Jump to content

MuskulaarKobras

Kasutajad
  • Sisu loend

    378
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik MuskulaarKobras postitused

  1. Kas me oleme üksi siin Universumis?

    Ei ole.
  2. Jõuseeriad!

    Ise teen 4x5, aga mõtlen, et ehk peaksin 5x5 tegema. Tavaliselt teen ühe raskusega, aga kui jõudu on, siis laon igal seerial kettaid juurde.
  3. Jõuvastupidavus ja mass korraga?

    Siin kohal eksid sa tõesti rängalt. Ise olen 9 aastat jalgpalli mänginud ja ilma vastupidavuseta, olgu see tehnika nii hea kui tahes, et tee mitte midagi.
  4. Millal võib alata?

    Sorry, et teemast mööda, aga mind hakkas huvitama see, et (trenni teinud juba 3 aastat, ise olles alles 15 ja nii 5-6 korda nädalas) mis su pikkus, kaal ja jõunäitajad on.
  5. Viin

    Midagi sinna kanti jah.
  6. Viin

    Kui juba vanaisade peale läks, siis minu vanaisa joob päevas kindlasti 2 liitrit õlut ning ta on praegu 70-aastane ja täie elujõu juures.
  7. Äkki ta mõtles, et tema on suitsumehena ümmargune null ja mehena 100%
  8. Kulturismi vabakavad

    See video on muidu varem siit foorumist juba läbi käinud, aga hea on ta ikkagi.
  9. Kulturismi vabakavad

    Viimane oli nagu kommilaksu all
  10. Surumine

    Olen täitsa aus ja ütlen, et kotib ikka küll
  11. Viin

    Aeg-ajalt saab siin vaikselt eetrit rüübatud.
  12. Selline kahtlane vana on...vaatab mind kuidagi imelikult.

  13. Kas rähn puud toksides peapõrutust ei saa???

    Julgen väita, et jumalat pole olemas. Elu eesmärk- süüa, sittuda ja sigida:
  14. Paljudel teist on kodus hantlid?

    Hantleid pole... kuigi võiks
  15. kehakaalust rohkem

    25 kg
  16. Mida kõike kirjutatakse.

    Miks seal seda välja ei toodud, et higi võib mööda kaela kaenlaauku voolata ja sinna ka villid tekitada ja see pole ainuke viga....higi võib ka silma minna, mis pole ka kuigi mugav ja see ajab ka närvi, et peale trenni oled higine ja siis peab pesema minema ning jälle on aeg raisku läinud. Võib-olla peab ka arsti juurde minema, kuna higi on silmad ära rikkunud ja arstide vahel jooksmine teeb ka higiseks ning higi võib ka varvaste vahele jõgedena voolata ning tekivad uued villid + intiimkohtadel olevatele villidele võivad ka villid tekkida... SPORT ON PAHA! Nüüd ma lähen vaikselt poodi (vaikselt selleks, et higistama ei hakkaks ja ville ei tekiks), ostan 5 liitrit jäätist ning hakkan seepe vaatama ning saan selliseks http://au.geocities.com/shgames/fat-woman.jpg Hei!! vähemalt ei teki mul VILLE!
  17. Kas suitsetate?

    Hea point , kuid sarimõrvarit ja ahelsuitsetajat ei saa võrrelda .
  18. Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

    On, mis ta on, aga nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Mina olen juba ammu aru saanud, et see, mis mulle meeldib, ei pruugi teistele meeldida ning vastupidi ja ma ei hakka enda muusika maitset kellegile peale suruma. Ning üks asi on kindel, et inimesed ei suuda alatasa hardstyle't ja träna jne... kogu aeg kuulata ning ühel päeval avastavad ka nemad, et rock ja metal jt. on paremad
  19. Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

    Hetkel vanakooli-rock
  20. Kas suitsetate?

    Ei suitseta...ega hakka suitsetama.
  21. Jõusaalis käima hakkamine

    Venna eeskujul läksin esimest korda jõusaali ja hakkas meeldima.
  22. Kõigi arvamus vajalik

    Mina alustaksin sinu asemel edasijõudnute kavaga.
  23. Kas rähn puud toksides peapõrutust ei saa???

    Kusjuures ma tean omast käest, et selline asi on võimalik. Oli aasta 2000 ja oli kaunis kevad. Tollal oli päike kollasem, taevas sinisem ning roht rohelisem. Sattusin 30 aprill metsa lilli korjama, linnud laulsid ning putukad sõid mind (ei tea, mis liigiga tegemist oli, kuid mingisugused inimsööjad-putukad olid) ...vahva oli. Olin suhteliselt väsinud ning istusin kännule ning jäin ühte vahvat rähnipoissi vaatama, kes toksis oma pisikese peakesega kiire tempoga vastu puud (pulss oli kuskil 200), see oli väga võimas vaatepilt. Puukoort ning üraskeid lendas kahte lehte. Kuid järsku jäi kõik vaikseks ning putukad ka ei söönud mind enam. Oli selgesti näha, et sähnipoisil käis läks pilk uduseks...ning järsku ta oligi minu jalge ees pikali ning vaatas mind enda haleda pilguga, umbes nii, et ütle minu emale, et ma armastan teda. Mina ei lubanud noorel poisiklutil alla anda ning pistsin ta oma pükste taskusse...kui ma teda taskusse surusin, siis käis mingisugune kõva ragin , aga see-selleks. Vedasin ta siis haiglasse ning ennäe nalja...rähnikesel oli peapõrutus + ajuturse ning kõik roided olid miskipärast ära murtud . Lind jäeti intensiivravi palatisse ning ta ei tohi enam kunagi puud toksida....aga pole viga, tal on selleks nüüd kaks veel vahvamat rähni-klutti ning üks rähni-tüdruk.
  24. toidulisadest (proteiinist jne) tulenevad vistrikud

    Ei oska öelda, sest pole kasutanud.
  25. toidulisadest (proteiinist jne) tulenevad vistrikud

    Mulle küll pole kreatiin midagi tekitanud.
×