Jump to content

noobie

Kasutajad
  • Sisu loend

    197
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik noobie postitused

  1. Esimene tellimus, abi palun!?

    Jah täiesti normaalsed.. Edu esimeseks tellimiseks. Mul laabus õnneks enda massikombo tellimine äärmiselt hästi!
  2. EKFL ja Kalmus!

    Väga huvitav lugemine.. Tokko & Kiivikas are running the shit.
  3. Massilisajas kreatiin?

    Kreatiin on ühend, mis suudab hoida lihastes vett.. see omakorda suurendab lihasmassi ja jõunäitajaid. Niiet, üsna hea toidulisand massilisamiseks (kasutatuna koos valguga loomulikult). Parandage mind keegi, kui midagi valesti ütlesin.
  4. EKFL ja Kalmus!

    Päris tihke loopimine käib jah..
  5. Minu kava

    Vali ikkagi rinna siseosale ainult 1 harjutus.. kitsa haardega surumist ja plokil ristivedu korraga ei ole mõtet teha - kuna piisab ühest.
  6. Valk, kui tihti?

    Jah see on täiesti normaalne ja teadmiseks sulle, et süsivesikud maksavadki kõvasti vähem kui muud toidulisandid.. Pea meeles, et süsivesikuid peab olema treeningjärgses sheigis 2x rohkem.. Ise kasutan praegu Tai Kane Malto 2,5kg.. ja ei kavatsegi traubenit osta kuna ta ajab sheigi liiga läilaks..
  7. seeriad

    Ei ole väga pro vana, aga minu arust lihase kasvatamiseks peabki teda väsitama..
  8. Valk, kui tihti?

    üldiselt pead ostma jah sest midagi ei kuku taevast alla niisama.. võid ka peale trenni ilma süsivesikuteta juua, aga iseasi palju sest siis kasu on..
  9. Pilt !

    Täitsa kobe .. rinda vaja vist natuke arendada ? Enda vanuse kohta oled piisavalt hästi arenenud, jõudu tööle!
  10. Valk, kui tihti?

    soovitatav on esialgu valkude ja süsivesikutega ennast varustada..
  11. kas on m6tet ..

    Oleneb sellest palju sa tavatoitu sööd.. Peale trenni peaks nagu kindlasti.
  12. Valk, kui tihti?

    Soetasin umbes kuu aega tagasi selle Tai Kane Super Mass kombo ja saan vaid kiidusõnu öelda.. kreatiin + süsivesikud + valk - kõik ühes. Suurepärane maitse ja tänu 1,8kg'sele valgukotile jätkub üsna kauaks. Kui too otsa lõppeb soetan kindlasti uuesti.
  13. jamad kreatiiniga

    Ma laksan peale trenni 5g koos süsikate ja valguga. Vabadel päevadel 5g hommikusöögi ajal. Täitsa töötab.. minu puhul vähemalt
  14. aidake väheke :)

    Chilli siin pisut ringi ja peaksid selliseid näidiskavasid kõriauguni leidma..
  15. Kas tõesti on kahtlus - kumb on parem? Ärme aja ümarat juttu... ütle otse välja Ma igatahes Kalmuse poolt, kuna inimene pingutab 10x rohkem ja sellest nähaolevalt ikka lugu ei peeta.
  16. Tänane Fitness.ee uudiskiri

    Taaskord taoline teema siis..
  17. Küsimus Fitless.ee juhatusele ??

    Hea, et keegigi nii südamesse seda ei võta, aga jah nii need asjad on küll.
  18. 1. Proovi korrigeerida oma toitumiskava 2. Tee kindlasti aeroobset trenni (ntx stepper, jooksurada ja isegi ujumine) 3. Käi saalis (treeni esialgu O. Kiivika algajate kava järgi)
  19. Olen pisut jänni jäänud rinnatreeninguga, kuna puuduvad elementaarsed teadmised, et mis harjutus mis rinnaosa treenib. Kuidas teie treenite oma rinda? Kas keegi oleks nii lahke ja kirjutaks siia, mis harjutus mis osa treenib? Prioriteediks seaksin praegu siseosa kuna ta natuke maha jäänud! Ette tänades!
  20. Kava!!

    Tänud! Kätte sain!
  21. valgusheik jõusaali ja aeroobse vahel

    kurjad keeled räägivad, et sauna pole mõtet peale jõutrenni ronida..
  22. Kreatiin, Valk või Massilisaja

    Üldiselt tundub, et oled taibukam kui enamus algajatest siin foorumil, jah iga keha kg kohta tuleks süüa siis 2g valku ja seda loomulikult igapäev, sest lihased kasvavad ikka sel ajal kui sa puhkad. Koheselt peale trenni võid võtta valgu-süsivesikute sheigi vahekorras 1-2 (süsvesikute kasuks). Kui toitumine, puhkamine on paigas jääb üle vaid teha korralikult trenni ja oodata.. Tuleb kannatust varuda, massi saamine ei juhtu üleöö.
  23. Kreatiin, Valk või Massilisaja

    Ega siin mingeid kindlaid aineid nagu polegi, valk on valk, süsivesik on süsivesik jne. Arvestades, et kaalud kusagil 70kg lähedale, siis oleks sul vaja süüa päevas 140g valke, jaota see kogus päeva peale ära ja tee korralikult trenni, küll tuleb ka mass. Ära puhkamist unusta!
  24. valk?

    Kas natuke palju ei ole? Mu arust piisab sellest, kui süüakse normaalselt muul ajal ja koheselt peale trenni võetakse appi valgushake kombineerituna süsivesikutega vahekorras 2-1. (just massilisamise koha pealt)
×