Jump to content

noobie

Kasutajad
  • Sisu loend

    197
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by noobie


  1. nagu juba jah  eelnevalt oli öeldud, on massilisaja tavaliselt, kindel nö. mix, süsivesikutest, kreatiinist, proteiinist jms. Tavaliselt uleb see odavama osta kui kõike eraldi!

    Ja vahel mitte.. Näiteks ostes eraldi valku, kreatiini ja viinamarjasuhkrut säästad üsna palju raha. Ning kestab ka kauem.

    Äkki oskate midagi tarka öelda ka Tai Kane Super Mass kombotoote kohta.

    Ostsin tolle ühe korra, päris kauaks jätkus ja üsna hästi toimis. Ühesõnaga julgen soovitada.


  2. seistes ja kergelt kõveras, täiesti sirgelt on veits raske.aga areng oli tohutu.ju see harjutus mõjus just mulle nii hästi.

    Ma sain millegipärast aru, et sa lamades "lendad hantlitega" .. nüüd läks asi natuke keeruliseks, kuna ei kujuta seda liigutuse trajektoori ette.. Äkki proovid kuidagi ära seletada :D ?


  3. mul olikunagi täpselt sama probleem..rinna siseosale saab teha kaablitega käsi kõrvalt ette õlakõrguseni kokku tõstes, nii et käepidemed puutuvad kokku.seda saab teha ainult siis kui sul on ristiveo trenazöör.teine võimalus on seda liigutust hantlitega matkida.mina saan parema tulemuse hantleid ette kokku tõstes.see arendab just sise ja ülaosa.ära kasuta keha abi tõstmisel...liigutuse lõpus ma veel punnitan rinnalihaseid 1-2 sekundit ja niiviisi 8-12 kordust.sain selle harjutuse abil sellest probleemist väga kiiresti(kuu ajaga)lahti,kasutamata mingeid pille või teab mida,väga hea harjutus,soovitan kõigile!

    Ennast vaevas täpselt sama probla ja lähenesin asjale täpselt samamoodi.. arengut on siseosal näha üli vähe kuigi tunnetan küll, et siseosa saab vatti. Aga küsimus oleks, et kas teed käed sirgu või kergelt kõveras?

×