Jump to content

Savage

Kasutajad
  • Sisu loend

    169
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Savage postitused

  1. kaal ja pikkus...

    pikkus 178cm, kaal 79kg ja rasvaprotsent 9-10%, rasvaprotsent võiks samaks jäädas, kaalus kuni 85 kg oleks rahuldav
  2. haiguse ajal kreatiin ja valk?

    Neid kirjavigu on siin valus lugeda, eriti kui tegemist on treeneri või mõne muu tähtsal ametikohal isikuga. Õppige mata vorm selgeks , (kogemata,tegemata jne...)
  3. Kuhu kadus Nitrix?

    kui juba toote küsimiseks läks, siis kuidas on lood Fasti 300g kreatiiniga?
  4. Kartul või riis või tatar

    kõik nimetatud on kasulikud
  5. Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

    dance, trance, techno, house, electronic, industrial, club
  6. kreatiini negatiivsed omadused?

    selle peale ma ütlen, et sulle peaaegu ei mõjunudki see
  7. kreatiini negatiivsed omadused?

    Omalt poolt lisan, et ei pea tingimata mingisugust laadimisperioodi kasutama, vaid kui võtta 5g(1tl) ja nii 3-4 nädalat, soovitavalt eelmanitud süsivesikuga, jõu kasvu oli näiteks mul tohutult märgata, pärast mitte tarvitamist jõud vähekene langes.
  8. Maailmarekord

    kui vana ta on?
  9. kui vanalt hakkasite massi viskama?

    17a: 177cm :64 kg 18a: 178cm :78kg Kaalu hakkas koheselt juurde tulema, kui jõusaaliga tegelema hakkasin Rasvaprotsenti sai ka mõõdetud 9,4
  10. 2 K duell - kes keda ?

    Pakun Ott Kiivikast, ma ei taha osadel tuju rikkuda aga ma loodan, et see värk siin ei kujune pettuseks, selles mõttes, et need ühe postitusega pakkujad siin
  11. valku- valku, süsivesikuid - süsivesikuid - eh nendest on abi siis, kui teed korralikult trenni
  12. minu toitumiskava - kommenteerige

    mnjaa paistab, et kellelgi oli väga igav
  13. Rinnalt surumine

    Barbar, miks sa esitad peaaegu igas teemas selliseid totakaid küsimusi? Sa võiksid ennast võrrelda oma vanuses poistega ja siis teha järelduse, lihtne ju?! Ja Siimule, et sellise pikkuse juures 78 kg kaaluda pole midagi palju, just vähe, kui ise olen 180 pikk ja 78 kg, rasva protsenti ei tea enda kohta öelda aga kõhulihased on nähtaval
  14. Kaalu kasvatamine

    imimees oled, kui võtad kaalus juurde ilma söömiseta ja trennita
  15. Sellel tootel on kaasas mõõdik, kirjas on, et üks selle mõõdiku täis sisaldab ~24 g valku aga kui spl. sinna mõõdikusse panna, teeb see kokku 2 spl. kas see ei tundu vähe? Asi ongi selles, et kahtlen, kas see üks topsi täis on ikka ~24g valku?!
  16. imelik, mis vahet seal, kas on halb eeskuju vms aga tähtis on areng
  17. Gold Whey maitse Rocky Road

    peab vist hakkama väiksema kogusega ostma, maasikast nii siiber ja ainult veerand 2,2kg-st läinud
  18. Mis valku osta?

    Soovitan julgelt mõlemat proovida, nii 100% Whey Gold Standard, kui ka Tai Kane No.1
  19. mnjaa colemani biitsepsid tunduvad kõige paremad
  20. kehakaalust rohkem

    kevadel sai viimati maxi proovitud, näitajad olid siis järgmised kaal-70kg - 85kg, hetke kaal 76kg,et peaks varst uuesti maxi proovima
  21. Cutleri selg on tõesti võimas
  22. ega toidulisandi võtmine midagi testole vms kaasa ei aita ? suht noob sellel allal
  23. 100% Whey Gold Standard üks annus

    nii on juba loogilisem, tänud vastuse eest oeh ja ma panin esimest korda hoobilt 4 korralikku spl , No.1 panen tavaliselt nii palju
  24. ehk leiad sealt omale sobiva jõusaali > http://www.fitness.ee/main.php?main=club_l...;bot=bot.yellow
  25. raskusteta õla treening?

    seda, et trennikaaslast oleks vaja, mõnedel harjutustel läheb lihtsalt abi vaja
×