Jump to content

noobie

Kasutajad
  • Sisu loend

    197
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik noobie postitused

  1. Kunagi kui täiesti algaja oli tegin 30kg'se kangiga trenni rämeda rinnapõrkega, mida aeg edasi, seda valusamaks rinnakorv muutus. Õnneks sain ise asjale jaole ja lõpetasin nalja ära
  2. Raamatud

    Kustutamisele lähevad kõik mõnitavad ja 'KASUTA OTSINGUT' sõnumid (kui tahad lolli nalja teha ning lõõpida, mine delfi foorumisse ja arene seal edasi). © Rebane. Selleks see foorum saigi siia tehtud, härra Vahue. Teema algatajale: hea, et vastuse oma küsimusele said.
  3. Maitsvad proteiinipulbrid

    1. Nutriplus Whey 8100 - Maitsetu, üsna normaalselt lahustuv. Vastu küll ei hakanud, üsna ok. 2. Tai Kane Whey Lemon Super - Normaalselt lahustuv, kuid väga rõvedalt vahutav. Maitse täiesti OK. 3. ON 100% Whey Gold Standard Rocky Road - nende hulgast vaieldamatu parim, seguneb paari lusika tõmbega ja maitse on üsna meeldiv, eriti piimaga.
  4. Mida see tähendab?

    No see on ikka see piimhape mis su lihastes möllu teeb, see ajabki asja suht valusaks. Minu puhul näiteks töötab selline asi, et annad hästi palju toitaineid lihtsalt lihastele, et nad ennast ära taastaksid lihtsalt. (pean silmas valku)
  5. Kui kiiresti taastun?

    Esimene märk sellest, et lihased on enamvähem taastunud on see, et nad ei valuta enam. Pidi vist nii olema, et väiksemad lihasgrupid taastuvad 48h ja suuremad 72h, seda loomulikult siis, kui neile piisavalt toitaineid ette laduda, mille arvelt taastuda ja ka kasvada. Keegi võib parandada ka, ei ole endas 100% kindel.
  6. mõned Georg Lurich'i rekordid :)

    No sa oled ütlemata rets jõujunn ju, jutt ja teod on sul peaaegu sama retsid.
  7. Kreatiin

    Trenni tuleb teha ja süüa tuleb.
  8. Natuke klounish, aga vaadake, kes näind pole Ei tea kuidas selline asi kellegi vabakavasse sobiks :D www.partyservice.ee/armand.wmv
  9. Kohupiim

    Ee, ma lihtsalt vedeldan piimaga ja maitsestan suhkruvaba siirupiga ntx.
  10. Eesti mees on tantsulõvi.

    Väga koom Ise olen ka mingit ta koduvideo varianti näinud....julmalt pikad käed, nagu kummist oleks aga veel koomim vend on minumeelest DJ Raian Angelos....ei tea kui õieti nimi on kirjutatud....aga ta oli üleeile ka Reporteris, suht haige vend ka minumeelest aga noh on igasuguseid ja olgem toleratnsed Jepjep.. tsiteerin: " yoyoyoyo tõstke käed, tundke head, võtke naisi yoyoyoyoyoyo "
  11. Ei saand mina ka tollest .pdf failist targemaks. Niisama peale klikates ei juhtu suurt midagi
  12. probleem

    Mul ka sellist värki olnud, kuid mitte surudes.. mul on vahest olnud selline asi äkiliste liigutuste juures, täpselt nagu midagi plahvataks peas, peale "plahvatust" suriseb mõnda aega, ja siis hiljem hakkab valutama. See läheb üle.
  13. Palju teil siis vastlakukkleid alla läx?

    0 - Ei olnud eriti suurt isu ja ei olnud kusagilt krabada kah.
  14. Okei, tegelikult võiks Marek ka natukene maha rahuneda, las aeg teeb oma töö. Teine asi on see, et Imre maa peale tagasi tuli.. sinu viimased kommentaarid olid ikka sutsu asjalikumad kui need salvokelgu naljad, võibolla natukene tõesti liiga lapsik oli see. Kahju, et kogu asi hetkel nii persekukkunud on.. Iseenesest ju kõik meil siin tublid mehed ja kulturistid, aga ausõna ma ei saa eriti nendest Oti ja Tokko kummardajatest aru, on ju juba siililegi selge, et Tokko oli stero-parun ja Ott tarvitas keelatud aineid (ei süüdista kedagi milleski, lihtsalt kõikide postituste põhjal olen teinud oma isikliku otsuse). Võibolla oleks targem see teema kinni panna ja lasta neil konkreetsetel inimestel, kes asjasse puutuvad seda teemat kusagil mujal käsitleda? Natukene liiga tooreks näkkusülitamiseks on läinud. Siinkohal tervitan Rebast, kes ei maga
  15. Kõik on juba sama selge kui vesi. Tahaks nüüd tõesti teada, et mis edasi saab? Iseenesest väga kahetsusväärne lugu.
  16. Maailma tugevaim poiss

    Gaaaahhh, sh*t, rõve... Üsna egoistlikud vanemad.
  17. "Vaikiv ajastu" on möödas, kogu bullshit on jõudnud ka kõige tavalisemate inimeste kõrvadeni, hea, hea.. nüüd ei pea Marek elama üksi selle teadmisega, et kord oli asi nii, et 2 meest panid korraga üht-sama ainet endale sisse, aga mis oli huvitav.. ühest mehest sai ma ei tea mitmekordne Eesti meister ja väikeste tatikraede eeskuju.. teisest mehest sai aga üksik hunt, kellest räägitakse rohkem keemikust kui kulturistist. Loodame, et Oti kummardajate seas on ka nüüd neid inimesi, kes aru saavad mis nüüd õieti toimub.. Igatahes rahulolu selle poolest, et p*sk Mareki õlgadelt maha pestud on.
  18. fasti kreatiinikuur

    Justament, isegi toimin nii..
  19. Oot, oot.. kulla Eesti MEISTER! Mismoodi ei ole SINA keelatud aineid söönud, kui M. Kalmus väitis, et tol õhtul pakkus A. Tokko teile mõlemale seda ainet ning selle siin avalikult üles tunnistas?
  20. Big Ron

    Mõttetu teema! Pildil võib igasugu asju tunduda.
  21. Kuidas Teha...alatiib!

    Kusjuures, viimasel ajal olen just lailihased kätekõverdustega valusaks ajand Toimib täiesti..
  22. Naise Kõige Ilusam Lihas?

    Tuharad & Kõht
  23. kiku võitis kuldmedali

    Kiku mõtles, et topelt ei kärise ja tegi asja ära. Varsti mõtleb, et kolm on kohtuseadus ja rassib veel.
  24. Kulturismi maine

    Mul ka ema ei ole eriti rahul, et ma ennast pumpan ja pulbrit näost sisse ajan. Põhiline fraas siis: " Issand, su keha võtab värdjalikke mõõtmeid. See ei ole loomulik! " Ma ainult kahjuks naeran üsna teravalt. Minu asi mis teen.
  25. Bitseps ja tritseps

    Juhul kui omal eelistusi pole, siis ikke suuremad lihasgrupid ennem ja väikesemad pärast. Teadagi moodustab ju triitseps 2/3 käe ümbermõõdust, seega suurem kui biitseps.
×