Jump to content

shreku

Kasutajad
  • Sisu loend

    544
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik shreku postitused

  1. Kuid kas iga kulturist on siis suurte geenetiliste eeldustega? Ma julgen selles kahelda. Ma aravn, et nii mõnegi kulturisti edu on tulenenud tema järjekindlusest ja tahtejõust.
  2. Mind häiris see koht kus osadel sunniti tuleviku mõtted kulturismis maha suruda. Pole lihtsalt mõttet. Natuke hämmastas mind.
  3. Tartu kohta on küll suht odav MV. Ise treenin suvel Valgas ja siin läheb nii umbes 200 kuu aind.
  4. Valik pilte

    Siit on ikka väga hästi näha miks Yates pikalt Mr. Olympia oli.
  5. 2 nädalat

    Ott kirjutas siin nn. aktiivsest puhkusest. See nägi ette seda, et kasutatakse ülikergeid raskusi, et lihas saaks mingi väikse koormusegi. Seal oli vist nii, et kui surusid 150kg, siis peaks seeriaid tegema 50kg. Ja ei kurna ennast selle raskusega läbi, vaid teed oma tavaliste korduste arvu. Kui nii teha 2x nädalas, siis on väga ebtõenäoline üldse midagi kaotada(kui just toitumine võssa pole).
  6. õige toitumine?

    Tarbida kvaliteetseid toiduaineid(enamus neist on kirjas artiklis vormitegemine II). Ei tohi üle süüa. Kindlasti peaks ksukilt ammutama oomega-3 ja oomega-6 rasvhappeid(nt. linaseseemneõli).
  7. otsin treenerit algajale naisterahvale

    Arcticus on head treenrid.
  8. Eeldused võivad ju olla, kuid sellegi poolest tuleb kõvasti vaeva näha.
  9. Võimsad jalad ???

    Triibud on küll jalal ikka suhteliselt ilusad. Eriti reie-nelipealihase külgmise pakslihase peal olev treppi moodi reljeef
  10. Võimsad jalad ???

    Kunagi siit juba läbi käinud.
  11. Rasva vähendamine lihasmassi suurendamata

    Lisaks bodypumpile võiks ujuda, joosta või ratast sõita. Toitumise peaks ka üle vaatama. Kuluta rohkem kui tarbid ja siis ei ole suurt hirmu, et lihas hakkaks kasvama. Üleüldse on naistel suhteliselt raske lihasmass koguda. Seega vaata hoolikalt üle toitumine ja tee 4-6 aeroobset trenni nädalas(iga trenn umbes 40min. kanti)
  12. Mina-pildid+jutt

    Jah, täiesti õigus. Samas peab kõik vriandid enne läbi proovima. Siis valima välja enda jaoks parima.
  13. Mina-pildid+jutt

    Minu arust töötab kõige paremini 4 jaotatud kava.
  14. Kohupiim + biojogurt

    Eriti hea on see kombinatsioon kui kasutada kirsi jogurdit
  15. Treeningpaigad Tartus

    Seal jah suht odav võrreldes teistega. Kõik vajalik samas on olemas. Ise seal nüüd juba aasta treeninud.
  16. Olen nüüd juba kuu aega rasvaopõletust teinud. Kappi on varutud ka purk Animal Cutsi. Ilmselt läheb kasutamiseks 2 nädala pärast. Tahaksin teda aga järgmist. Kui ma enne jooksu võtan ära need kaks kotikest Animal Cutsi ja joon sellele peale Fat Furner 3000, et kas siis nendes olevate ained ei hakka üksteist segama? Märkuseks panen veel, et ei peale trenni lasen alla veel 0,5l Slim Line.
  17. Alustasin nüüd väga intensiivse trenniga. Puhkepausid ei ületa 30s. Mind huvitab selle juures see, et kas sedasi treenides lihased sama kiirelt edasi kasvavad? Kordused on ju nagu massi kohta ikka. Samas täheldasin, et kuigi tegin 6 harjutust kokku õlale ja triitsepsile möödus aeg liiga kiirelt. No ühesõnaga ma olin valmis u.40min.
  18. Äkki kellegil on sama kiirus?

    Põhimõtteliselt mida intensiivsem on trenn, seda suurema aja jooksul on lihas kontrakteerunud. See aga tähendab, et tuleb lihasele suurem koormus, mis omakorda soodustab lihaskasvu
  19. Tudraõli ?

    Aa keegi teab siis sellest midagi? Toimest just. Ka kvaliteedist.
  20. Tudraõli ?

    Tellisin endale tudraõli. Vaatab, mis ta endast kujutab siis.
  21. Lõuatõmbamine

    Kui jääb kukla taha saadakse hea koormus ka õlgadele. Kui jääb ette, siis on suur koormus lailihasele.
  22. On plaanis osta rasvapõletajat. Valik on kas Animal Cutsil või Hydrocutsil, mis sisaldab 150 tableti. Tahaks teada kuidas seda viimast kasutada. Kas 3 tableti päevas?
  23. Triitseps ja selg

    Olen vaadanud ja uurinud siin erinevate tegijate kavu. On näha, et päris paljud panevad ühele päevale selja ja jala või siis selja ja biitsepsi. Mina aga olen teinud nii, et selg ja triitseps ühel päeval. Nii jääb ,mul lihtsalt rohkem auru mõlema lihasgurpi jaoks. Samas on lihtsam teha ka õlga ja biitsepsit ühel päeval. Nii jääb ka rind,jalg ja kerge trapets ühele päevale. Tahaksingi siis eelkõige arvamusi selja ja triitsepsi kooslusest. Juurde lisaks, et trennid on mul suhteliselt intensiivsed.
  24. Toidu kombineerimine

    Kui arvestada, et piimatooted tuleks välja jäts, siis see teeks elu päris kalliks. Ega sa siis bambusevõrseid süües lihast kasvata
  25. Animal Cuts

    Alaealistele ei soovitaks eriti kasutada rasvapõletajaid, mis on termogeensed. Eriti kui probleeme on vererõhuga. Pigem võiks kasutada Fat Burnerit või Slim line
×