Jump to content

noobie

Kasutajad
  • Sisu loend

    197
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik noobie postitused

  1. Isekoostatud kava

    Oleks jah arukam teha kõiki lihasgruppe 1x nädalas, väikesematele 2-3 harjutust ja suurtematele ~4 harjutust. See peaks olema üsna lollikindel.
  2. Erinevad arvamused

    Ja vahel mitte.. Näiteks ostes eraldi valku, kreatiini ja viinamarjasuhkrut säästad üsna palju raha. Ning kestab ka kauem. Ostsin tolle ühe korra, päris kauaks jätkus ja üsna hästi toimis. Ühesõnaga julgen soovitada.
  3. kreatiin

    Vaevalt küll. Pigem mõni muu tegur.
  4. Elu hind

    1. 99999999999999999 € 2. 1x 3. Rohkesti
  5. Naharebendid

    Soovitan kähku minna äkki nahaarsti juurde.. vaata, et sa teda rohkem ei rebenda.
  6. Taimne valk: soja, sojavalk, sojajahu

    Sojavalk imendub aeglasemini, ega ta muigu kehvem küll ei ole.
  7. Naharebendid

    kas ta on sõnaotseses mõttes katki või lihtsalt natuke verevalumeid täis?
  8. ujula ja jõusaal

    Pirita TOP Spa Hotell. www.topspa.ee
  9. Inimesed õppige kirjutama

    Esimene postitus oli muidugi ilma vigadeta ju.. :
  10. Kõhulihased

    nagu juba mainiti -> rasvapõletus.ee endal oli täpselt sama asi.. ajasin toitumise paika ning tegelesin aeroobsega ja 6packi lõi nähtavale mingi 3 nädalaga. edu!
  11. Proteiinid mujalt?

    Sobivad väga hästi, kuid mulle meeldib väga palju erinevaid asju katsetada.
  12. Proteiinid mujalt?

    Endal tekkis ka idee see endale soetada pärast review'de lugemist.. hiljem sain ka teada selle, et ta võitis tõepoolest 2005 aasta parima toidulisa tiitli.. väga muljetavaldav.
  13. Veresoonte ahendamise kohta oli mingi teema.. seoses suitsetamisega.
  14. Oksendamine peale treeningut

    Ma roblesin ükskord peale rinnalt rekordi surumist.
  15. Lai haare

    justament.
  16. Universal Creatine

    Laadimine on vana ja kulund meetod ju..? edit: sama tulemuse pidavat saama ka lihtsalt igapäev sama kogus kreatiini võttes. kuid aega kulub tõesti natukene kauem.
  17. Kas tasuks proovida?

    Mul on natuke sama tüüpi kehaehitus, kuid sa oled selgelt massiivsem.. aga reljeef ja sihuke teema on sul väga okei..
  18. Süsivesikuid joo peale trenni valkudega vahekorras 2-1.
  19. rinna üla ja- siseosa

    Ma sain millegipärast aru, et sa lamades "lendad hantlitega" .. nüüd läks asi natuke keeruliseks, kuna ei kujuta seda liigutuse trajektoori ette.. Äkki proovid kuidagi ära seletada ?
  20. Saun vs. Jõusaal

    Üldiselt küll jah.. kuid kasuta otsingut.
  21. Raskus rinnalihastel

    Ma pakun, et kui sa 35kg'ga teed 3x 10 väga hea ja ilusa tehnikaga ilma varastamiseta, võid ennast päris korralikult ära väsitada..
  22. rinna üla ja- siseosa

    Ennast vaevas täpselt sama probla ja lähenesin asjale täpselt samamoodi.. arengut on siseosal näha üli vähe kuigi tunnetan küll, et siseosa saab vatti. Aga küsimus oleks, et kas teed käed sirgu või kergelt kõveras?
  23. Kraami segamine...

    Ei taha küll s*tasti öelda, aga mul on suht sajebali su postitustest.. Kui sa vaid otsingut kasutaks leiaks sa nii kergetele küsimustele küll vastused.
  24. õlu

    Oleneb burgerist.
  25. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    Vanus: 17a. Kaal:~70kg Pikkus:180cm
×