Jump to content

shreku

Kasutajad
  • Sisu loend

    544
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik shreku postitused

  1. MEDALISADU Euroopa Master Plzen 2010

    160 tuli ära
  2. MEDALISADU Euroopa Master Plzen 2010

    152,5 ka üles. see oli palju parem ja kergem katse
  3. MEDALISADU Euroopa Master Plzen 2010

    145 surumises, mitte väga veenvalt
  4. MEDALISADU Euroopa Master Plzen 2010

    250 ka kirjas
  5. MEDALISADU Euroopa Master Plzen 2010

    240 ikka kerge. Päris üllatavad tulemused arvestades trenne:D
  6. MEDALISADU Euroopa Master Plzen 2010

    Peep sai algraskuse kirja kükis väga ilusa tehnikaga.
  7. MEDALISADU Euroopa Master Plzen 2010

    Kell 11:00 hakkavad võistlema M1 grupi võistlejad kaaludes 67,5-82,5. Nende hulgas alustab võistlust ka -75 Peep Päll.
  8. Varustust peale algsete sidemete ja randmekateta väga polnud. Tõsterihm põhiline vahend. Samas dopingut aeti sisse jällegi kahe suu poolega:d
  9. Dieet alla 1200 cal päevas

    Tegu asjaliku artikliga, kuigi imelik on, et see on kirjutatud kokku suures osas väga vanadest allikadest. Väljatoodud uuringuid asja kohta on vähe ja arvestades aega, mis on nö. vajalik dieeti sisse minemiseks on uuringute ajad liialt lühikesed. Pikaajalise mõju uurimine on ilmselt võimatu eetilistel põhjustel. Artikkel keskendub peasjalikult positiivsetele mõjudele jättes negatiivse ilmselt teadlikult käsitlemata. Samas tõendab ketogeense dieedi võimalikust, kuid seab äärmiselt ranged piirangud. Huvitav oleks teada kas siis tõuseb oksüdatiivsete ensüümide aktiivsus, kuna suur osa energiast tuleb rasva arvelt või av. on aeglasem kasutades energiaks lihtsalt teisi allikaid? Antud juhtumi puhul ei ole kindlasti kinni peetud kõigist nendest nõuetest (2/3 rasvu ja 1/3valke. Artikli järgi peaks valkude osakaal olema madalam, sest praegu tähendab see jämedalt võttes 33%). Sellise dieedi puhul peab ilmselgelt kaaluma üle selle vajalikkus ja soovitav tulemus, anda hinnang teostamise võimalikkusele (kas suudad ilma rikkumata seda pidada?).
  10. Dieet alla 1200 cal päevas

    Atkins ega selle laadsed dieedid ei ole kunagi organimsile kasulikud. Selle lahti seletamine miks see nii on võtaks liialt aega ja seetõttu loobun seda tegemast. Argument, et seda kasutavad paljud ei veena mind, sest eksiteerib palju dieete, mis omavad kaalu alandavat efekti lühiajaliselt, kuid pikemas perspektiivis jooksevad alati ummikusse. Pealegi olen üpriski veendunud, et siinsed foorumlased ei vii peaaegu kunagi oma sv tarbimist nii ekstreemsele tasmele vä. võistlevad kultursitid. Pealegi olen enam kui kindel, et ükski fitness.ee toitumiskavade koostaja ei soovitaks sv. hoida nii madalal kui ennist oli mainitud. Kindlasti soovitaks nad ka sv. taset päevade lõikudes vaheldada. Samas ma ei saa midagi sinna teha kui inimene arvab, et on hea hoida ennast täielikul nälgimisrežiimil. Siiski jääb mulle mõistmnatuks, et inimene leiab nii palju motivatsiooni süüa selliselt, kui ei suuda enda päevakavva suruda mitte mingisugust treeningut. Piisaks täiesti 1hx3 nädalas, et tõsta oma füüsilist vormi ja energiatarbimist oluliselt. Seeläbi saaks oluliselt rohkem mängida toitumisega. Av. aegluse taga võib peituda seegi, et kui pidevalt sarnaselt toituda, siis organism kohaneb sellega, mis viibki aeglasema metabolismini.
  11. minu päevatoitumine

    Enne magaminekut peaks üritama süüa toitu, mis võimalikult palju stimuleeriks organismis GH-tootmist ning ka hormooni kasutamist organismis. Üks võimalus GH-tootmise soodustamiseks on vältida süsivesikute söömist enne magamaminekut. Süsivesikuid tuleks enne magamaminekut vältida põhjusega, sest süsivesikud stimuleerivad insuliinihormooni tootmist, mis omakorda takistab kasvuhormooni eritumist. Kui süsivesikuid päeva viimasel söögikorral vältida, püsib insuliinitase madalana ning organism suudab toota maksimaalses koguses kasvuhormooni. Seetõttu soovitataksegi nii dieedil olijatel kui ka massiehitajatel viimasel toidukorral süsivesikutest hoiduda. Täpselt sellel samal põhjusel.
  12. Dieet alla 1200 cal päevas

