Jump to content

shreku

Kasutajad
  • Sisu loend

    544
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik shreku postitused

  1. Dexter Jacksoni hetkevorm

    Igal juhul saab ta vormi.
  2. Victor Martinez hetkevorm

    Suht sümpatne tüüp paistab olema jh. Suureks ka kasvanud viimase paari aastaga. Kui vormi saab, siis on väga ohtlik.
  3. Coleman kontra Cutler

    Nende piltide järgi tuleb läbi aegade üks põnevaim Mr.Olympia.
  4. Marko Savolainen enne ja nüüd

    Taimne toit jääb, kuid kui ikka tahad massi koguda, siis ei saa mööda keskmiselt suuremadest proteiini kogusdest. Inimesed, kes tegelevad oma keha ehitamisega tõsisemalt peavad lihtsalt kasvamiseks rohkem sööma.
  5. reval sport

    Eriti soodne variant ju.
  6. Tireltõus

    Kuidas näeb välja tireltõus?
  7. Tireltõus

    TÜ kehakultuuriteaduskonda astujatele on päris keerukad ülesanded pantud. Kas keegi oskab oma kogemuse põhjal öelda kui palju punkte keskmiselt saadakse.
  8. Kelle selg see on?

    3. Flex Wheeler ja 5. Jhonnie Jackson
  9. Eelmise aastaga võrreldes päris hästi kosunud
  10. lihast kasvatavad tooted

    Kui rääkida toidulisandidest, siis mina sain enim kasu Satur8-st. Esimesed kaks nädalat kasutamist ainuüksi tõid kaasa jõu suure kasvu. Enne kui hakkata ennast pulbreid täis ajama tuleks tagada aga endale tasakaalustatud toitumine, jõusaali kuukaart ja meeletu töötahe.
  11. Ronnie Coleman Relentless

    Paar aastat kõvasti süüa ja treenida, siis saab 1/4 Colemanist kätte.
  12. Kevin Levrone Come Back

    Ega siis ilma suure tööta miskit suurt lihast kasva.
  13. üks käsi suurem

    Mul on sama jama. Veider on ainult see, et kuigi parema käe triitseps on väiksem suudab see suuremaid raskusi tõsta ja vastupidavus on ka suurem.
  14. L-karnitiini sisaldavad joogid

    Enne trenni ära söö 2h ja peale 1h. L-krnitiini sisaldava joogi võid ära juua 30-15min. enne trenni. Samas võid joogi jaotada kaheks: 1/2 pudelist 30-15min. enne trenni ja teine pool kohe peale trenni. Vaata ka üle oma terve päeva toitumissedel, sest kui see on korrast ära ei õnnestu sul eriti rasvu põletada. Jaksu!!!
  15. Kava,toitumine-kas kõik paigas?

    rasvad on suht puudu.
  16. RASVA PROTSENT

    No 8-11 on kõhul lihaseid näha, kuid mida madalam, seda paremini.
  17. Nii umbes kuu aja pärast hakkan uuesti massitrenni tegema. Ma tean, et minu proteiini vajadus oleks 175-190g. Mind huvitab aga järgnev asi. Kas selle hulga proteiini hulka pean lugema ka taimesed valgud, mille saan n: riisist?
  18. Massitsükkli kütus

    Tere. Olen 19a., 180cm pikk ja kaalun 78kg. Seljataga nüüdseks siis rasvapõletus ja algamas ülejärgmine nädal massitsükkel. Koostasin endale toitumiskava ja sooviks, et teadjamad selle üle vaataks ja seda viitsimise korral ka kommenteeriks. Jõusaalis kasuatn 3 spliti ja aeroobset teen 2-3x nädalas. Ühel päeval ka eraldi järjest 60min. 120-160 lööki pulsiga. Kehakaalu säilitamiseks kulub mul u. 3000kcal, kuid massi ajal otsutasin kasutada u. 3200kcal plaani. Ei taha väga palju üle süüa, sest minu kehatüübile see ei sobi(järgi proovitud). Seda plaani järgiks kõigil nädalapäevadel, kuid kui tuleb selline hetk, et sööks "rämpsu", siis ka seda teen, kuid mitte rohkem 1x nädalas või isegi kuus(suhteliselt erand juhtum üldse minu puhul). Siin siis toitumiskava: u. 8:00 1) 100g kaerahelbeid+100g täisteraleiba+50g juustu+15g linaseseemneõli+kohv Kokku u. 817kcal, valke 13,4g, süsivesikuid 98,2g ja rasvu 35g. u. 11:00 2) 100g riisi+ 3M suurus muna+15g linaseseemneõli+kroom+Mg+Ca+Zn Kokku u. 717kcal, valke 21g, süsivesikuid 73g ja rasvu 33g. u. 13:00 3)enne trenni šheik u. 84kcal, valke 15,3g, süsivesikuid 1,2g ja rasvu 1,2g. u. 15:00 4)peale trenni šheik u. 235kcal, valke 23g, süsivesikuid 34g ja rasvu 1g. peale trenni u. 16:00 5) 100g riisi+150g Viru Sinki+1M suurus muna Kokku u. 566kcal, valke 32g, süsivesikuid 78g ja rasvu 11,9g. u. 18:00 6) 200g maitsestamata jogurdit+150g Viru Sinki+200g brokolit Kokku u. 341kcal, valke 32g, süsivesikuid 23g ja rasvu 9,5g u. 21:00 7)200g lahjat kohupiima+1 tomat+15g linaseseemneõli+C-vitamiin+Ca+Mg+Zn Kokku u. 328kcal, valke 32g, süsivesikuid 8g ja rasvu 15g. *Sojakaste riisile ja mujale maitse järgi. *vett ei ole märgitud Kõiges kokku u. 3200kcal, valke 168(2,2g/kg), süsivesikuid 315g(4g/kg) ja rasvu 107g(1,4g/kg) Kui pean vajalikuks, siis söön ka öösel 3 ajal 100g rasvatut kodujuustu, kuid see vist ei anna erilist effekti, sest ei ole elukutseline bodybuilder. Ootan siis nii pos., kui ka neg. kriitikat. Kui näete midagi, mida saaks oluliselt täiustada, siis andke nõu. Ette tänades!
  19. Võib olla väga rumal küsimus.

    Kumba nüüd siis uskuda?
  20. Millest mõtlete treeningu ajal?

    Trennis mõtlen alati tulevast seeriat ja tunnetan treenitavat lihast(kas on juba taastunud uueks seeriaks). Soorituse ajal üritan niipalju kui võimalik kontrollida harjutuse sooritust ja kontraktsiooni.
  21. Jooksmine vs Rattasõit

    Rattasõit teeb jalad suureks. Kõik oleneb intensiivsusest!!!
  22. film "300"

    Vaatasin just ära ja olen väga rahul. Mõnus film sellest kuidas mehed asju ajasid.
  23. Toitumine enne ja pärast trenni

    massi ajal söön tavaliselt 1h enne trenni või enne trenni banaane. Koju jõudes söön siis kohe. Rasvapõletuse ajal, mida teen praegu, söön 1-2h enne trenni ja 1h peale trenni.
  24. rasvapõletaja Thermonex (BSN)

    Kellegil on siis kogemusi Thermonex'iga?
  25. Palju peaks laadima?

    Olen praegu dieedil ja päevane kaloraas on 2400. Laadimispäeval tõuseb see 3000. Põhimõtteliselt reegel +50% süsivesikuid on täidetud. Tahtsin küsida, et kas see on piisav. Kaal hetkel 86 kg.
×