Jump to content

shreku

Kasutajad
  • Sisu loend

    544
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik shreku postitused

  1. Kas oleks mõttet teha vahelduseks üks nädal täiesti aeroobset. Ma mõtlen, et teeks E-L 6km jooksuringi ja T,N lisaks ujumine. Peale jooksmisi teeks veel lõuatõmbeid kätekõverdusi ja muid keha massiga harjutusi.
  2. Kuidas mõjuks?

    Enne magamaminekut 1 alma rasvatu kodujuust(36 g valku). Puhas kaseiin. Laksab hästi.
  3. kickboxing ja jõusaal

    Tulemuseks on suur vastupidavus, väiksemad, kuid reljeefsed lihased.
  4. Proteiin No1 kuidas on

    Mina vahetasin No.1 Whey Lemoni vastu, kuid peab tunnistama, et No.1 oli parem maitse. Eriti siis kui kui oiimaga teha nagu eelpool oli mainitud.
  5. Aeroobne nädal täiskäiguga!!!

    Ma hakkan peale aeroobset trenni jooma kohe fat burnerit ja umbes 1h pärast söön ühe rasvatu kodujuustu paki või 5 munavalget ja paar porgandit. Lodan, et aitab.
  6. Aeroobne nädal täiskäiguga!!!

    Kas nende ostmine liiga kalliks ei läheks ja kas tavaline fat burner ei kõlbaks.
  7. Mida süüa???

    Mida tuleks süüa peale aeroobset trenni (umbes tund peale trenni)? Samas, et ka rasvapõletus ei kaoks samal päeval.
  8. superman

    Endal võiks ka olla mingid supergeenid.
  9. Aeroobne nädal täiskäiguga!!!

    Teengi iga nädal kaks tundi umbes nädalas. Aga mida peaks peale jooksu ikka sööma? Selle aeroobse nädalaga mõtlesin ma, et aktiveeritakse rohkem rasvu.
  10. Aeroobne nädal täiskäiguga!!!

    Tahaks rasva põletust kiireks ajada. Peale trenni(aeroobset) peaks nii tunni aja pärast sööma, kuid kas see ei pärsi rasvapõletust üldjoontes?
  11. Aeroobne trenn peale sauna

    Süda saab liialt suure koormuse. Ära riski.
  12. Elu hind

    Ei vajutaks, ega viskaks. Elu võib vahel tunda väärtusetu, kuid vahel on hetki, mil elu omab hindamatut aurat.
  13. valutav õlg rinnapäeval

    Mine arsti juurde. Äkki määratakse mingi taastusravi.
  14. Keemia

    et siis nõusid pesen ja teatud jookide juures ka CH3CH2OH.
  15. trennid

    Kui teha üks kord nädalas krõpsu õhtu, siis eriti kaugele ei jõua. Vähemalt on see minu arvamus. Seal on liiga palju rasva. Organism ei tule toime selle täielkiku põletamisega.
  16. Millega veel tegeled

    Peale jõusaali veel jooks, jalgpall, korvpall(niipalju kui oskan).
  17. Valu kaelas

    Ära hakka ise pusima. Pane esimesel võimalusel arsti juurde aeg kinni.
  18. Kaua organism seedib?

    Mina teen enne trenni 10g valgushegi.
  19. Inimesed õppige kirjutama

    Tõesti olen nõus, et kõik jõukamehed ei ole mingid tumbad. Näiteks mina tean suhteliselt tarku tüüpe, kelle lihasmass on võrdeline nende ajumahuga.
  20. jamad kreatiiniga

    Alustasin kolm päeva tagasi kreatiini tarbimist. See aga tähendab, et praegu on küllastus faas. Probleem tuleb aga sellest, et jäin teiselpäeval haigeks. Kas peaksin edasi tarbima või võiks alustada uut küllastumisnädalat kahe nädala pärast. Vahepealse nädala jätaks puhkuseks ja see nädal enam jõusaali ei teeks(sellisel juhul)
  21. põlved

    Ma ei tea kuidas teil on aga mina mängin aasta läbi kehalise tunnis jalgpalli(kui ilm ekstreemselt halb pole). Väga hea võistlusmomendiga tund. Kehalise õpetjate kohta veel niipalju, et pljudel pole erialast diplomitki. Minu õps oli küll kunagi mingi Eesti tasemel oda viskaja nii, et ta jagab ilmselt nooti. Hoolimata sellest laseb ta meil teha, mida tahame. Vahel näitab ainult mingeid jalgpallurite venitus harjutusi.
  22. Oksendamine peale treeningut

    mul samuti jooksuga peaaegu rops tulema hakanud.
  23. Anatoomia

    Mina ostisn 236 eest. Sealt on hea alati vaadata.
  24. mida soovitate?

    Just õige. Alguses ei ole vaja kasutada midagi, pigem leia endale korralikud toitumis harjumused.
  25. ArnoldConan

    arnold on ikka jumala tegija tüüp(mida rohkem oskakski soovida, kui vaadata tema saavutusi)
×