Jump to content

BULDOOSER

Kasutajad
  • Sisu loend

    516
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik BULDOOSER postitused

  1. Harjutused

    Lihtne asi , nöör ja kaks torujuppi , koht kuhu see jama üles riputada ja ... http://asp.elitefts.com/qa/default.asp?tid...rap%20Exercises Võimalik teha palju erinevaid harjutusi. http://asp.elitefts.com/qa/default.asp?tid...and%20Exercises Kummilint on ka üks võimalus kodus erinevaid harjutusi teha.
  2. väike küsimus

    Kui mina oleks 16 ja saalis ei saa(ei taha) käia , mina teeks lõuatõmbeid ja rööbaspuudel surumist , saad oma biitsepsi ja triitsepsi suureks , lisaks ka mõned teised lihasgrupid .Treeniksin iga kolmas või neljas päev. Sangpommi soetaks , sellega saab lisaks muudele asjadele ka jalgu treenida. Eks igaüks teeb ise mida tahab, selles vanuses mina näiteks ei teinud üldse sporti.
  3. Arst võiks üle vaadata . Mulle on see tuttav teema , küünarnuki jama(opp. jne) praktiliselt lõpetas minu sporditegemise. Ära tee harjutusi mis teevad haiget , prantsuse surumine lamades ja muud sarnased , blokiga võib, kui ei ole valus, ära tee 4 harjutust triitsale 1-2 piisab, liigutuse amplituud olgu mõistuse piires(täisamplituud ei ole alati vajalik ega isegi otstarbekas) , kui on ikka valus siis ära tee. Finalgon või capsicam enne trenni ja küünarnuki sidemed (käised, sleeves) , need on ka abiks. Triitsale tegelikult ei ole vajagi isoleerivaid harjutusi eriti teha , erinevad kitsa haardega surumised annavad pareminigi massi. Lamades kitsa haardega surumine , põrandal , tagurpidi haardega , klotsiga jne, ületõmbed hantliga on ka muideks triitsale päris hea , kui sa alumises faasis lased käed küünarnukist kõveraks. Üks põhjustest miks mu küünanukk tuksi läks ongi see , et tegin üle , palju harjutusi ja suht suured raskused , näit. 90 kg 3x6 prantsuse surumine kangiga kaldpingil. Põletilikuline liiges on nõrk ja vigastus tuleb kergelt , parem karta kui kahetseda.
  4. Mis arvate kavast ?

    Ära lase niisama lambist korduseid madalamaks vaid lisa iga nädal 2.5 kg juurde baasharjutustes, sellest piisab, et kava toimiks.
  5. Haarde tugevus

    Soovitavalt kaks 50kg ketast.
  6. püramiid?

    Jõu arendamiseks see skeem ei ole kõige parem. Kunagi algajana sai ka nii tehtud umbes pool aastat, kuna kõik ju tegid nii , kasu oli null, täielik seisak, nagu oli 125-130 nii jäigi. Võtsin teise skeemi ja poole aasta pärast oli 150.
  7. Tõstmise isiklikud.

    http://www.elitefts.com/ Väga hea sait Westside huvilistele.
  8. Inimkeha on võrratu

    Kes ei tea , vadaku baasil valgupulber annab aluselist jääki väidetavalt.Good shit?
  9. Minu treeningmeetod

    Peale mõne aasta tagust selgroo vigastust teen alati soojenduseks mõne kerge seeria rev. hyperit( selja harjutus) ja mingit kõhuharjutust , soovitan teistelegi.
  10. Minu treeningmeetod

    Sinu treeningmeetod on sinu vangitorn. e. rind (õlg saab ju ka koormust) t. õlg k. vaba (või kerge õla trenn)lol n.rind (õlg saab koormust) r. õlg l.vaba p.vaba Sama jama on ka triitsaga. Ütlen ühte asja , ületreening. Kui sa tahad kaheks jagada ja teha 4 trenni nädalas , siis tee push-pull kava , kus jalad on selja ja biitsaga ühel päeval.
  11. PARIM JÕUTÕMBE VIDEO

    http://www.youtube.com/watch?v=PvuVHYxwNag
  12. PARIM JÕUTÕMBE VIDEO

    Pavlovi refleks, mis teha.
  13. Tõstmise isiklikud.

