Jump to content

noobie

Kasutajad
  • Sisu loend

    197
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik noobie postitused

  1. Valge tegija!!

    Larry Scott oli minuarust üks kõvemaid poisse.
  2. Muna-tuunikala salat

    Saime siit suurepärase söögi näiteks õhtuks, süsivesikuid ju imevähe
  3. Kõige seksikam mees Eestis???

    Pikad juuksed ja kondine keha on järelikult naiste seas tänapäeval IN.
  4. Home made protein bar

    Suured tänud! Keegi osavam võiks tõlkida ka eesti keelde?
  5. Mis kellast magama lähete/tõusete?

    Üldiselt kusagil 23oo - 6.35. Vahest ka rohkem.
  6. Pilt !

    Niisama suur poiss oled küll, aga nagu lihased küll esile ei kerki.. vaja veel ikka suht palju tööd teha. Samas oled alles 14a. et nagu pole kiiret veel kuhugi. Edu!
  7. Öine telesaade kanal kahes.... 00.15

    Vaene Kanal2, üritas asja "coolimaks" pildi näol ajada, aga lõpptulemus oli eriti h-a-p-u.
  8. Effektiivne treening

    Päris vihane arutelu teil siin, aga nagu juba eelkõneleja ütles, et see vaidlus teooria vs. praktika&kogemused. Mis te arvate kumb rohkem loeb, kas mingi raamatust siia kopeeritud tekst või siis mehe jutt, kes konkreetselt teab millest räägib? Pole kahtlustki, et lihasevalu peale trenni on normaalne, endalgi tekib kusagil 12h pärast see ja veel süvenebki aja möödudes.
  9. Mees või Naine?

    Kas foorum on naljategemise koht? Või olen ma loll? wilson, kelle sõnad need olid?
  10. Veel midagi Mariusz Pudzianowskilt

    Jõhker jõud on poisil ikke taga.. väga respect.
  11. Pilt !

    Biitsast üks pilt siit juba läind käind paar korda, aga kui huvitab siis.. www.zone.ee/injury/k2si.jpg (KAHJUKS JÄLLE suht jama pilt särgi pärast)
  12. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    Ma arvan, et meil endil kõigil meeles, kuidas me samasugused tainad olime ja suhteliselt lolli sousti suust välja ajasime.. see on täiesti loomulik asjade käik. Tuleb vist silm kinni pigistada ja sellega leppida.
  13. Pilt !

    Minu selg: http://pilt.ee/photo/718626/17324912/ (kaal ~70kg, treeninud 4 kuud) Võiksite ka arvamusi avaldada. edit: pilt on telefoniga tehtud, kahjuks pold paremat varianti. samas võiks keegi jagada natsi näpunäiteid kuidas selga õigesti näidata.. nagu näha on ei tea ma sellest veel muhvigi.
  14. tõmblev biitseps

    Endalgi oli täpselt sama teema, tegelt üsna naljakas Aga leevenduse toovad juba eelpool nimetatud tablakad.
  15. küsiks arvamusi kava kohta :)

    Võib olla, et rinnale vahelduseks ka teha natuke "venitavamaid" harjutusi, näiteks lendamine hantlitega, ristivedu plokil või siis rinnatrenazhööril "liblikas".
  16. Suued & laiad õlad!

    See õla laius üldiselt peaks olema küll igale inimesele ära määratud, midagi kardinaalset seal ära teha ei saa. Siin kusagil olid ka olemas kehatüübid kust saab vaadata.
  17. Sooviks kriitikat ja arvamusi.

    Neljas kuu jookseb trennis, biitsast mingi väike pildike (hetkel pole paremat). http://www.zone.ee/injury/k2si.jpg? ahjaa.. vanust 17a. kaal ~70kg pikkus 180cm
  18. toit kõhetule mehele

    Siinkohal võiks kasutada natukene otsingut, siin on päris palju asjalikke toidukavasid olnud just massilisamise eesmärgil.
  19. milliseid süsivesikuid?

    Oleneb millal sa seda proteiini tarbid, peale trenni on kõige sobivamad just need kiirelt imenduvad süsivesikud(trauben zucer, maltoos), niisama keset päeva võid piima/mahlaga segada, ilma lisa süsivesikuid lisamata.
  20. Tere Maarek!

    Mina võtan enne trenni dekstroosiga ning peale trenni sheigi sisse.
  21. jokerile

    Just, ärgem ka Optimum Nutritionit unusta! Viga polegi midagi, töötavad küll. Aga näiteks see, et whey lemon super vahutab nagu marutaudis rebane kui "raputada", võrreldes ameerika mandiga ei lahustu ka nii meeldivalt.
  22. Valk suusatamises

    No see oli küll väga lamp Eestis tegeletakse valgumüügiga väljaspool amazoni ka, niiet tee omad järeldused. edit: juba Ion92 peaks ju parem olema, jah siiski ei sisalda ta "liigesetoitu", aga aminohapeteprofiil on väga korralik ning rasva ainult 1,5g 100g kohta.
  23. Treeningkava

    biitsepsile ja triitsepsile piisab 3 harjutusest ning jaga lihasgrupid korralikult ära, ning tee igat lihasgruppi 1x nädalas. aga mida ka mina tean..
  24. Proteiinid mujalt?

    Saatsin sulle kirja.
×