Jump to content

MuskulaarKobras

Kasutajad
  • Sisu loend

    378
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik MuskulaarKobras postitused

  1. 18 aastaselt 300kg lamades surumises!

    Väga jõhker!
  2. ohh kuidas kll ?

    WTF?!? Igati õige jutt oli ju!
  3. Närimiskumm

    Kunagi sai nätsupaki pealt loetud, et näts sisaldab kusihapet, mille tarvitamisel suures koguses tekitab kõhulahtisust. Hoiatas, et ei paneks tervet pakki korraga kinni, sest siis võib põhja alt ära lüüa Ehk on seal mingi seos ainevahetuse kiirenemisega.
  4. võistlused

    Seda ma usun.
  5. võistlused

    Kui vaadata Eesti rekordit ( -75 kg kaaluv mees surub 190 kg ja sündinud on 1988 aastal), siis pole 200 küll eriti kauge teema, aga jah...nagu seal tulemuse taga protokollis on, siis on see juba eliit
  6. minu hetke vorm..

    On jah olemas, see minu keemia õpetaja ju!
  7. Tundub nagu oleks...

    Sama siin!
  8. Paistes käsivarred

    Tervist. Mul sõbral, kes sõidab krossi, on selline probleem, et tal lähevad käsivarred kõvasti paiste. Sõidab umbes 10 minutit ära ja käsivarred on nii paistes, et vahepeal ei saa isegi käsi enam liigutada. Siis ta puhkab nii kaua, kuni paistetus alaneb ning saab jälle natukene sõita. Ta on käinud spordiarsti juures ja läheb nüüd millalgi jälle, kuid huvitav oleks siit kuulata, mis tasuks teha, et paistetust ei tekiks vms. Varasemast ajast öeldi talle, et (ei oska täpselt öelda) on vaja millegi taset tal alandada ja nädal enne võistlusi ei tohiks ta liha süüa vms ning vahetult enne sõitu mingi pikem jooks teha, kuid siis väsitab ta ennast juba enne võistlust ära ja sellest pole kasu, kui ta sõida ei jõua. Mis teie arvate, et milles probleem olla võiks ja kuidas seda parandada?
  9. Jõutõstjad EESTIle 2 pronksi !!!

    Tublid
  10. rekordid 16aastaselt rinnalt surumises

    Kaalusin 70 kg ja surusin 95 kg.
  11. Arnold Tokko 42 - õnnitleda võivad kõik !

    Palju õnne!
  12. Naistepäev

    Ilusat naistepäeva
  13. Joker 30 - õnnitleda võivad kõik !

    Palju õnne!
  14. The best breakdance

    Väga ammu nähtud, mees on tasemel, aga ei tee järgi, sest mind ei koti selline asi.
  15. Trauben Zucer

    Ise olen alati Maxi Marketist ostnud.
  16. Küsimus Extrem XXL kasutajatele!!!!

    Õpetuses on öeldud, et panna tuleb 4 kulpi seda pulbrit, aga ise panen ka sellest pool.
  17. Toidulisandite tarbimine

    Kui ta kasutaks seda energiat treenimisele, mis tal praegu mõtlemisele läheb et mida kõikke kokku kraapida ja sisse ajada, siis on kindlasti tulemus parem
  18. Toidulisandite tarbimine

    Kaua sa trennis üldse käinud oled? Selle postituse järgi eeldan, et vähe. Söö seda kraami vähem, või ära üldse söö ja tee rohkem trenni! Tulemus on parem, usu mind
  19. Küsimus spetsidele!

    Ja maksale pidi ka halvasti mõjuma (justkui ) aga pole kindel
  20. Küsimus spetsidele!

    Oleks justkui kuulnud, et liigne valk hakkab neerudele, aga pole kindel.
  21. Raudne rist

    Ma arvan, et paljudel pole lihtsalt võimalust sellist asja proovida, sest igal pool ei vedele võimlemisrõngaid...vähemalt endal on selline probleem, kuid huvitav oleks proovida.
  22. Mida kõike välja ei mõelda

    Kui sul parasjagu põhi alt ära, kas sa siis lähed jõusaali, teades, et vähimagi pingutuse korral viskab põhja alt ära?
  23. ületõmme

    Endal võtab küll nii selja kui ka rinna mõnusalt läbi. Eriti rinna.
  24. Kas tasub proovida seda massilisajat?

    Tuleb küll odavam ja kohe kõvasti odavam!
  25. Kas tasub proovida seda massilisajat?

    Ma otsustasin ise ka 2 kulbi kasuks, kuid alguses proovisin neljaga ära.
×