    Kadedus- kuulub seitsme surmapatu hulka.
  14. Tõstmise isiklikud.

    Eks nad seal (skjõumees) teevad nüüd kõik westside kava ,poistel on vedanud , salu on viimaks vist asjale pihta saama hakanud, ei pane poisse enam enda leiutatud jaburaid süsteeme tegema ja tulemused on poistel väga head. Need kahtlejad siin on õnnetud inimesed, ise midagi eriti ei jaksa ja ei usu , et mõni teine võib rohkem tõsta.
  15. Jalgade treeningu Tähtus ?

    Biceps femoris ladina keeles.
  16. Jalgade treeningu Tähtus ?

    Sirutaja masin 2x15 Poolkükk 60kg 2x10 Tüüpiline kava.
  17. Ärge kunagi keegi nii tõmmake!!!

    Nii tuleb tõmmata. Selja alaosa praktiliselt sirge , ülaosa kõver , paljud kõvad jõutõmbajad tõmbavad samamoodi, Turtiainen näiteks. Vaadake kui kõrgele sell on rihma pannud.
  18. Surumine ja treeningkava?

    Kui eesmärk on lamades surumise tulemust parandada , siis selline kava on lootusetult mööda , kui sa just superlisandeid ei kasuta.Sinu taseme juures oleks parim linear periodization , toksi see googlisse , loe ja võta kasutusse, toimib 100% ,3 kuu pärast 120 kg suruda on täiesti reaalne.
  19. Kava!!

    Kaido , tahan ka reljeefikava , palun, ei tea kas Westside sobiks.
  20. Pronkskuju

    Asi pole enam ammu selles pronksist puuslikus, asi on põhimõttes. Kas me võime oma riigis puuslikke ümber tõsta ilma Venemaa loata või ei? Kas me julgeme või ei? Kõiki pooli rahuldavat otsust siin olla ei saa , valik tuleb teha. Kui nüüd hirm Venemaa ja venelaste ees võidab , siis pannakse Eesti jälle Venemaa sokke pesema , siis selgub , et iseseisvus oli kõigest illusioon. Järgmine kord sunnitakse midagi hullemat tegema.
  21. Jobusid rohkem kui rubla eest!

    Jaa , selliste kätega habet enam ise ei aja, söömisega on ka raskusi( käsi ei küüni suuni) ema vist toidab teda, kui aega saab.
  22. Jõutõmme

    Miks ei kannata 10 seid seeriaid teha , väga hästi kannatab. Ise olen teinud näiteks 265x10 , 275x8 , suuremate kordustega jõutõmbe trenn on vägagi efektiivne, ainult ettevaatust , seeria peab lõppema siis kui tehnika hakkab "lagunema".
  23. Kortisool

    Jah sul on õigus, aga kas sa teed seda keemiliselt või looduslikult , eesmärk on sama, tulemus õnneks mitte. Don´t worry,be happy! see on parim nõuanne antud teemal.
  24. lõuatõmbamine

    Vene sõjaväes pidid isegi deduskad vahel lõuga tõmbama, aga elu oli nii lodev(ainult söö ja maga) ,et ei jaksanud eriti, tegin 6 korda. Roodukas hakkas mõnitama. Järgmised 2-3 nädalat tõmbasin iga päev lõuga ja kolme nädala pärast tegin rooduka hämmastuseks 23 x , mitte superpuhtalt aga nii enam vähem. Kokkuvõtteks , kui tahad palju lõuga tõmmata , siis tõmba palju lõuga.
×