Jump to content

MuskulaarKobras

Kasutajad
  • Sisu loend

    378
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik MuskulaarKobras postitused

  1. Paar küsimust kreatiini kohta

    Kreatiini tuleks tarvitada glükoosiga või mahlaga (ise kasutasin glükoosiga) Laadimis periood on selline, et 5 esimest päeva tuleb 4x päevas võtta. Edasi on nii, et trenni päevadel tuleb 2x võtta ning puhkepäevadel 1x päevas.
  2. Jõusaali matt

    Ise kaaluksin linoleumi.
  3. Hetkel 4x nädalas ja max 1.5 tundi.
  4. Biitsepsi mõõdud

    Valentinol oli minu mäletamist mööda 74 cm...aga võin ka eksida.
  5. Kindad

    Ega kõik kindad randmesidemetega ole Ise kasutangi ilma sidemeteta kindaid.
  6. kui kiiresti tleb kaup kohale siinselt veebilehelt tellides

    Oleneb, mis kellast tellisid. Minu mäletamist mööda oli nii, et kui tellid enne kella 15:00, siis saad paki juba järgmisel päeval kätte, kui peale 15:00, siis saad paki ülejärgmisel päeval kätte.
  7. Kindad

    Neid pole mõtet igapäevases trennis kasutada, sest siis jääb haare nõrgaks. Ei teagi, kas neid üldse on mõtet kusagil kasutada.
  8. Kindad

    Ega mina hõõrumist karda, sest läbi kinnaste hõõrub ka kenasti käed ära. Kasutan ise selleks, et parem pidamine oleks, sest kui peopesad on higised, siis on väga raske ja riskantne näiteks kangi suruda. Ja igas jõusaalis ei vedele magneesiumit. Randmesidemestes nii palju, et mina neid ei kasuta, kuna siis jääb ranne lihtsalt nõrgaks.
  9. Kindad

    Vastan küsimusele küsimusega . Kas Sa arvad, et jõusaalikindad tehti selleks, et jõukas cool välja näha? Ma arvan, et vastus on EI ja sa tead ise ka oma küsimusele väga hästi vastust.
  10. kui vanalt hakkasite massi viskama?

    Enne jõusaali oli kaal umbes 65kg (16-aastane) ning nüüd on 72kg ning pikkust on 176 cm. Kaalu väga palju juurde pole tulnud, küll aga on lihasmassi lisandunud kõvasti võrreldes varasemaga Ja jõudu ka
  11. vajaks väikest abi:)

    Anna siis ikka kindlasti teada, kuidas mõjus jne. Hakkas endale ka huvi pakkuma.
  12. ideaalmees

    Mida tarka on Bush enda ametiajal korda saatnud, et Sa teda kohe nii targaks pead?
  13. ideaalmees

    Kust otsast sa seda tarkust näed, kui Bushi vaatad? Kunagi sai kuskilt loetud, et Bushi IQ on vaid 91, mis on alla keskmise. Võib-olla Sinuga võrreldes on ta tõesti tark Muide gorilla IQ on 70-95...kaalu enne hoolikalt, kui Bushi tarkusevooruseks tembeldad
  14. ideaalmees

    Pigem Colemani (ment ja üldse vahva sell), sest Bush on arengupeetusega (nii vaimselt kui füüsiliselt)
  15. Kava!!

    Sooviksin ka seda kava Trenni teen 4 korda nädalas. sndr1989@hotmail.com
  16. Keefir!

    Endal küll selliseid probleeme pole esinenud. Tavaliselt peale trenni joon kodus liitri piima ja mõnikord rohkemgi. Siiamaani pole kõhuga midagi lahti olnud...
  17. Našhi druzja Alex i Rolandas

    Keskmise mehe käed on küll nagu tammepuu pakud
  18. Fitness.ee portaali kasutajate kokkutulek - Ole kohal !

    Veaksin oma taguotsa kohe kohale, aga pole Tallinna mees ja plaanid on ka juba tehtud.
  19. Arnold Schwarzenegger sai eile 59 aastaseks

    Parem hilja, kui mitte kunagi
  20. kas olen alakaaluline?

    Kuule kutt, sina oled küll alakaaluline. Vanusest ei olene siin nüüd küll mitte midagi...kui midagi oleneb, siis vast seda, et sa oled veel noor, kasvueas ja siis peale pikkuse tuleb veel ehk laiust ka. Aga hetkel oled küll alakaaluline. TO Allar189: Sinu kaal on täitsa normis!
  21. Mündihoidja turu-uuring

    Kui turule tuleks, arvan, et soetaksin ka endale sellise toote.
  22. kui palju peaks kangi rinnalt lükkama

    Mis teema sul nende nokudega kogu aeg on? Vaatan, et juba kinnisideeks muutunud
  23. kui palju peaks kangi rinnalt lükkama

    See ka hea mõte
  24. kui palju peaks kangi rinnalt lükkama

    Pean tõdema, et mina ei ole sinu ema, aga ma arvan, et sinu puhul on tegemist meessoost isikuga
  25. Saun peale trenni.

    Käin ka alati peale trenni saunas, kuid kui mul järgmine päev ka trenn kavas on, siis võtan leili mõistuse piires, sest ma ei taha, et järgmine päev lihased pehmed oleksid. Aga nädala viimases trennis teen alati korraliku sauna
×