Jump to content

defcore

Kasutajad
  • Sisu loend

    29
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

defcore

  • Tase
    Algaja
  1. pealtpanek

    põhimõtteliselt pole mõtet siia foorumisse enam kunagi ühtegi uut teemat teha sest siin on ju absull iga teema kohta juba midagi kirjas
  2. pealtpanek

    asi siis selline, kuidas hüppevõimet paremini tuleb, ühed räägivad et ainult hüppamis harjutustega aga kui teha ka jõuharjutusi on ehk siis areng suurem (hüppevõimes)? tänud
  3. Jalg ja selg!!!

    mis siin erilist tavaline talupoja selg ju
  4. Surumine!?!

    ma soovitaks algul teha jõudu, siis kui jõudu piisavalt võib üleminna massile ja lihase kasvatamisele, ma arvan nii (rinna puhul)
  5. Doonorlus

    tuli selline mõte pähe hakata doonoriks aga kuidas see üldiselt mul arengule mõjub? käin nädalas 3 korda jõusaalis, vernd antakse iga 90 päeva tagant olen kuulnud et see pidi isegi kasu tooma kuna siis organism toodab värsket verd rohkem kui muidu kas ma üldse saan doonoriks hakata kui ma valku ja kreatiini panen?
  6. The best breakdance

    see olen ju mina
  7. Ragisevad liigesed

    mul naksuvad õlad, siis kui rinnalt surumist teen, ja nii juba päris pikka aega - üle 1a kinlasti. siiamaani pole asi valusaks läinud, loodan et ei lähe ka
  8. kehakaalust rohkem

    täna sai siis proovitud 72 kaalun +43
  9. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    tõmman 26, ilma nõksuta, käed õiget pidi
  10. kehakaalust rohkem

    72 kaalun 110 surun 38 kilo siis
  11. Käed

    kangiga tehes jäävad võrdseks
  12. lihased

    ok 1 a vb tõesti ülepakutud, aga 2 kuuga nyyd küll midagi märkimisväärset ei saavuta
  13. lihased

    sa ootad 2 kuusest treeningust lihaste silmnähtavat juurde kasvu? esimese aasta sees on juurdekasv väike, korralikult hakkab lihas kasvama umbes peale 1 a treeningut , niiet lihast ikka näha on
  14. Rinnalt surumine

    5 seeriat nii et jõuaks umbes 10 - 12 esimesed 2 seeriat ja viimased 3 seeriat siis 6-8 kordust kasutan ise sellist kava ja tulemus on vägagi hea
  15. kehakaalust rohkem

    kaalun 72 surun105 =33 kg
×