Jump to content

Savage

Kasutajad
  • Sisu loend

    169
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Savage postitused

  1. Massilisajad

    olen kasutanud perioodiliselt, niikaua kui on kestnud ja alati on tulemused selle tarvitamisel paranenud, nüüd hakkasin jälle tarvitama ja siin ühe nädala kaks kilo juures
  2. Massilisajad

    soovitan "serious massi" , kaalu tõus garanteeritud
  3. Millist massilisajat soovitate?

    massilisajast soovitan "seious massi", fasti tooteid võid loomadele anda
  4. Peksa saamine

    Pidage ühte asja meeles: "Nägu oluliselt moonutav ravimatu vigastus (nt ninaluu purustamine, armi tekitamine, silma välja löömine jne) või elundi kaotus või selle tegevuse lakkamine, -karistatakse nelja- kuni kaheteistaastase vangistusega. " tsiteerin ühte. Mõtlesin ,et võiksite enne teada, kui üldse kaklusesse astute. Tuleb lüüa kavalalt kui lüüa
  5. Peksa saamine

    kuna tysoneid on üks, siis kannatab iga vend ühe matsu ära, nii kehv ka olla ei saa Alati ei pea see nägu olema, kus esimene löök tuleb
  6. Peksa saamine

    jama jutt, kuna ma ise just suht vaikne, siis ootan vastase esimest lööki, et ennast vihale ajada. Nt. seinu ja maad tasub kasutada;)
  7. LIIGA SUURED SÄÄREMARJAD

    oh kurja, mul just puuduvad sääremarja lihased aga teised lihased on normaalselt arenenud
  8. Asendaja 100% whey gold standardile?

    kusjuures hetkel kasutangi seda , niipalju võin öelda, et ei kurda, taastab treeningutest üsna hästi ja edasiminek on täitsa olemas
  9. Asendaja 100% whey gold standardile?

    ehee kasutasin ise ka 100% whey proteiini ja tõesti, sellega oli märgatavust tunda ja näha, teised proovitud(fast,tai kane) jäävad sellele alla, vähemalt minu puhul
  10. Proteiinishake

    amarillole>sellist hülge möla võid oma vanaemale rääkida, tean omast kogemusest, et ei kao treeningu tulemusel see lihas niipea mitte kuskile
  11. Mida arvate Mr.Mee uuest treeningvideost ?

    haha, ootan juba uut videot
  12. Tüdruk sooviks juurde võtta.

    kui vanaga on tegemist, võib ju olla alles kasvamisjärgus tütarlaps
  13. Lõdvestus??

    jh näe, ja liinu ongi leidnud omale lõdvestuspartneri
  14. Kõrvalhüpe..?

    oeh jah, ma ei saa aru, mida sa nüüd tahad, kas kõrvale hüpet või kõrvalhüpet? Aga dieediga on nii, et mõlema puhul tuleb kasuks
  15. Eiko Rapur Euroopa Mv 5.koht

    potentsiaali
  16. Orkut

    mis su konto nimi seal on?
  17. Orkut

    nüüd on selge, mida keegi seal teeb
  18. Rinnalt surmine ei arene

    vastupidi sa pead toidule rohkem ligi olema , rohkem loomset (Y)
  19. hirmsad vennad siin jh, ennast pole olla ning 100kg pole mingi näitaja
  20. Valu käsivartes

    tuleb tuttav ette, täpselt samamoodi valu kogenud, teen hantli või ms kätt ja kui käest ära panen, tuleb terav valu kätte :S, samas enam pole nagu olnud, ei oska öelda ka millest võib tulla
  21. Kas kasutaksite steroide

    kui sa nii ülesse kutsuvalt kirjutad, siis ehk on sul mõni näide? Rohkem on näiteid steroidi suurest edust kasutamise puhul
  22. Kas kasutaksite steroide

    väiksest sutsust ju ei ütleks ära , tegelikult pooldan naturaalset viisi
  23. Küsimus Kreatiini kohta?

    kõik oleneb sellest, mis eesmärgini püüdled, kui tahad rohkem powerit saada on kreatiin omal kohal
  24. Tõstmise isiklikud.

    mulle hakkab juba nalja pakkuma, et enamus siin olevad 14.a suudavad üle 100kg suruda, kõik on tore kui sõnade taga meest on
  25. MASS2, proteiin 15-aastasele?

    Söö pelmeene
×