Jump to content

MuskulaarKobras

Kasutajad
  • Sisu loend

    378
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik MuskulaarKobras postitused

  1. Viin

    See on hästi öeldud!
  2. Viin

    wtf?
  3. Jõusaali kõrvalt

    Sai enne jõusaali jalgpalliga 9 aastat tegeletud, kuid nüüd käin parimal juhul kord nädalas sõpradega jalkat mängimas ja suve poole saab ka tihti kossu mängitud.
  4. Lamades suurumine!

    3x nädalas küll ei oleks soovitatav rinnale trenni teha. Tee 2 korda nädalas ja nii, et rinna päevadele vahele jääb 72 tundi taastumiseks. Ise teen rinda esmaspäeval ja neljapäeval. Kui kolm korda nädalas teha, siis rind ei jõua ära taastuda ja võibki tekkida tõesti taandareng. Siin eespool on sind hoiatatud juba, et pole mõtet 3 korda teha jne ning seda taandarengu juttu ka ei usu, aga loll õpibki enda vigadest ja tark õpib teiste vigadest
  5. Rate.ee

    Seda küll :rolleyes:
  6. On see võimalik?

    Ärge kuulake, mis teie sõbrad teile räägivad
  7. Kus trennis käid ja kus elad???

    Viljandi, Spordikool.
  8. Midagi humoorikat

    See pilt on küll kõva
  9. Millest koosneb teie koks ??

    Enne trenni joon (juhul, kui janu on) vett või piima, vastavalt sellele, mida parasjagu võtta on. Peale trenni joon piima, teed või vett, vastavalt sellele, mida parasjagu on
  10. Ronnie Coleman The Unbelievable!

    See valgenahaline on selle jõusaali omanik, kus Ronnie ennast treenib.
  11. Küsitlus

    Mõlemad on toredad, aga kaldub rohkem jõutõstmise poole.
  12. Kas me oleme üksi siin Universumis?

    Pole tõendeid teiste eluvormide kohta universumis? Äkki on asi selles, et inimesed on liiga lollid, et kedagi teist siit universumist peale enda leida! Inimesed on ainuke oluline asi terves universumis (väga kitsarinnaline mõtlemisviis)- Aga sina tõesta, et see on nii!
  13. Sooja tegemine enne rekordit.

    See küll ei lähe! Sa väsitad ennast enne korralikult ära ja pärast ei jõua enam midagi suruda.
  14. Miks inimesed arvavad, et Ameeriklased on..rumalad?

    Kuid mitte kirjapildina!
  15. Miks inimesed arvavad, et Ameeriklased on..rumalad?

    Sviby ja Saxby ?
  16. Miks inimesed arvavad, et Ameeriklased on..rumalad?

    Täpsustan seda, et ma ei öelnud, et meile õpetati tähestikulises järjestuses, vaid ma ütlesin, et sai õpitud...ehk siis iseseisvalt. Ja matti ees müts maha, et täitsa ise õppis
  17. Miks inimesed arvavad, et Ameeriklased on..rumalad?

    Usu või ära usu, aga tähestiku sain ma juba esimeses klassis selgeks .....ja siiani meeles Ja Koolis sai ka maakondi selles samas järjestikus õpitud....jäi kuidagi paremini meelde
  18. Maailmarekord

    Nad võistlevad eraldi liigades. Mitt võistleb kõige kõvemas liigas, kus on ka Marius (“Pud”) Pudzianowski. Sellepärast nad ei olegi pikka aega omavahel võistelda saanud. Kuid, kui nad siin Eestis võistlesid ja kokku sattusid, siis tegi Mitt Murumetsale alati ära.
  19. Miks inimesed arvavad, et Ameeriklased on..rumalad?

    Kas see on siis Sinu jaoks nii suur probleem, peast oma riigi maakonnad nimetada ? Kusjuures, seda ma ma arvasingi, et keegi tahab, et ma siis need maakonnad ära nimetan Fakt on see, kui ma neid siin nimetama hakkan, ei saa ma tõestada, et ma seda peast tegin Aga nohh.... Eestis on 15 maakonda: Harju maakond Hiiu maakond Ida-Viru maakond Jõgeva maakond Järva maakond Lääne maakond Lääne-Viru maakond Põlva maakond Pärnu maakond Rapla maakond Saare maakond Tartu maakond Valga maakond Viljandi maakond Võru maakond
  20. Miks inimesed arvavad, et Ameeriklased on..rumalad?

    Täpselt! Kuskil nägin mingit videot, kus nad ei tea oma riigi osariike ka mitte
  21. Maailmarekord

    Mees on kõva, kuid see kommentaar, mis ta andis oli veel kõvem
  22. Miks inimesed arvavad, et Ameeriklased on..rumalad?

    Väga hea video oli
  23. Kas me oleme üksi siin Universumis?

    Keda ta imelikult vaatab....sind ?
  24. Valu alaseljas :(

    See on sellest, et alaselg on nõrk. Ise teeksin alustuseks keretõsteid seljapingil mingisuguse raskusega või jõutõmmet kergemate raskustega, et selg ära harjuks ja siis võib juba tõsisemalt jõutõmmet edaspidi teha. Endal oli sama probleem ja nii ma vaikselt hakkasin tegema.
×