Jump to content

taavet

Kasutajad
  • Sisu loend

    72
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

taavet

  • Tase
    Värske olija
  1. Jooks ~100kg kutile?

    Mina arvan et kui tunned et valus on , siis ikka ei tasu ennast piinata. Sõida rattaga tee kiirkõndi voi mida iganes ,peaasi et endale liiga ei tee.
  2. Kes mida sööb???

    Kreatiiniga pingutad küll üle. 5gr. päevas täiesti piisab. Peale trenni peaks ka süsivesikuid tarbima muidu kulutad energiaks need valgud mis peaksid lihaste ehituseks minema.
  3. mootorrattas

    Paistab , et jõusaali teemad on end ammendanud
  4. kreatiin + vesi

    kreatiin tuleb ära tarbida vahetult peale segamist , muidu muutub ta kreatiniiniks ja mõju kaob.
  5. Töö

    Mine küsi julgelt Falckist, midagi nad sulle ikka leiavad. Suveüritustel kasvõi pileteid müüa voi midagi sarnast ega loomulikult ei panda sind kohe ekipaazi peale aga küsida võid sealt julgelt suvel falckis töölisi ikka räigelt puudu.
  6. Töö

    Falckist saad suveks kindlasti tööd
  7. Valgud

    Praadimisel ja üldse liha kuumutamisel laguneb glutamiin.
  8. KREATIIN!!

    Kui ma kunagi esimest korda kreatiini kasutama hakkasin paranes kahe kuuga lamadessurumisrekord 20 kilo aga kaalu andis ka mehiselt juurde mingi 6 kilo. Nüüd kui enam ei kasuta on kaal normi läinud aga jõud ei ole kuskile kadunud.
  9. 1,5 liitrine arctic slimi hind on eriti soodne mingi 18 krooni. Mulle igatahes meeldib.
  10. Äkki Avaldab Janar ka toitumise saladuse?
  11. Fast HT-R

    Glutamiini on kõigis vadaku ja sojavalkudes natuke vähem kui 20 grammi 100 grammi pulbri kohta.
  12. Kohupiim

    Mina panen kohupiima purki ,valan piima korraliku klaasitäie peale , lisaks veel kaks lusikatäit maasikamaitselist vadakupulbrit ja sheigin ära . Ülimalt mõnusalt läheb alla ja mõikab hästi.
  13. trenn dieedi ajal

    Kuidas teha trenni dieedi ajal, et võimalikult palju jõudu ja lihast alles jääks?
  14. Maitsvad proteiinipulbrid

    Min söön praegu vene valgupulbrit" atlanti" . Minu arvates on ikka väga maitsev eriti maasika oma ja poole odavam ka kui lääne analoogid.
  15. Midagi on jamasti!?

    Mina soovitaksin kasvõi ühe korra nädalas teha üks korralik aeroobne trenn näit. 10 km jooksu.
×