Jump to content

shreku

Kasutajad
  • Sisu loend

    544
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik shreku postitused

  1. Toitumistaboo

    Energiat, mida keha kasutab vahetult töö tegemiseks.
  2. Minu kava- tähelepanekud ja abi oodatud!

    Kui teha mingit kava nii nagu see on ettenähtud, siis küll ei teki mingeid kurbasid lõppe. Tehnika hoiad korras, raskused arengukohased ja 4x nädalas saali tehes ei tohiks küll midagi juhtuda.
  3. Ragisevad liigesed

    Alles hiljuti tulid uuringud, et glükosamiin ei avalda liigestele mingit efekti.
  4. Alaselja stabiliseerimine

    Seljasüvalihastele iga trenn üks harjutus ajaga. Kõige paremad on staatilised hoidmised.
  5. Naharebendid

    Jh. Ega need kao kuhugi. Isegi kui oled päevitunud, siis jäävad triibud valgeks.
  6. Toitumine katkise lõualuuga

    Kui elad Tallinnas või Tartus tasub, ise poest läbi minna. Kohal olijad oskavad soovitada. Aadressid on poe lingi all olemas. Kui ei ela ümbruskonnas, siis võib ka netipoest tellida.
  7. Kumb oleks mõtekam?

    Hea oleks kui saaks jaotada. Kui puudub võimalus, siis teha keha läbi 3x nädalas tempos esmaspäev tugev trenn, kolmapäev kergem trenn, reede tugev trenn.
  8. rinnalihas vedel :(

    Palju rasva % on? Osadel meestel ongi suurem eeldus koguda rasva rinnale. Rinnalt kaob rasv aeglasemalt kah.
  9. Rõhku peaks rohkem keerama soorituse puhtusele kui raskusele.
  10. Yks inspireeriv video :)

    Väga võimas
  11. Oti hetkevorm

    Natuke liiga lodev tundub see rasvapolster
  12. Magusasõpradele

    Iga nädala pühapäeval, mida hing ihkab. Muul ajal hoian kinni kindlast toitumisplaanist.
  13. Määrustepärane surumine

    Kindlalt ei olnud määrustepärane. Vähemalt mitte IPF-i reeglite järgi.
  14. Surumissärk

    Alaga mitte tegijad võiks oma "suured teadmised" endale jätta ja asi ära proovida. Ennem ei ole mõttet kobiseda. Ega tegelt nii lihtne olegi.
  15. Ennusta kes võidab

    1. Margus Silbaum 2. Arvo Kaljapulk 3. Peep Päll 4. Rait Sagor 5. Aimar Kuusnõmm 6. Elar Kraav
  16. Toidulisandid

    No olen proovinud fasti, tai kanet, muscletechi, bsni, opni, cnp ja kõige paremini on mõjunud siiamaani bsni ja muscletechi tooted. Eks ma saan ise ju mõjust paremini aru. Aga toime on iga ühe puhul väga erinev. Sellest ka suur poleemika.
  17. mõned küsimused seoses kreatiiniga?

    Mida korralikum toitumine seda rohkem kasu trennist ja lisajõust, mida kreatiin annab.
  18. Toidulisandid

    Cell-techi asemel soovitan pigem cellmassi. Cell-tech oli minu puhul küll vähem mõjus kui cellmass. Kuigi esimese kuuri tegin cell-techiga.
  19. Ei jää mitte millegi poolest teistele alla. Whey Gold'i kõrval on veel Syntha-6 ka päris hea. Kahjuks on selle valgu hind tiba kõrgem.
  20. Kuidas saab kätte võidetud kauba? Ja kas oleks võimalik sellele võidule lisada BCAA, mille võitsin ühel eelneval oksjonil?
×