Jump to content

BULDOOSER

Kasutajad
  • Sisu loend

    516
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik BULDOOSER postitused

  1. Küsimus kangi allatõmmete kohta!

    http://www.rad.washington.edu/atlas/latissimus.html Ole hea ja vaata seda pilti , äkki saad aimu mida mingi lihas teeb, vana tegija. Ja oldman vaikib.
  2. Küsimus kangi allatõmmete kohta!

    horisontaalselt=põhiliselt ---TRAPETSI--- kesk- ja alaosa (vähem lailihas) = paksus Ehk ikka lailihas latissimus dorsi mitte trapets.
  3. Sulle infoks , et ma ei ole algaja , pigem veteran. Ok , ei ole mõtet tõesti sellel jauramisel. Head uut aastat!
  4. " Põhimõte on ju lihas verd täis pumbata ja sellega lõhkuda rakke. " Üks"tegija"stiilinäide. Pildiseeria ei tõesta eriti midagi. Antsoni pildiseeriat ei ole üleval, aga sellegipoolest on tema postitustest näha ,et mees teab millest räägib.
  5. Uurimustöö steroididest

    See on natuke eksitav , sellised monstrumid on syntholi kasutajad, väitku nad mida iganes, aga see on hoopis teine teema.
  6. Mõtlesin klassika tõstjaid , jõutõstjad on hoopis teine jutt, vaata Ano Turtiainenit , kükib 500 kg jalalihased aga suhteliselt tagasihoidlikud. ok siin on 480 kg http://www.youtube.com/watch?v=3zurZetymhU
  7. Surumine

    Hakkab pihta jälle tank oma tarkusega. Võin sulle müüa odavalt ühe inzeri särgi, üle 100 kgsele peaks sobima, osta ära ja proovi kas on ikka nii lihtne.
  8. Eriti Eestis võiks lisada.
  9. Tuleb veri, lõhub rakud ja lihas kasvab. lol.Sa oled vist treener ka või ma eksin , sel juhul sa ei saa eksida, küllap see nii ongi.irw Esimese postituse point ei olnud tõstjate reites vaid selles , et meetodeid on rohkem kui üks.
  10. Ma saan aru, et sa tahad väita nagu oleks kõikidel tipptõstjatel reielihaste ümbermõõt suurem kui tippkulturistidel ? Valesti saad aru , midagi sellist ma ei väitnud, mis kõikidel ja mis ümbermõõt , sellest polnud juttugi. Tõstjaid on pikemaid ja lühemaid , suurema rasvaprotsendiga ja väiksema rasvaprotsendiga jne. Veel üks sinu tsitaat: Põhimõte on ju lihas verd täis pumbata ja sellega lõhkuda rakke. See on ka üks huvitav väide , pumpad lihase verd nii täis , et hakkab rakke lõhkuma.lol.
  11. Sain sellise kava?!?!

    Lükka - tõmba jaotus, on nii parem? Üks trenn teed kõiki lihaseid , mis on seotud "lükkamisega" , rind, õlg , triitseps , teine trenn tõmbamisega seotud lihased , nagu selg ja biitseps. Jalad on tavaliselt eraldi päeval.
  12. Vähe on kulturiste kelle reielihased on võrreldavad tõstjate omadega ja need on saavutatud suure mahuga ( näiteks kükk 6 korda nädalas jne.) ja kurnatuseni üldiselt ei tehta. Enamik sportlasi , üldiselt kõik peale kulturistide , saavutavad oma lihaste ja jõu juurdekasvu teistsugust treeningmetoodikat kasutades. Ma ei ütle , et kurnatuseni teha oleks vale või halb aga saab ka teisiti. http://www.bodybuilding.com/fun/core9.htm
  13. aia

    Tavaliselt on kaasas mingi plastist aplikaator, kilekott LOL.
  14. aia

    See ei ole sul mingi kehakreem , et määrid ilusti sisse, kui muidu ei kannata pane hästi väike ja üliõhuke kiht täpselt sinna kuhu vaja , võid lihtsalt tõmmata kreemise sõrmega ühe triibu ja pärast pese käed hoolega puhtaks.
  15. treeningujärgne lihasevalu

    4-5 päeva. Dogmade küüsist vabanemiseks kasuta silmaringi avardamist. Lihtne artikkel http://www.bodybuilding.com/fun/core9.htm Well, the fact is, that when you see training through the lens of Dual Factor Theory, then you'll note that it is ok to train a muscle group again even if fatigue is still present.
  16. Biitseps

    Pluss, positiivne faas on ainult pool asja , "petad" kangi üles ja negatiivse faasi teed puhtalt , negatiivne faas "lõhub" väidetavalt rohkem lihast kui positiivne, lihase kasvu seisukohalt kasulikum.
  17. Wish List

    Ettepanek oleks , et rebane kontrolliks natuke oma teksti , midagi on valesti andku teada , aga mõtetuks meheks nimetamine läheb kergelt üle piiri. Hoiatus.
  18. Mida kõike kirjutatakse.

    Väike tõetera selles on. Jooksmine ei ole tõesti põlvedele hea , pean silmas ülekaalulisi , üle 90 kg inimesed peaks parem rattaga sõitma või mingit ergomeetrit kasutama.
  19. Härja veri

    Keegi kuri oli käind ja postituse kaasa viinud, rebane äkki.Miks? Oli see eriliselt mõttetu? See on ju mõttetu teema , mõttetute postitustega.
  20. gorilla

    Seda on isegi uuritud , kusagilt jäi meelde selline number nagu 1000 naela, reaalne arvestades , et täiskasvanud elajas kaalub üsna palju. Kui ta jõutõmmet oskaks , oleks tulemus eriti võimas , käed(käpad) kohe väga pikad. Greenu, paljud suruvad "vale" haardega , nn. monkey grip.
  21. Paar küsimust

    Mis trenni sa teed , mul oleks ka pikemaid käsi vaja , hea jõutõmmet teha , põlved kergelt nõtku ja piisab.
  22. Suveks vormi?

    180 ja 72 kg , kuskohas see dieet siin vajalik on , tee korralikult trenni ja söö nagu mees. Selles vanuses ja kaaluga ei ole mõtet dieedi peale isegi mõelda , kõige parem aeg suuremaks ajada ennast , testosterooni on organismis eriti palju , kasuta ära.
  23. Rumeenia tõmme

    Põhimõtteliselt on see sirgete jalgade jõutõmme , originaalis käib see umbes nii; jalad õlgade laiuselt ja kergelt kõverdatud, selg hoida pingul, rind ees, rebimishaare( VÄGA LAI) , tõmbad kangi maast üles kuni see on üle põlvede ja puudutab jalgu , päris sirgeks ei tõuse. Hea harjutus jala tagaosale. Vaata netist romanian deadlift ja leiad video ja pilte piisavalt. Mina teeks ikkagi laia haardega ja päris püsti ei tõuseks.
  24. 5 seeriat?

    Püramiidi teevad kõik, soojenduseeriates lähed ka raskusega üles , põhimõtteliselt sama asi ju.
  25. Kust osta Jõupinki e. rinnalt surumise pinki ?

    Tee ise , või lase teha , see ei ole ju midagi keerulist , ise olen neid paar tükki teinud ja peab ütlema enda tehtud pingid on paremad kui enamus saalis olevatest, mis tihtipeale on liiga laiad või liiga madalad või liiga kõrged. Liiga lai pink on õlaliigestele halb ja madalal pingil ei leia mina küll õiget asendit. Lamades surumise pingi pikkus min.1,22 m, laius 29-32 cm , kõrgus 42-45.
×