Jump to content

Vahue

Kasutajad
  • Sisu loend

    496
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Vahue postitused

  1. EKV 2006 - tulekul !

    Käib üks tagaselja jutt, aga mida arvab asjaosaline Rihostern ise asjast?
  2. Treeningu pikkus ja intensiivsus

    Sa ütle parem harjutuste ja seeriate arv.
  3. Kõht raha teenima!!!

    VendVähi tunneb alati ära - punased lampassidega püksid ja talvemüts.
  4. karm nägu

    Dziisus Kraist Superstaar, kas ta oli juba nooruses nii muhkliku näoga? Igatahes päris eemalepeletav lõust. Aga need kõhulihased oleksid iga mehe unistuseks, kui ainult ei peaks nende väljanäitamiseks resti kasutama.
  5. Ei ole voimeline keskenduma...

    Jõusaali hügieen on teema, millest ei tahaks rääkida. Paraku külastavad jõusaali igasugused tänavakraaded, nii nt. haiseb Scott'i pink vängelt higihaisu järgi, keegi loll on rinnatrenazöörile oma ninakollid nühkinud. Ptüi! See on see polüvernikute "kultuur". Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
  6. Kõhulihased

    Mina tellisin endale Raamatukoist: http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?18045 Seal on veel teisigi terve ports häid raamatuid. Üks näide: http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/index?val...ring=rein+jalak Vaata veel ringi, leiad lisa.
  7. Kõhulihased

    Võta heaks .
  8. Kõhulihased

    Ülemisi lihaseid ongi kergem arendada. See on ka mõistetav, sest rasv ladestub meestel allapoole. Üsna mõttetu on hakata internetis seletama, osta parem endale Rein jalaku, Lauri Rannama "Terviseriskid lihastreeningus", hind 50 krooni kandis. Seal on palju alakõhulihase harjutusi, pildid ilusti kõrval.
  9. Ei ole voimeline keskenduma...

    Psühholoogiline probleem. Tuleb võtta julgus kokku ja särk seljast võtta. Esimesed korrad on võib-olla rasked, pärast harjud ära. Ei tasu nendest pilkudest numbrit teha. Või nad õõnestavad sind? Inimesed vaatavad tihti üksteist ilma järeldusi tegemata. Lihtsalt vaatan kellelegi otsa, kuid ei mõtle temast midagi. Need on lihtsalt tühipaljad pilgud. Ära lase neist end segada!
  10. Viimati jõin alkoholi Töölisrahva pühal. Mingi 1,5 gini ja 2 liitrine Ice Peer. Ei ole suuremat sorti alkoholisõber, peamiselt joon tähtpäevadel, sünnipäevadel jne. Lemmikmarki ei oska öelda, meeldivad rohkem lahjad heledad õlled. Kangetest õlledest ei pea üldse lugu. Kunagi sain proovitud Presidendi 10 kraadist õlut, täiesti kõlbmatu jook. Kuna keegi ei tahtnud seda solki juua, kallasime ta kraanikausist alla. Viina ei joo üldse .
  11. terav põlvevalu jooksmisel

    Vabandan anjushka ees, et tema teemat rikun, ei hakka lihtsalt uut teemat tegema. Eelmine aasta oli selline lugu, et u poolel teel lõi üle terve jala n.ö magus valu vms. Selline valu, et ajas suu vägisi muigele. Suutsin oma teekonna siiski lõpetada. On kellegil taoline kummaline kogemus olemas?
  12. Arnold Tokko Raadio 2-es

    Hetkel vestab Tokko Raadio 2-es. kellel võimalus, kuulaku Parandus: Kahju küll, saade juba läbi. Kui kellelgi midagi öelda ei ole, siis võib mode minugi pärast teema kustutada.
  13. Tagumik ja kintsud jämedad;:D

    Mr. Y' ga nõus. Võib-olla olen retrograad, sest olen põhimõtteliselt taoliste mökside ja kökside vastu. Kurat teab millega tegu, mõne aja pärast jälle avastatakse, et asi on kahjulik vms. USA-s oli juhtum, kus mingi ravimifirma varjas klientide eest toote kahjulikku kõrvalmõju, sest sellest teavitamine oleks firma pankrotti viinud! Ära nimel ollakse valmis kõigeks. See selleks. Eelkõige ei osta ma sääraseid asju juba hinna pärast, raha raiskamine minu meelest. Aga kui inimesel on rahakott puuga seljas, siis miks mitte. St, sa ei vastanud ikkagi mu küsimusele, miks peab kindlasti mineraalvett jooma?
  14. rasva maha võtmine

    Nagu Kiivikas'e Ott EE-s kirjutas, võib ta mureta kilo komme nahka pista, ikka kulutab treeninguga kalorid ära .
  15. Tagumik ja kintsud jämedad;:D

    Miks tuleb kindlasti mineraalvett juua? Mis imejooks see selline on? Ega sa mõni agent ei ole, et meelitad inimesi raha raiskama?
  16. naised jõusaalis

    Ma arvan, et Morozovi Marekul on, mille üle uhke olla.
  17. to Kiisumiisu

    Pagan, muidu vaatan küll "Kahvlit", kuid eile jäi vaatamata. Pole viga, esmaspeäval (08.05) näitab kell 11.35 kordust.
  18. to Kiisumiisu

    kas jutt käib eilsest "Kahvlist" ?
  19. Keedusiil õunaga

    Kui jutt läks juba delikatesside peale, siis on mul ka üks hea roog välja pakkuda. Kougi elusad teod karpidest välja, pane nad mõneks päevaks ühte kaussi ja soola sisse. Sool ajab teod veel rohkem jooma. Seejärel pane teod mõneks päevaks ainult piima sisse. Kui teod on piisavalt paksud, pane nad pannile. Serveerida veinikastmes. Jämmi-jämmi .
  20. Harjutused

    Kahju ainult, et videod on mustvalged.
  21. See võis valus olla

    vabandused vastu võetud .
  22. Kõhulihased

    Kordamine on tarkuse ema: tee kõhupressi harjutusi. Loe läbi Rein Jalaki'i "terviseriskid lihastreeningus", seal on harjutused olemas.
  23. See võis valus olla

    Hei - ära siis kohe kraesse karga! Olin ebatäpne, ega see siis kohe valetamine ole. Keila muidugi paras küla ka . Loodan, et räägime ikka samast asjast, mulle tundub, nagu juhtunuks see rohkem aastaid tagasi. Aga ükskõik.
  24. See võis valus olla

    Jajah, ära nüüd valetades hoogu ka satu. Sa tuletad mulle meelde tegelast, kes ütles:" Ma ise ei näinud, aga mulle räägiti". Aga ühte lugu tean minagi (ajalehest lugesin), kus ühel maakooli õpilasel kukkus kang näkku. Poisil oligi nägu rikutud.
  25. Tekkis küsimus..

    Mõjub nii, et organism on juba nendeks kellaaegadeks häälestatud.
×