpsemalt siis.... tegelen vaikset viisi rasvapõletamisega... klassikaline teema... rohkem valku, vähem süsikaid ja piisavalt rasva... ja ütleme et ma lähen jooksma, enne olen olnd söömata nii 2,5 kuni 3 tundi, peale tundi jooksmist võtan kohe valgukoksi 20-30g vadakut ja kas olex normaalne siis uuesti valgurikast toitu süüa 45 minti kuni tund hiljem?
  3. Shake + järgnev toidukord

    keegi tark veel oskab kommenteerida? et just see fakt et keha ei omasta rohkem ku 30-40 g valku 3 3tunni jooksul... et kas peale 30g valkushake on siis tark jälle valgurikas(30-40g valku) toidukord süüa?
  4. Küsimus Oldman

    Oldman kirjutasid ühele blogipidajale nii: Treeningu tulemusel väheneb rasvkude sellises järjekorras: NAISTEL Nägu, käed, rinnad Kõhu ülaosa, sääred Reied Puusad, tuharad, kõhu alaosa. ..... aaga tahaks teada milline järjekord meestel on? ja kas seda saab nimetada surmkindlaks või oleneb see ka mehest nagu kõik muudki asjad erinevad erinevatel inimestel?
  5. Pannkoogid

    Kas kaloriarvuti andmed pannkookide kohta võivad olla õiged? seal küll kirjas et keskmiselt aga kui eha pannkooke piimas, hapukoorest munas ja jahust, kas siis tõesti peax numbrid enam vähem sellised olema? kust nii palju süsivesikuid? pannkook keskmiselt (100 g): - 247 Kcal, 8 g rasva, 6 g valgud, 38 g süsivesikud, 0 g kiudaineid Kaloreid kokku: 247 Kcal Rasva: 8 g. Valke: 6 g. Süsivesikuid: 38 g. Kiudaineid: 0 g.
  6. Pannkoogid

    heh ei no sellist tainast pole veel valmistand mida saab pea et saviks nimetada, ikka jah suht vedelat ise kah kasutan aga kui nii siis nii lihtsalt tekkis pisuke hämming
  7. Pannkoogid

    Ei sellessuhtes,et ulmeline tundus umbes 50 g jahu 100 g pannkoogi kohta... sest kümne suure pannkoogi tegemise jaoks meil küll pool kilo jahu ei kulunud.....
  8. Pannkoogid

    Nii palju tuleb jahust? see tähendaks ju umbes 50 grammi jahu 100 grammise pannkoogi kohta? või on ka see võimalus, et ma kohe üldse ei saa aru?
  9. kuidas te teate, kui palju rasva kehas on?

    see digitaalne käes hoitav ja tangid mõõdavad ikka eri asja ju? kas pole mitte nii? vähemalt mina tean küll... ja nii on mulle ka räägitud... tangid mõõdavad ikka naha alust rasv mida sa silmaga lotendamas näed aga see digitaalne käeshoitav vidin mõõdav mingit kehasisest rasva, mis organeid ümbritseb, nii vähemalt räägiti. kas pole siis nii? targad?
  10. kalorid päevas

    kaalukaotus ja lihasmassi kasvatamine on oletatavast suhteliselt võimatu, aga kui migni nimipiga hakkama saad siis anna kõigile teada:) see nõuab väga kriipsu peal toitumist ja treeningut
  11. Alkohol

    Aga kui napsi siiski vahel võtta siis mida eelistada või mida ise eelsitate, kalorite mõttes? kanget lahjat?
  12. Alkohol

    Tere selline küsimus, et pole veel sellest aru saanud, ega tegelt pole uurind kah, aga mille arvelt alkoholist need kalorid tulevad? kange alkohol kaloriarvutis ei näita üldse süsikate ega mingit muud sisaldust, et millest need kalorid seal tulevad? Ning, et sportlased ja dieedipidajad ("korralikult toitujad") alkohol pole muidugi hea, aga kui tarvitate siis mida, paari nädala jooksul võib noor ikka lõdvaks lasta end ja ühe peo jalge alla võtta, mida üldse tasuks juua, okei jätame lahja alkoholi välja nagu siidrid ja õlled, aga kanged? rummi koks näiteks coca.cola lightiga? või viina või viski?
  13. Tahaks oma rasvaprotsenti mõõta ja ei tea kuhu pöörduda, kas keegi teab kus pärnus seda mõõta saab või kus üldiselt seda teha saaks... täna küsisin tervise paradiisist ja ütlesid et sellist võimalust neil pole :S ja ütlesid et ehk mõnes apteegis saab...
  14. Rasvaprotsent - Pärnu

