Jump to content

GoldWeapon

Kasutajad
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About GoldWeapon

 • Rank
  Vaatleja
 1. Nõuanded vastavalt kavale/toidule

  Olles olnud 2a treeningutest teatud põhjustel eemal, siis nüüdsest jätkan kuhu pooleli jäin. Olen 23a 64kg ning 172cm pikk. 2a tagasi ennem treeningute alustamist olin ca 59kg ning suudsin kasvatada ennast 63 peale. Peale treeningute lõpetamist kukkusin kaalus üpris kiirelt taas alla ning nüüdseks ilma treenimata kaalun 64kg. Tekkinud on kerget rasva kõhule, millest sooviks vabaneda ning moondada rasva kaal lihastesse. Esialgse eesmärgina seaksin ca 65 kilo ja vormis/lihastes ilma rasvata, mis kõhul ja veidikene ka mujal pesitseb ja endast märku annab. Kuna olen pikalt eemal olnud ning asjad ununenud siis oleks kena kui keegi annaks oma hinnangu vastavalt püstitatud eesmärgile ning vajadusel korrigeeriks nii toitumist kui ka treeningkava. Hetkel alustasin värskelt uuesti treeningutega ning käin regulaarselt 5-6 korda nädalas. Treenin varahommikul. Treening kava 1 päev jalad 2 päev rind+ biitseps 3 päev selg+ triitseps 4päev õlad+ biitseps 1/2 harjutust+ kerge kardio kuni 30min Toitumiskava Hommik peale trenni- proteiini sheik, kaerahelbe puder Lõunal ca 12- 3/4 muna lisaks kõrvale kana vm liha kell 16 - riis/tatar/makaronid koos juurikatega, kõrvale värske salat või siis ainult supp Õhtul kell 19/20- riis/tatar/kartul/makaronid, kõrvale liha/kala koos salati/juurikatega. Leian ise, et toitumiskavas oleks ehk õigem vahetada lõuna ja kella 4 toidukord omavahel ära? Olen miskipärast harjunud just lõunal sööma pigem kergemalt, samas kui vajadus vahetada ei oleks ka sellega muret. Lisan siia ka selle, et varasemalt kasutasin lisanditena proteiini ning kreatiini. Praegusel hetkel ei oska kommenteerida, mis oleks õige võtta? Saalis suheldes ühe härraga soovitas ta bcaa-d mida ka nüüd siis ennem trenni võtan ning peale trenni proteiinisheik. Kas kreatiini lisamine siia juurde tooks pigem kasu või keerab just luhta?
 2. Olles olnud 2a treeningutest teatud põhjustel eemal, siis nüüdsest jätkan kuhu pooleli jäin. Olen 23a 64kg ning 172cm pikk. 2a tagasi ennem treeningute alustamist olin ca 59kg ning suudsin kasvatada ennast 63 peale. Peale treeningute lõpetamist kukkusin kaalus üpris kiirelt taas alla ning nüüdseks ilma treenimata kaalun 64kg. Tekkinud on kerget rasva kõhule, millest sooviks vabaneda ning moondada rasva kaal lihastesse. Esialgse eesmärgina seaksin ca 65 kilo ja vormis/lihastes ilma rasvata, mis kõhul ja veidikene ka mujal pesitseb ja endast märku annab. Kuna olen pikalt eemal olnud ning asjad ununenud siis oleks kena kui keegi annaks oma hinnangu vastavalt püstitatud eesmärgile ning vajadusel korrigeeriks nii toitumist kui ka treeningkava. Hetkel alustasin värskelt uuesti treeningutega ning käin regulaarselt 5-6 korda nädalas. Treenin varahommikul. Treening kava 1 päev jalad 2 päev rind+ biitseps 3 päev selg+ triitseps 4päev õlad+ biitseps 1/2 harjutust+ kerge kardio kuni 30min Toitumiskava Hommik peale trenni- proteiini sheik, kaerahelbe puder Lõunal ca 12- 3/4 muna lisaks kõrvale kana vm liha kell 16 - riis/tatar/makaronid (ca 100g) koos juurikatega, kõrvale värske salat või siis ainult supp Õhtul kell 19/20- riis/tatar/kartul/makaronid (ca 100g), kõrvale liha/kala koos salati/juurikatega. Leian ise, et toitumiskavas oleks ehk õigem vahetada lõuna ja kella 4 toidukord omavahel ära? Olen miskipärast harjunud just lõunal sööma pigem kergemalt, samas kui vajadus vahetada ei oleks ka sellega muret. Lisan siia ka selle, et varasemalt kasutasin lisanditena proteiini ning kreatiini. Praegusel hetkel ei oska kommenteerida, mis oleks õige võtta? Saalis suheldes ühe härraga soovitas ta bcaa-d mida ka nüüd siis ennem trenni võtan ning peale trenni proteiinisheik. Kas kreatiini lisamine siia juurde tooks pigem kasu või keerab just luhta?
 3. Toidulisandite alalne nõu

  Tere! Sooviksin uurida, et mis lisandeid võiks/peaks kasutama eesmärgiga lihaste kasvatamiseks. Hetkel jälgin korrektselt proteiini vajadust, mis kehakaalu arvesse võttes on 90g päevas. Süsivesikud tulevad peamiselt hommiku pudrust ja sinna kõrvale kuuluvatest võileibadest (ilma võita). Süsivesikute vajaduse täis saamist siiani eriti jälginud ei ole. Treenin intensiivselt umbes 6/7 päeva nädalas jõusaalis, mitte mingi kava alusel, vaid kogu keha iga treening. Peamine probleem on käetes (pean silmas tervet kätt), mis ei taha eriti areneda/kasvada. Jalad on tugevad ja suured tänu 6 aastasele jalgpalli treeningutele. Ülakeha vajaks samuti arenemist rohkem.
×