Jump to content

shreku

Kasutajad
  • Sisu loend

    544
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik shreku postitused

  1. Laadimispäev

    Kindlalt vahelduv söömine, mis sisaldab endas nii dieeti- kui söömisfaase (laadimisi). Esiteks on vaja vähendada kalorite hulka alandamaks päevast süsivesikute tarbimist 50% võrra 2-4 päevaks. Kui pikem periood aeglustaks ainevahetust siis üks söömispäev(laadimine), millal suurendad süsivesikute tarbimist 50% võrra on kõrvalepõige potensiaalsele aeglustumisele. Olen ise seda proovinud ja mulle sobis kõige rohkem 3-päevane variant(3-päeva -50% süsivesikuid ja siis +50%). Kuid jube raske oli need kolm päeva vastu pidada. Trennis oli suur väsimus, kuid laadimispäeval enesetunne paranes märgatavalt. Siit kohalt tahaksingi küsida:"Kas on vajalik teha laadimispäevi, kui lähtun vormitegemisel eelkõige kalorite alandamisest nädalate kaupa?" Ise juhindun antud hetkel pigem siin amazonis avaldatud artiklidest Vormitegemine I ja II.
  2. Laadimispäev

    Põhimõtteliselt on selline lähenemine vajalik ainult juhul kui vorm enam tavadieediga ei parane. Ise kasutasin laadimispäeval rohkem banaane. 3-päevase süsivesikute defitsiidi valisn ma pigem selle pärast, et muidu hakkas trenn väga kannatama.
  3. Kas mõistan õigesti?

    Lugesin vormitegemise artiklit ja jäi silma see kalorite langetamise näidis. Need protsendid seal taga tähendavad ju mitu kcal kogu päeva vajadusest kuulub vastavalt valkudele, süsivesikutele ja rasvadele. 1. Nädal 3000 Kcal 30/50/20 2. Nädal 2800 Kcal 30/50/20 3. Nädal 2600 kcal 35/45/20 4. Nädal 2400 Kcal 35/45/20 5. Nädal 2200 Kcal 35/45/20 6. Nädal 2200 Kcal 40/40/20 7. Nädal 2100 Kcal 45/35/20 8. Nädal 2000 Kcal 45/35/20 9. Nädal 2200 Kcal 45/35/20
  4. Kas mõistan õigesti?

    Äitähh
  5. ideaalmees

    Suur probleem. Normaalne inimene peakski ju mõne raamatu läbi lugema aasta jooksul. Ja rumal olekski ainult ühes suunas areneda. Tõesti me ei ela enam ürgajal ja st., et me peame üha rohkem pingutama, et olla nö. "ideaalsed mehed".
  6. Maailma tugevaim tüdruk

    Isa teostamata unelmad... ja loomulikult hea geneetika ning tugev töö. Võibolla isegi liiga suur koormus.
  7. Kulturismi vabakavad

    Teine oli ikka suht hea. Ülejäänud olid liiga liikuvad ja väiksed:P
  8. kuskilt tulemusi ka juba kaeda saab?
  9. 2 K duell - kes keda ?

    Põhimõtteliselt saab minu särgi panna posti koos kraamiga mida ma tellin. See oleks mugav variant, sest elan Tallinast väga kaugel.
  10. Vitamiinid

    C-vitamiin
  11. Wilksi punktid on ju nihu.

    Suht nihu süsteem on jah, kui antud näidet vaadata.
  12. Arenasport gümnasistide jõutreening

    Oleks isegi huvitatud. Keegi kes teab võiks märku anda.
  13. 2 K duell - kes keda ?

    Seekord võidab Kiivikas
  14. Võistlus?

    Tahaks teada kas kevadel Eestis ka mingi kulturismi võistlus tulekul on? Hea oleks teada kasvõi kuuajalise täpsusega.
  15. Ma sülitaks sellele spetsialistile näkku!

    Selle toiduga ei saa hakkama mitte mingil juhul. Tervis läheb pekku ja muud tolku nagu polegi.
  16. jalapress

    Viimane püramiidi aste 240kgx10.
  17. Sellises järjestuses poleks oodanudki, et mehed on. Väga hea
  18. Selle teksti peaks kõik läbi lugema. Eriti need "bodybuilderid", kes arvavad, et steroidid teevad ainult head.
  19. kehakaalust rohkem

    Parim tulemus jäi suvem sisse. +36kg
  20. Cutler saab see aasta kõige napima kaoutuse, kuid ta kaotab.
  21. Mr.Olympia 2006 - spekulatsioonid...

    Selles suhtes ei saa aru kuhu ta kadunud on? Pildid on küll päris vanad juba. Nende peal on mehel küll Olympia potensiaali.
  22. Mr.Olympia 2006 - spekulatsioonid...

    1.Coleman 2.Cutler 3.Jackson 4.Badell 5.peaaegu kõigil võimalus
  23. öösel tööl kas tohib või ei - süüa

    Minu isklik soovitus oleks, et söö. soovitan julgelt süüa rasvavaeseid ja valgurikkaid toite. Kui oled tööl 8h, siis söö 2korda üks tops N: alma rasvatut kodujuustu. vaata kuidas mõjub. Kui on neg. mõju proovi midagi muud. Julge peab olema katsetama.
  24. öösel tööl kas tohib või ei - süüa

    No kui kõht on tühi ja segab magamist, siis söö öösel.Ega ta paha ei tee. Soovitaks mingit lahjat kodujuustu või kohupiima.
×