Jump to content

Postiljon

Kasutajad
  • Sisu loend

    17
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Postiljon

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 01.01.1999

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    183cm 74kg ja 18a
  2. Plaan osta lisandeid...

    aga kui ostaks UFS „BLOW OUT MASS“
  3. käesurumine...

    nii et sooviks siis harjutusi ja taolisi nõuandeid, mis aitaks käesurumisele kaasa mis lihaseid see kasutab jne...
  4. Plaan osta lisandeid...

    ok saan aru... liiga keeruline küsimus tuli kokku milliseid tooteid ja millega koos tuleks süüa, et maks tulemused saaks... ja tahaks nii, et need tooted oleks näiteks toidupoest soovitatavalt kättesaadavad aga kui ei saa siis pole vahet ka erilist
  5. Plaan osta lisandeid...

    Tere.. tean, et seda on raudselt siit mitu mitu korda küsitud aga vastused on lihtsalt teistes teemades laiali jne... aga siiski... nii tahaks osta kreatiini ja ehk mõnda massilisajat... oleks tore kui soovitaksite neid ja kuidas neid sisse süüa, sellesmõttes, et kuda teie neid sööksite... et mis asjaga te seda segaks ja jooks... et kreatiin ju vajab teisi aineid juurde, et paremini toimiks... et näiteks puhtale kreatiinile jooksite mis jooki peale, et tauriini pidi vaja minema ja glükoosi ja asju... ise mõtlesin, et glükoosi tablette sööks peale, aga mitu grammi oleks hea, ühele portusele peale süüa? ja kas jooks "Hustler" kõlbaks tauriini allikaks, või hakkab sealne kofeiin segama? sammuti oli plaanis osta massilisajat progainer 3000, kui ei eksi... igatahes seal oli veel kreatiini juures... aga oeh... pole veel ju lisandeid ostnud ja keegi pole seletanud... aidake aga jah ostan, siis ostan jaanuari kuus... praega lihaserebendiga kõõlusest ja verevalumiga kodus... nimelt kukkusin hästi tobedalt küünanukiga maha tra kui tore on eemal olla jõusaalist aga ok seletage siis, mida soovitate ja kuda ise teeksite või et kuda te jube ise teete? et max tulemusi saada ainetest ? hea oleks, kui täpset tooted ette laoksite... kasvõi mailile võinii.... silma jäi veel selline asi... Whey Lemon Super
  6. Rind ei arene

    Nimelt hakkasin pool kuud tagasi jõusaalis käima ennem seda tegin kodus 2kuud suht kergete hantlitega trenni... selle poole kuuga olen 10kg hantlite pealt läind üle 16kg hantlite peale biitsepsi treenimisel ja lihast on tõsiselt palju juurde tulnud, eriti seljalihas ja biitseps ja triitseps kuid rinnalihas ei taha eriti kasvada, nimelt keskel on rinnapiirkond nagu nõgusam, et kasvab ainult äärtest. et kuda sisemist piirkonda rinnal teha, mis harjutusi...? ja üldse tundub rind mul nõrk... 70kg ei suru ma rinnalt :/ ise kaalun 75kg ja 183cm pikk. kuigi ülejäänud näitajad on tunduvalt suurenenud biitsepsit teen nüüd 10kg asemel 16kg jne... triitsepsit alla tõmmetega plokkilt teen 50ne asemel 70nega..., kuigi jah suht raskelt aga 3x10 seeriat tuleb ära... aga rind... see ikka sama... kuigi sellele teen nagu kah trenni... mida soovitate?
  7. Kreatiin, Valk või Massilisaja

    ühesõnaga... kreatiini tagajärjel kogunenud vee urineerid sa pohmakaga välja... ja näed välja, nagu poleks kreatiini kasutandki... et see on rohkem nagu teiste petmine, et näed suurem välja või kuda ma sellest peaksin aru saama ? sellesmõttes, et tahaks ikka lihaste arvelt suureneda, mitte vee...
  8. Kreatiin, Valk või Massilisaja

    selge... aga... vadakuvalk on onju juustutööstuses ülejääv produkt... nii nagu mina lugend olen... et kust seda saada... et konsentraadid oleks pmst vb esialgu liiga kallid et kui saab odavamalt seda... aga kui ei siis jah... pulbrit ostma
  9. Et oleksite nii head ja nimetaksite toitaineid, mis annavad väga palju näiteks valke või süsivesikuid või üldse kõike kokku... et uurisin ise natuke ja leidsin, et maapähklites on tohutu hulk valkusid ja rosinates süsivesikuid väga palju ninge ega ka kaloritest kuudust pole... nii saaksin pmst nagu paremini valida mida süüa pärast trenni.. 500g maapähkleid oleks paras ports aga valguvajaduse täidab, kuigi pmst pool sellest on rasv :/ Rosinad (1000 g): - 2720 Kcal, 20 g valku, 690 g süsivesikuid, 0 g rasva Maapähklid (1000 g): - 5640 Kcal, 250 g valku, 120 g süsivesikuid, 460 g rasva kohupiim rosinatega lahja (1000 g): - 1240 Kcal, 150 g valku, 140 g süsivesikuid, 0 g rasva
  10. Kreatiin, Valk või Massilisaja

    mh olen kuulnud, et päevas võtab inimene omaks 30g toitaineid ühe söögikorraga et kui mõtekas on siis 140g valke ühekorraga sisse ajada?
  11. Kreatiin, Valk või Massilisaja

    mõtsin, et äkki keetmisel kaob midagi ära toiduvääärtusest ))
  12. Kreatiin, Valk või Massilisaja

    a rääkige, kuda te muna sööte? teine lonks muna tahtis mul juba välja tulla... siis tegin koogelmoogelit ülejäänust ja sõin selle ära
  13. Kreatiin, Valk või Massilisaja

    ise mõtlen osta kreatiini aga see, et seob vett lihastesse see monohüdrant hirmutab mind... et pissid välja jne... vms... :/ kumba te ise soovitate... mono või se teine
  14. Kreatiin, Valk või Massilisaja

    taastaja? et nimi ütleb, et see taastab peale trenni sind - mitte aga et kasvatab jne... aga kui ma sööks valku muna valgest ja kohupiimast ja sööks kreatiini ainult... mõtekam kui süüa munavalget ja massilajat?
  15. Nii.. tere... olen umbes 1 kuu trenni teinud ja tulemused on väga väga väga näha aga arvan, et nüüd see kiire areng ka lõppeb... jõudu pole suurt midagi juurde tulnud, ainult lihast... toitun nagu ikka ja midagi muutnud pole, ennem seda kui trenni ei teind... mõtlesin, et hakkaks midagi tarbima... tahaks siis suuri teravaid lihaseid aga ka jõudu minu arusaamad: Valk - saab ka taavatoidust ja ei ole oluline osta preparaate Kreatiin - annab lihast väga hästi juurde ja eriti hästi, kui kastuada koos glükoosiga näiteks Massilisaja - Koosneb kõigist vajalikust, et lihast kasvatada ja pmst universaalne ja parim neist... et mida soovitate, et saaks lihast ja jõudu... mõni hea kombinatsioon oleks teretulnud ja et see väga kallis ka poleks:) ja kas ennem või peale trenni tuleks neid süüa? massilisajaid kreatiini söömine on juba õpitud aga praktikat pole veel...
×