Jump to content

shreku

Kasutajad
  • Sisu loend

    544
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik shreku postitused

  1. Nali ei saanud ilust jagu peab tunnistama
  2. Kui palju tarbite?

    Siin ikka tuleb jutuks vahetevahel, et kes kogub massi ja kes peab dieeti. Küsimus olekski sellest lähtuv. Mitu kcal umbes tarbid ära päeva jooksul? Eriti oodatud oleks tegevkulturistide vastused.
  3. Kui palju tarbite?

    No mina jahvatan 2700 ära
  4. kuidas söögiisu suurendada?

    Harjta ennast sööma teatud kellaegadel. Varsti harjub organism ära sellega ja hakkab neil kellaaegadel toitu "nõudma". Seeläbi saad tõsta nädal nädalalt tarbitavate kalorite hulka ja lõpuks jõuad loodedavasti eesmärgini.
  5. Vahtu ei lähe kohe üldse. Maitse on suht hea. Ise kasutasin soksi oma. Tavaliselt on ka maasika maitselised proted head(WLS ei saa antud tootet üldse võrreldagi).
  6. seal peaks ju olema mõõtkulp. 1kulp niipalju vee peale kui ise tunned(24g valku üks kulp 30,4g).
  7. Kus trennis käid ja kus elad???

    No rinna saab päris hästi ära teha. Hantleid on ka nats. Selga saab teha põhimõtteliselt ainult baasharjutustega(plokk on liiga niru). Samas on tasuta ja hea tahtmise korral saab päris rahuldvalt ära teha(ise teengi seal aind rinda veel).
  8. Kus trennis käid ja kus elad???

    Tartus MV-s, Valga Staadionil kus elan ja Nõo Reaalgümnaasiumi jõukas kus õpin.
  9. Millist toodet valida siit poest?

    No kui magusat sööd, siis teda igaljuhul hommiku poole. Ega rasvapõletajad imet ei tee. Kõige paremad siin poes on Animal Cuts(vägagi hea) ja Eat&Lose.
  10. Tsüklitreeningu

    Vormis hoidmine ei nõua tõesti meeletut pühendumist, kuid kui on plaanis tegeleda kulturismiga siis ei saa järelandmisi teha. Sel puhul muutuvad äärmiselt oluliseks trenn ja eriti õige toitumine.
  11. HIIT, intervalltreening

    Ma olen näinud kuidas Loskutov kasutab seda lõikude järgi jooksmist. 300m niisma ja 100m kiirenudsega.
  12. Peab tunnistama, et smithil kükki tegemine tõesti ei mõju kaugeltki nii hästi kui kangiga. Tegelikult ei saa ma aru miks siin osad nii abistajate vastu on. Flex Wheeler on öelnud: "You will never make it without your team". See ütleb nii mõndagi. Eks las igaüks teeb nagu tahab. Mina ei leia midagi väära Kaido surumise juures. Tuleb ju ära kasutada maksimaalselt võimalusi, mis teevad sind tegeletaval alal edukaks lubatud piires. Surumissärk on ju olemas ja miks mitte seda kasutada siis. Muide ujumises on ka ju trikood, mis parandvad ujujate sooritust oluliselt.
  13. Kükipuur on nagu ta on. Mõnes mõttes on ikka mark küll kui kükipuuris "ära kukud". Ise olen teinud smithil kükke vahelduseks ja tunnen ennast palju turvalisemana. Muidugi kui massi periood on siis kasutan kükkipuuri, kuid reljeefsus trennil saab smithil rohkem välja "vägistada".
  14. Rahurikkumine!

    Olen ise seda kasutanud ja võin öelda, et pumba efekt on peadpööritav. Eriti veel siis kui kreatiini tarvitad. Arvestada tuleb ainult sellega, et peale trenni oled päris laip. Mina isiklikult magasin peale neid trenne 1-2h. Samas tegin ma selle järgi ainult biitsa ja triitsa, kuid peale igat 7 trenni. Huvitav kas keegi on selle abil selga ja rinda teinud? Mis on tulemused? Oleks väga huvitav teada.
  15. Ületreenitus?

    Esialgu võta nädal aega täitsa vabaks ja ainult puhka. Siis proovi uuesti trenni teha. Kui siis ka on väsinud tunne siis puhka edasi.
  16. Eks me taha jah omavahel konkureerida. Igaüks tahab olla parem kui naabrimees.
  17. Kreatiin

    Kõhulahtisust endal ei olnud ega ka suurenenud janu. Kreatiini kuuri ajal joomine äis rohkem ikka tunde järgi. Samas võin öelda, et kreatiiniga jõunäitajad ja vastupidavus tõusid juba esimesel trennil.
  18. Kreatiin & Joomine

    Mul oli endal ka sama jama. Paari päevaga kaotasin nii umbes 3kg.
  19. Pruun riis

    Lasin arvutada kaloriarvutil kui palju annab 100g pruuni riisi. Tulemus oli, et 337kcal. Küsimus tuleb selle kohta, et kas see 337kcal tuleb 100g keedetud riisist või siis 100g keetmata riisist?
  20. Pruun riis

    Siis ma arvasin õigesti. Tänks.
  21. Palavik

    Endal ka on sama jama, et vahel tõuseb kehatemperatuur pea 38, kuid siis langeb hiljem. Ilmselt rohkest aeroobsest trennist. Massitrenni ajal siukest asja ei onud. Tavaliselt lähen siis magan natsa ja hiljem on kõi ok. Härib ikkagi.
  22. Mida arvad sellest treeningkavast?

    Üldfüüsilises mõttes hea kava.
×