    Aga kuda see värk töötab siis muidu? mis süsteemiga... kuda ta mõõdab seda... ja on see ka täpne ja mis numbreid ta näitab... rasvakihi paksust millimeetrites või mignit protsenti või midagi? Igatahes väga pro, hüppan mõnipäev kindlasti läbi ja tahaks proovida seda... sest kõhupeal praegu seda rasva ikka on vanast ajast... ja tuleb hakata maha kulutama seda vaixelt
  15. Rasvaprotsent - Pärnu

    Vot shiuke asi ongi, et just seda nahaalust rasva tahaks mõõta kindlalt...et enne seda ku jooksmise ja toitumisega tugevamalt tegelema hakkan sisi tahax ära mõõta ja siis vahepeal kah, et kuda areng on läinud, et selle jaoks on see klõpatsitega värk sobilik jah? või saan ma valesti aru... täna igatahes sain selgex et see käes hoidav masin mõõdab rasvaprotsenti kehas organite ümber ja seda sain ka täna port arturis teha, see oli normis... migni 13,8 oli vist... et peaks ok olema... aga tahaks jälgida just selle naha aluse rasva mutuumist ?!?!
  16. Rasvaprotsent - Pärnu

    Oh väga vinge... mingi aeg kui nüüd hakkan veidi rasvakogust vähendama siis tahax kindlasti enne mõõta... olen elus paar korda aint mõõtnud... et siis lihtsalt tulen kohale ja saan ära mõõta niisama naksti?
  17. Rasvaprotsent - Pärnu

    ahah ahah... kuda kus seal? lihtsalt lähed sinna infolauda või sinna ja ütled et tahad mõõta ja kohe saab ja 10 eeku? okeiii... aga veel keegi midagi teab üldiselt või täpselt?
  18. Teadjad vastake...

    Huvitab selline asi, et kui Vend Vähi dieeti lägida blogidest, siis mul tekkis selline küsimus, sest ma ise ei tea... et mõni päev ta süsikate ja rasva hulk on ikka väga väga pisike ja valguhulk korralik, mitte ma ei kritiseeri ta dieeti vaid üldse tahan teada, et kui soovid säilitada lihast ja alla võtta ehk rasva kaotada... siis ku sööd vähe rasva ja süsikaid siis läheb valk nagunii energiaks ju? et seljuhul mis vahet on kas sa sööd samahulga süsikaid või sama hulga valku ??? ma ei tea kas saite aru... tänx!
  19. Tere, otsustasin kah lõpuks selle kurikuulsa Whey gold standardi tellida, seni olen kasutanud FASTi tooteid milleg olen küll väga rahul, ag aniisama vahelduseks ja proovimiseks ja seal on väga palju huvitavaid maitseid kah ja tahtsingi küsida, mis maitset proovind olete ja kuda oli? võibolla keegi erinevaid maitseid proovind siis milline kõige rohkem on meeldind? tänx..
  20. Juku juust

    Kuda selle juku juustuga või üldse juustuga on siis... täna kah sattus koju jälle seda juku juustu.... ja 100 grammine tükk juustu on suht pisike tükk ikka... ja kui seal on 10g rasva ja 40g valku siis... kas seda ei või tarbida kohe ühe valgukorrana nagu et ühel söögikorral tulebki peamiselt kõik valk 100grammist juku juustust? loll aga õiglane küsimus... sest kui juku juusut kilon maxab 70 krooni, siis saab 70 krooni eest 40*10= 400 grammi valku?
  21. 100% whey gold standar maitsed !?

    kurat 2,27 ei ole kreemiküspsise oma... kõigile meeldib ja seda ei saagi nüüd soetada kuna tahan just seda 2,27 potsikut osta... mis maitset nendest soovitate siis mis on? äkki rocky road?
  22. 100% whey gold standar maitsed !?

    oki doki... vahutamise vastu polegi vahest midagi... vahel lööngi ta nii vahtu siis hea juua nagu piimakokteili aaaga selge... kuda sokolaadi-piparmündi oma oli? mul enamus olnud sokolaaditooted siiamaani ja need on maitsend... ei tea kas lähen riski peale ja võta midagi uut või siis soko-piparmündi oma... on kellegil veel soovitusi kogemusi ???
  23. Malto6 või Dextro

    Tere, palun tehkemulle lihtsalt ja kiirelt selgeks milline toode on milliseks kasutamiseks? mis nende põhiline vahe on ja kumba mis ajal kasutate? kas peale trenni valgusheigis kasutada Malto6 või dextrot? tänx
  24. Malto6 või Dextro

    kui mingi hea valgukoks peale trenni kokkukeerata piimaga ja väga maitsevon siis dextro võib ta väga läägex ajada? et olem selline keskmine treenija... poleks hullu ku dextro asemel malto6 kasutan?
  25. Malto6 või Dextro

    aga kui ainult ühte neist kasutada siis kumba? ja kas dextroos on väga magusa maitsega+
×