    Kuna keha on oma glükogeeni varud väljakurnanud (maksas, lihastes), siis võetakse vajalikku glükoosi juba verest, mis viib olulise väsimustundeni isegi korraliku ööune korral. Laadimine annaks kehale juurde nö. auru, et dieedi tingimustes edasi töötada rasvu põletades. Üleüldse on minu jaoks isiklikult põhjendamatu, miks on vaja sv. nii madalale viia inimesel, kellel puudub sportlik ambitsioon (N: kulturismis vajalik ju vormi saamiseks ja seda väga lühiajaliselt). Selline enda põlve peal kokku pandud kava, selgeks tegemata selle olemust, toimemehhanimse ja protsesse ei saagi olla pikas perspektiivis suurt kasutegurit omav. Minu jaoks tundub selline toitumine olevat anoreksiline. Kui ei taha süüa rohkem sv., siis ei saagi siin väga midagi parandada. Soovitaks võtta kavva vähemalt mingi vitamiini- ja mineraalainetepreparaat, kui pole plaanis oma toitumist muuta (ise julgen soovitada olimpi vitamiine, mis siin poes ka olemas on). Ilmselgelt on organismil ka neist puudu. Loomulikult võivad organismis eksisteerida juba nendegi imendumishäired. Mina annan sellele toitumisele hinnangus lõppkokkuvõttes ebatervislik, sest loetu põhjal ei anna see tulemusi ja on juba viinud negatiivsete muutusteni igapäevaelu tegevuste sooritamisel. Natuke selgitavat teksti. Ei hõlma kindlasti kõiki aspekte, kuid toob välja mõned olulisemad punktid. Kui organismil on pikaajaline ekstreemne sv puudus, siis juhtuvad kindlasti järgmised asjad: häirub vaimne töö ja emotsionaalne stabiilsus (aju vajab suures koguses glükoosi), aeglustub ainevahetus (energiat ammutab keha ATP langundamisest, mida sünteesitakse peaasjalikult sv nende olemasolul. Rasvade ja valkude lagundamine energiaks on keeruline ja energiat võttev. Ilma sv osaluseta toimub see äärmiselt aeglaselt. Levinud on ütlus, et rasvad põlevad süsivesikute tulel), suureneb müokinaas e. lihaste lagundamine energiaks, nõrgeneb vastupanuvõime haigustele.
  13. Samas kuna treening on suunatud sellel ajal jõuvastupidavusele ja kaal on oluliselt langenud, siis tundub loogiline, et tulemused on suhteliselt korralikud.
  14. Dieet alla 1200 cal päevas

    Mina soovitaks tõsta sv. kogust kahe päeva jooksul kõrgemale. N: esimene päev süüa sv nagu tavalisel päeval, enne dieeti. Järgmine päev süüa 50g rohkem kui esimesel päeval. Rõhk peab olema toidu kvaliteedil (rämpstoit ei ole kindlasti asjakohane). See peaks keha turgutama ja av natuke üles kiirendama. Tõenäoliselt vähendab ka oluliselt kuhjunud väsimust. Kindlasti ei ole mõistlik kaloraaži veelgi vähendada kuna kaalu seis viitab ilmselgelt av liigsele aeglustumisele. See küll ei puutu vb asjasse otseselt, kui kaalumine peaks toimuma ainult korra nädalas ühel ja samal ajal. Liiga tihe kaalumine (iga päev või mitu korda päevas) võib viia liigse soovini kaalu langetada. Tekib liigne "ülekaalulise" tunne. See liisav niigi kurnatud kehale ka ebavajalikku emotsionaalset stressi. Siiski parim soovitus siinkohal oleks otsida proffesionaalset abi, sest selline dieet on organismile äärmiselt kurnav ja võib viia päris tõsiste tervisehäireteni.
  15. minu päevatoitumine

    Õhtuse banaani võiks vahetada parimal juhul mõne juurvilja vastu või siis võtta banaani asemel õun, pirn vms. Banaan on vb liialt süsivesikute rikas enne magaminekut (võib häirida unekvaliteeti)+inhibeerivad sv. kasvuhormooni eritumise intensiivsust.
  16. SELL mängud jõutõstmises

    No mida sa ajad. Elar Kraav tegi läbi aegade Eesti 7 tulemuse. -82,5 lätlane surus suht hästi (227,5). Pluss tegid leedu kollid päris korraliku esitluse. Ise tõmbasin ka isikliku rekordi 282,5kg ja ka kogusumma tuli rekordtulemus. Samuti olid naiste tulemused täiesti arvestatavad (paremad kui eestikatel). Mainimata ei saa jätta sedagi, et korraldus on päris korralik.
  17. SELL mängud jõutõstmises

    Protokoll: http://www.sellstudentgames.com/files/resu...ring_m-90kg.pdf
  18. SELL mängud jõutõstmises

    -90 on küll minimaalne grupp järgi. Anita Skele otsustas ikka, et on naine ja Ritvars Noviks ilmselt failis kaaluvõtmisel ja võistleb +110
  19. SELL mängud jõutõstmises

    Ega polegi vastupidist väitnud
  20. SELL mängud jõutõstmises

    Meil on siin kohtunike poolt päris karm hindamine. See võib nii mõnelegi saatuslikuks saada. Eriti kükis.
  21. SELL mängud jõutõstmises

    Siin on läti võistluste ipf protokolle. Mõni nimi on SELL-ile ka üles antud. Päris kõvad tulemused paistavad olevat http://www.sp.lv/?pg=22. Selle aasta Läti Meistrivõistlustel kükkis -110kg üks tüüp 400kg!!!
  22. Tartu tudengirammumees 2010 - 1.mai

    See apollon hakkas vähe tantsima küll aga tegelt oli kõik kontrolli all. Mul praegu vasaku õla vigastus juba hea 3kuud ja ega stbiilsust õlas väga enam pole. Üldiselt panin ikka nõrka ka. Enda vabanduseks võin öelda, et olen juba pikemat aega õppinud ja lõputüüd öösiti kirjutanud. Samas teiste tase oli ikka väga kõva. Kuigi see kumm tundus ikka ulmeliselt raske. Samas peale jõutõmbe oli ikka nii, et hea tehnika andis vähemalt 2x igale asjale juurde.
  23. Tartu tudengirammumees 2010 - 1.mai

    Õige küll. Kitsalt peab tegema
  24. Tartu tudengirammumees 2010 - 1.mai

    Need on õiged andmed
×