Jump to content

Ren

Kasutajad
  • Sisu loend

    37
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Ren postitused

  1. mina jätsin suitsetamise maha 7 kuud tagasi ja nüüd on täiesti võimatu aru saada mille kuradi pärast ma üldse suitsu tegin. Enne sõitsin ratast ca 60 min ja pidin ära surema sinna otsa, nüüd 7 kuud hiljem tulen täitsa rõõmsa näoga ratta seljast maha 60 min sõidu puhul Progress.
  2. Välismaalt Tellimine..?

    Täitsa nõus, eks see õnne asi ole kas pead siin maksma tolle jne. Kui pääsed tollimisest, siis tasub üldjuhul ikka ära. Aga selge on muidugi ka see et ühte purki pole mõtet tellima just hakata Ilmselt kui mingi grupiost teha, tasub ka tollidega ära.
  3. Välismaalt Tellimine..?

    Olen päris kindel et mina ka segast ei aja, aga mine sa tea siis. Oma arust olen 3-4 korda tellinud probleemideta.
  4. Välismaalt Tellimine..?

    Ise olen tellinud USPS saatmisega ning tuleb ka kenasti ja kiiresti kohale. Siiani pole veel pidanud tolle ja käivet maksma, see ei ole reegel et läheb tollikontrolli.
  5. Mida süüa pärast trenni?

    Kuidas suhtute DR7 joomisesse peale trenni? Kas see sobib samuti või oleks targem Whey jne peale minna.
  6. Ragisevad liigesed

    Ultrageli soovitaks isegi, endal asi veidi paremaks läinud, kuid see on jah õige et püsivust ja kannatlikku meelt peab olema seda kasutades. Öeldakse isegi et 6 kuud peab kasutama et tulemusi annaks. Soodustab liigeste "määrdeaine" teket, seeläbi ka raksumine väheneb/kaob. Aga jah, maitsega on nii ja naa. Ostsin viimati prooviks aprikoosimaitselise, seda viga enam ei korda! Kui õigesti mäletan, siis maasika või vaarika (ei mäleta kumb oli) maitse oli palju parem.
  7. Südame kloppimine

    Ma enda sümptomid vist registreerin detsembris toikmunud 3-nädalase reisi ning sellele järgnenud jõulude ning uue aasta pidustuste kraesse. Nüüd vähe normaalsem juba olla võrreldes ööga, aga eks tuleb väga rahulikult võtta ja toidutabelit hoolikalt jälgida. Katsetan melissi teed ka
  8. Huvitav kas selle 3000mg L-karnitiini omandab organism samas koguses 1,5l vedelikust nagu 0,5l vedelikust?
  9. Tere, Vajaks abi veidi: 1) Kas keegi oskab soovitada Tallinnas kohta, kust saab soetada koduseks kasutuseks mõistliku hinnaga veloergomeetri või crosstraineri, millel ka väike valik programme - näiteks suudab pulssi hoida (seadistada takistuskoormust), mitte seda ainult näidata. Mõistliku hinnaga ei tähenda et tahaks alla 2000 EEK kätte saada, kuid 2000 EUR ei tahaks ka päris kulutada. Kena oleks kui keegi oskaks kohta soovitada kus oleks ka mingi reaalne laoseis olemas, mitte ainult tellimisel. 2)Sooviks rasvapõletusega tegeleda, sest suutsin detsembris kuuajase reisiga 10 kilo juurde võtta. Nüsiks nüüd vaikselt selle jälle maha. Pole varem elliptilise masina peal olnud, olen ratast sõitnud ning ujunud, seega küsiks ka seda, et äkki on crosstrainer hoopis parem idee? Ratas muidu istubja meeldib, aga põlved mul veidi nõrgad, kuigi rattasõiduga pole otseselt tunda andnud (squashi näiteks kaks päeva järjest ei kannata teha, pean tegema kaks päeva pausi). Tänud ette vastajatele.
  10. Südame kloppimine

    Kuup, kas sa arstidelt ka lõppkokkuvõttes midagi asjalikku teada said? Mis tee see on muidu mis sa jood, mille vastu või mille heaks? Vaevlen samade sümptomite käes ise viimased nädal aega. Kell pool seitse hommikul ja magama pole suutnud siiamaani jääda. Unekava täiesti paigast ära ja kui tuleb uni ja viskad pikali hakkab selline trummari soolo pihta et olen voodist jälle krõps püsti.
×