Jump to content

shreku

Kasutajad
  • Sisu loend

    544
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik shreku postitused

  1. Mis te arvate?

    Ise mõtlesin ka just, et 48h on vahet. See ei tohiks segada siis. Põhimõtteliselt hakkan tegema siis selga kahel päeval.
  2. nn õhtusöök

    mina ise söön küll suht kõike, mis pole rasvane. Aind mingi 2 tundi enne magamaminekut viimane toidukord.
  3. paide 2 lamades surumise meitri võistlused

    mis kohta on oodata kui kaalun 82 ja surun 105kg
  4. Mitu korda päevas te siis külmkappi rüüstate? Isiklikult ise lasen sel juhtuda ikka 6 korda päevas.
  5. Vesi

    Jooge tunde järgi. Nii on kõige parem.
  6. Ma teen laupäeviti selga ja biitsepsit. Saan ksukil 1,5 h hakkama. Nüüd olen aga alustanud rasvapõletus tsüklit. Seega tahan teada kas oleks hea teha peale trenni 30 min. veloga? Siis tuleks nädalas kokku 4 aeroobset päeva. Peale velot võtan aga ?heigi sisse. Oskab keegi vastata?
  7. Üks küsimus trenni kohta

    Tunne on peale velot väga hea
  8. Kohupiim

    Ise söön ka kuivalt. Abinõu teenib ikka eesmärki ju. Mis ma ikka pirtsutan
  9. Palju steroide

    Kuskil peaks ju ise ka arusaama, et piir on käes. See nägi pigem ebardlik välja. Ilust ja proportsioonidest ei saa siin enam juttugi olla. Kole kohe vaadata, milline on steroididega saavutatud keha. Täiesti haige. Keha peab treenima ikka täiuse poole. Selles suhtes respect kõigile, kes puhtalt teevad.
  10. Lugesin artiklit "Kuidas valida ja kasutada �rasvapõletajaid�" ja sain sealt teada järgmist:"Vastupidiselt sageli väidetule on kõik peamised termogeensed tooted kahe toimeaine-efedriini ja kofeiini segud.". Kreatiini tarbimisel aga soovitatakse piirata kofeiini tarbimist. Siit ka küsimus:"Kas siis juhtub midagi kui kasutan rasvapõletajat(mõtlen halbu kõrvalmõjusid)." Missugust mõju avaldab nende kahe aine kooslus? Endal mõlgub meelel hakata kasutama Animal Cutsi.
  11. Kiiresti suurenev kaal?

    Iga kord kui alustan kretiini kuuri saan juurde mingi 1-2kg. Praegu olen kahe kuuri peale kogunud juba 5kg. Tahtsin küsida, et kas siis enne võistlusi oleks mõtekas ära tarbida üks õlle? Siis peaks kuivaks tõmbama ja kaal ka vähenema seeläbi.
  12. Lugesin artiklit "Kuidas valida ja kasutada �rasvapõletajaid�" ja sain sealt teada järgmist:"Vastupidiselt sageli väidetule on kõik peamised termogeensed tooted kahe toimeaine-efedriini ja kofeiini segud.". Kreatiini tarbimisel aga soovitatakse piirata kofeiini tarbimist. Siit ka küsimus:"Kas siis juhtub midagi kui kasutan rasvapõletajat(mõtlen halbu kõrvalmõjusid)." Missugust mõju avaldab nende kahe aine kooslus? Endal mõlgub meelel hakata kasutama Animal Cutsi.
  13. Rasvapõletaja ja kretiin?

    sorry, minu aps. Väga vabandan. Aga abi sooviks siiski.
  14. Kuna oleks hea animal cutsi võtta? Kas hommikul või õhtul tühja kõhu peale?
  15. Kuna oleks kõige effektiivsesm?

    seal ütleb lihtsalt tühja kõhu peale. Seega vist ei ole vahet kas võtta õhtul või hommikul.
  16. Kui paljud kasutavad?

    Kui paljud teist kasutavad rasvapõletajaid? Kui siis milliseid?
  17. Kas tohib kasutada?

    Kas tohib kasutada Animal Cutsi ja Fat burner300 ühel päeval? Ja kas see oleks mõtekas?
  18. Rasvapõletamine

    Olen saanud oma toitumise korda ja kaotan rasva. Nüüd on tekkinud huvi rasvapõletajate vastu. Sellega seoses tekkis aga küsimusi. 1.Kas L-Carnitin Liquid'i võib kasutada kreatiiniga samaaegselt? 2. Kas see ei riku ära ainevahetust? 3. Kas kaal tõuseb uuesti, kui lõpetada kasutamine, kuigi toitumine on korras? 4. Kuidas on suhe alkoholiga?
  19. Olen saanud oma toitumise korda ja kaotan rasva. Nüüd on tekkinud huvi rasvapõletajate vastu. Sellega seoses tekkis aga küsimusi. 1.Kas L-Carnitin Liquid'i võib kasutada kreatiiniga samaaegselt? 2. Kas see ei riku ära ainevahetust? 3. Kas kaal tõuseb uuesti, kui lõpetada kasutamine, kuigi toitumine on korras? 4. Kuidas on suhe alkoholiga?
  20. Mis kellast magama lähete/tõusete?

    Kella 22:00-6:00 ja siis peale trenni ka 2-3 tundi
  21. Rasvast lahti õige toidu abil??

    Kas müsli jogurtiga ei olegi etem kui süüa hommikuks putru?
  22. õhtu amps

    Kas on mõttekas enne magamaminekut süüa ära üks rasvatu alma kodujuust, kui eesmärgiks on rasvaprotsendi vähendamine.
  23. õhtu amps

    Ma olen söönud juba kaks nädalat õhtul rasvatu kodujuustu ära. Olen kogunud juurde kilo. Seda ma arvan on liiga palju. Toitumine: Hommik:550kcal(enamus süsivesikud)+?heik(300kcal) Lõuna:1000kcal Õhtu:600kcal(puuviljad, liha, muna u. 6 aegu) 5-10 min. enne magamaminekut rasvatu kodujuust. Eesmärgiks on aga "põletada" rasva. Ma ei saa aru, mis toimub? Kas ma tõesti kasvatan lihast või siis kogun selga veel rohkem rasva. Samas võin öelda, et ujun nädalas kokku 2 tundi(eripäevadel) ja jõusaalis rassin ka 4 korda nädalas. Kui selline kaalu juurde võtmine on normaalne, siis kõik ok? Kui kogutud kaal on rasva arvelt siis on pahasti? Samas ei saa öelda, et mu enesetunne halvemaks on läinud. Kõik vastused on tere tulnud.
  24. õhtu amps

    Ma söön selle kodujuustu paki ära 5-10 min. enne magamminekut, seega ei tohi vist rohkem süüa.
  25. lihaste ebaühtlane areng

    Mul endal on vasak seljapool suurem kui parem. Tegu on lihtsalt paratamatusega.
×