Jump to content

-aron-

Kasutajad
  • Sisu loend

    571
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

-aron-

  • Tase
    Tegija
  • Sünnipäev 18.07.1989
  1. Palju õnne, Marek Kalmus!

    Minu õnnitlused vanameister!
  2. Palju õnne, Margus Silbaum!

    Minu õnnitlused!
  3. kcal päeavas

    Tavaline Polari pulsikell.Paned lihtsalt ööpäevaks vöö peale ja kella tööle.
  4. kcal päeavas

    Kõige parem oleks kui saaksid Polari pulsikella 24ks tunniks peale,nii saad ööpäevase kaloraaži teada.Ning seejärel viia kaloraaži defitsiiti.Ise just proovisin seda meetodit.Ning avastasin,et olen söönud vähem,kui peaksin.Ja siis imestan,et miks ma ei kasva.
  5. Palju õnne Janar Rückenberg!

    Minu õnnitlused!
  6. Kumb sobiks paremini - Mass2 või kreatiin monohüdraat?

    Jah,soovitan ka mõlemat.Lisaks korralik toitumine ja puhkus.
  7. VALIMISED !

    Samamoodi on ka riigi valitsusega ju.Aga ikka süüditatakse neid riigi halvas majanduslikus olukorras.
  8. Järvamaa rahvas

    Kui väga vaja saad Aravetel iga päev.Ja nagu eelpool mainiti siis kuu on 150.- Ja parim saal Järvamaal kohe kindlasti.
  9. Treenimine Kuperjanovi pataljonis?

    Ise tahtsin ka kas jalaväkke või luuresse,ja siis otsustasin jalaväe kasuks. Jõunäitajatest kükk ja tõmme langesid,aga samas lamadessurumine paranes väheke,ja ka käed said vähe tugevamaks.
  10. Treenimine Kuperjanovi pataljonis?

    Teenisin nüüd 2008/2009.Eelmine aasta avati uhiuus jõusaal uhiuue inventariga...asju on palju ja rohkemgi veel...ühesõnaga korralikum,kui siin paljudes linnades klubijõusaalid on. Jõusaalis käimisega on nüüd sedasi,et oleneb,mis kompaniis teenid.SBK ajal saab jõusaali küll..vbla esimesed 2 nädalat ei lasta,hilje kindlasti saad.Ütleks,et sain SBK ajal korralikumalt trennis käia kui hiljem,sest peale vandeandmist olime kasarmus maksmaalselt 1,5-2 kuud,ülejäänud aja põhimõtteliselt metsas.Teenisin siis jalaväes. Ongi,et jalaväes või luures olles ollakse suuresti patist väljas.Staabi- või tagalakompaniis istutakse põhimõtteliselt liht. m-i laiaks ja nemad said ka rohkem jõusaalis käia.
  11. Kes veel sõjaväkke 30.06.2009

    Vahipatis ja sidepatis hoitakse neid jah nagu sitta pilppa peal,sellepärast enamik sportlasi sinna saadetaksegi.
  12. Kes veel sõjaväkke 30.06.2009

    Endal sai ajateenistus läbi nüüd 29.mail. Teenisin siis Kuperjanovis. Kes Kuppi lähevad,siis soovitan minna kas jalaväkke või luuresse. Ise olin jalaväes ja no ikka siukest ajude nussi sai seal. Aga raskused mulle meeldivadki Jaanuarist kuni lõpuni olime vbla kuu-poolteist kasarmus,ülejäänud aja metsas.
×