Jump to content

shreku

Kasutajad
  • Sisu loend

    544
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik shreku postitused

  1. metallica

    Ise suutsun ka etteritta murda. Ühtekokku pidasin seal vastu 4 esimest lugu, siis hakkas pidev press selja tagant koormama. Eriti koom oli veel siis kui prilliklaasid uduseks tõmbasid Kontsert oli aga ikka ülikõva. Need kes ei käinud need ei näinud
  2. High Protein Pudding

    ohutum kui jäätise söömine
  3. Võida Fasti T-särk

    Eks Edgargi taha, et valijad näeks kui tugev ta on
  4. Jõusaal ja seksuaalsus

    No ikka iga teine minut liigub mõte sinna poole
  5. Kes vöidab jalgpalli MM'i?

    Brasiilia
  6. Musklimasendus Club

    Mina üritan küll praegu rabad nii kuis jõuan. Põhimõtteliselt pole terve kevade normaalselt trenni saanud teha. Nii kui jõudsin taastuda jäin jälle haigeks. Seega naudin iga hetke kui saan raskusi kangutada
  7. tahaks endale ka mõnda fitnessi tüdrukut
  8. The evolution of dance

    väga hull ikka
  9. Ma alustasin suvist rasvapõletust. Tekkis aga küsimus, et baasainevahetus on mul 2000kcal. Siit ka küsimus. Kui ma teen päevas ühe jõusaali trenni kas siis oleks liiast süüa 2200kcal?
  10. kui palju oli?

    Tean, et 1g süsivesikuid või valke annab 4,2 kcal. Samas ei mäleta kui palju annab kcal 1g rasva. Teab keegi?
  11. Kes võidab tänase Eurovisooni !?

    Venemaa või need Cosmo tüübid
  12. Kuhu kadus?

    Vaatasin siin veebipoes ringi ja avastasin, et whey gold standardi 2,27 kg pakk on ära kadunud. Tahaksin teada kas laos lihtsalt pole enam või see muutus ongi jääv? Viimane juht oleks suht kehv
  13. Kuhu kadus?

    kas kellelgi tõesti pole aimu?
  14. Olete kunagi mõelnud kust need kaunid karusnahad tulevad? Kui ei ole siis vaadakse seda. www.strasbourgcurieux.com www.strasbourgcurieux.com/fourrure Kas tahate veel karusnahku?
  15. toitumine

    Söön päevas 8 korda. Hommikul tulevad süsivesikud enamuses. Ülejäänud toidukorrad koosnevad peamiselt kohupiimast, kodujuustust, petist, puuviljadest(eriti greip ja banaan) või kanarinna fileest.
  16. kaks korda aeroobset

    olen pühapäeval teinud kaks aeroobset trenni. 12 ajal ujumine 40 min ja õhtul kiirendustega jooks 40 min. Tahaks teada kas sedasi talitades on aeroobsel suurem mõju.
  17. kaks korda aeroobset

    Selles suhtes, et väsimust ei tunne peale pühapäeva. Pigem on hästi hea olla.
  18. mulliga või mullita?

    kõhugaasid tulevad trennis
  19. Guess who

    Shwarts esimesel
  20. Kõhulihase tegemisel...

    mul tõmbab kann vahest krampi
  21. Jalgadelt surumine

    seeriaid 180 kiloga 15-20 kordust.
  22. Mis te arvate?

    Olen tähele pannud, et mu selg ei arene eriti hästi. praegu teen selga laupäeval koos biitsepsiga. Nüüd tekkis aga mõte, et võiks teha ka neljapäeval selga koos jalaga. Kas oleks mõtet siis teha selga neljapäeval ja reedel?
  23. Ott ja õpilased 14.04.06

    Minul ei jää küll teiste kritiseerimiseks aega. Vaidlemise asemel võiks trenni minna ja lihased suureks kasvatada Parem parandada enda nõrku kohti kui mõnitada teiste omi
  24. Ott ja õpilased 14.04.06

    No mingi ensekriitika peaks ikka olema
  25. Mis te arvate?

    Samas preagu toimubki rohkem jõu poole kogumine suveks. Mass pole eesmärk. Saada veel kevadel nii tugevaks kui võimalik ja suvel hakkata massi tegema. Siis oleks tõesti arukam teha selga korra nädalas. Suvel saab korralikuamalt puhata ka.
×